Znalezienie idealnego partnera poprzez zrozumienie swojego autentycznego ja

Znalezienie idealnego partnera poprzez zrozumienie swojego autentycznego ja

Aby wejść w trwały związek, musisz najpierw zrozumieć swoje autentyczne ja.Nie jaźń, którą projektujesz na świat – osobę publiczną, którą chcesz, aby wszyscy cię widzieli. Ja, które często znajduje się na pierwszym planie i jest centralne tylko wtedy, gdy jesteś sam ze swoimi myślami. Połącz się z tą osobą, aby zrozumieć, czego naprawdę chcesz w partnerstwie.Nawet jeśli wierzysz, że istnieją pewne aspekty twojej wewnętrznej istoty, które projektujesz na zewnątrz, twoje społeczne ja i to, do którego powracasz w cichych chwilach, nigdy nie będą w stu procentach takie same. Dzieje się tak, ponieważ wersja społecznościowa ceni wkład innych i wchodzi w interakcje z innymi w celu samooceny. Twoi bliscy zawsze będą czuli się tak, jakby znali Cię najlepiej i mieli na uwadze Twoje najlepsze intencje, próbując dopasować Cię do Twojego wymarzonego partnera.

Jeśli jednak nie wiesz, jaka osoba dopełni cię na poziomie duszy i wbiegasz w związek z kimś, kto nie nadaje się po prostu do zaspokojenia innych, będzie nieunikniona prawda, że ​​coś jest nie tak. Może z łatwością położysz palec na tym, co to jest; może nie. Ale tak czy inaczej, poczujesz to w środku.Kiedy inni grają w swatkę, zwykle umawiają cię z kimś, kogo znają od jakiegoś czasu, który ich zdaniem jest dobrą osobą i sprawi, że będziesz szczęśliwy. Dzieje się tak, ponieważ widzą tylko jedną wersję tej osoby, tak jak widzą jedną wersję ciebie.

Jeśli się zgodzisz, istnieje szansa, że ​​możesz nie poczuć przysłowiowej iskry. Nawet jeśli osoba po drugiej stronie gry polegającej na dobieraniu przeciwników jest rzeczywiście wszystkim, co powiedziała twoja rodzina lub przyjaciele, nie oznacza to, że jest dla ciebie odpowiedni. I zawsze trudno jest położyć kres czemuś, kiedy będzie to rozczarowujące dla tych, na których nam zależy.

Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, co sprawi, że będziesz szczęśliwy od samego początku, zanim ktokolwiek zostanie zraniony, w tym Ty! Jeśli dobrze rozumiesz, co cię motywuje i czego potrzebujesz od towarzysza na poziomie duszy, jesteś bardziej skłonny zacząć łączyć się z kimś, kto cię wypełnia i pasuje do twojej energii.Co to znaczy?

Oznacza to, że nie spiesz się. Oznacza to poświęcenie czasu na zagłębienie się w siebie i zastanowienie się nad osobą, którą naprawdę jesteś, być może po raz pierwszy. Na początku może wydawać się to obce i niewygodne, ponieważ przez większość czasu biegasz, starając się zaspokoić potrzeby wszystkich innych, ignorując te własne.Możesz czuć, że nie masz nawet pięciu minut do stracenia, ale masz.

Kiedy w nocy uderzysz głową o poduszkę lub zatrzymasz się na następnym spotkaniu, zanim wysiądziesz z samochodu, będziesz mieć kilka cennych chwil, aby wejść do środka i upewnić się, że jesteś na dobrej drodze. Zawsze jest czas na odprawę, nawet jeśli jest to tylko chwila.Najważniejsze jest to, że nikt inny nie wie, co jest dla Ciebie najlepsze. Tylko ty masz wszystkie odpowiedzi.Ale nie będziesz w stanie złamać kodu, dopóki nie będziesz pracował nad przywoływaniem swojego autentycznego ja w cichych chwilach autorefleksji. Kiedy stanie się to bardziej naturalne, na początku możesz poczuć się jak zupełnie nowa osoba. W porządku. To wciąż ty. To autentyczny ty, który czekał na wysłuchanie. W końcu ta osoba stanie się tak znajoma, że ​​zabłyśnie również na zewnątrz.

Kiedy połączysz się ze sobą na poziomie duszy, będzie to zauważalne nie tylko dla ciebie, ale dla wszystkich wokół ciebie.Może być trochę więcej energii w twoim kroku, możesz rozwinąć bardziej pozytywne nastawienie. Wtedy i tylko wtedy będziesz gotowy, aby rozszerzyć tę pozytywność na kogoś innego w nowym romantycznym związku. I odpowiednia osoba zostanie do Ciebie przyciągnięta, ponieważ prezentujesz światu, kim naprawdę jesteś.
Kiedy znajdziesz miłość jako swoje autentyczne ja, zwykle trwa to przez całe życie.Daj więc szansę miłości i spróbuj!

Znalezienie idealnego partnera poprzez zrozumienie swojego autentycznego ja