Piąta data: 7 rzeczy, których powinieneś szukać do tego momentu

Piąta data: 7 rzeczy, których powinieneś szukać do tego momentu

Niezależnie od tego, czy jest to piąta randka, trzecia czy druga randka, jedno nie podlega negocjacjom; musi być jakieś połączenie! Jeśli między wami nie ma wibracji ani iskry, prawdopodobnie marnujesz swój czas.Nie trzeba dodawać, że do piątej randki nie możesz stwierdzić, czy ta osoba jest twoją bratnią duszą, ale tymogąpowiedz, czy jest potencjał!

Więc jeśli przed, powiedzmy, czwartą randką, czujesz zero iskier, weź to jako czerwoną flagę i zakończ, zanim stracisz więcej czasu.Jeśli osoba nadchodzi zbyt mocnolub jeśli nie czujesz się komfortowo i zmuszasz się do pójścia na szóstą randkę, nie warto się tym zawracać; nawet jeśli jest już na pierwszej randce.

mężczyzna daje biały kwiat kobiecie otoczonej zielonymi drzewami

Jeśli wydaje ci się to nienaturalne, wymuszone lub niezręczne, po prostu odejdź!Ale jeśli masz już za sobą piąty etap randki i czujesz się dobrze z tym wszystkim, to na wszelki wypadek trzymaj się tego! Dopóki atmosfera jest odpowiednia, a osoba sprawia, że ​​czujesz się dobrze ze sobą, jesteś na dobrej drodze.

Nie ma sposobu, aby wiedzieć na pewno, czy do piątej randki przerodzi się to w poważny związek, ale jeśli oboje dobrze się bawicie razem i spędzacie dużo czasu na śmiechu, zdecydowanie istnieje możliwość przeniesienia go na następną poziom.

Zobacz też: Randki z rozwiedzionym mężczyzną: porady, wskazówki i wszystko, co musisz wiedzieć!Konieczność piątej daty – czego się spodziewać

mężczyzna trzymający kieliszek wina i uśmiechnięta kobieta

Ok, więc oficjalnie jesteś na piątym etapie randkowym. W tym momencie stawka jest nieco wyższa, a oczekiwania powoli rosną.

Teraz możesz zacząć postrzegać tę osobę jako swoją ukochaną osobę, w przeciwieństwie do kogoś, z kim będziesz musiał zerwać i na odwrót.

Zwykle dużo mówi się o tym, jak ważne jest trzecia data . Ale oto dlaczego kładę nacisk na 5. data .

Trzecia randka dotyczy seksu. Jest tak duża presja wokół tej konkretnej randki, że dosłownie sprawia, że ​​czuję się, jakbym to była moja pierwsza randka.

kobieta z naszyjnikiem i mężczyzna w białej koszuli całuje

Czy seks jest na stole? Czy to poza stołem? Czy facet myśli o tym samym? Czy robię się zbyt paranoikiem? Czy powinienem po prostu wrócić do? randki w Internecie ?

Nie wspominając, że jeśli seksstało się, teraz zastanawiasz się, czy dana osoba nadal chce się z tobą widzieć, czy też chodziło tylko o seks. Dlatego przywiązuję większą wagę do piątej randki.

Jeśli przeżyłeś niewielką niezręczność pierwsza randka , pomyślnie zakończył druga randka i udało się ominąć dziwactwo otaczające trzecia data , jesteś (prawie) czysty!

uśmiechnięta kobieta siedząca obok mężczyzny

Do tej pory są pewne rzeczy, które ty i twoje potencjalne zainteresowanie miłością powinniście znajdować się na tej samej stronie. Oboje powinniście dążyć do zaangażowanego związku i prowadzić wygodną, ​​zabawną i relaksującą rozmowę.

Randki powinny być teraz coraz bardziej zabawne, a także znaczące i z poczuciem głębszego celu. Każda następna data powinna być bardziej zrelaksowana i komfortowa.

To tylko niektóre z wielu innych rzeczy, których powinieneś szukać przed piątą randką! Sprawdźmy, czego jeszcze powinieneś się spodziewać do tego momentu.

Zobacz też: Zbiór pytań do poznania, aby uzyskać głębszy wgląd

Czego powinieneś szukać?

para siedzi w restauracji i wygląda przez okno

Wreszcie dochodzimy do dobrej części. W tej chwili są pewne rzeczy, na które zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę.

Nigdy nie ignoruj ​​znaków ostrzegawczych i zawsze czuj się uprawniony do proszenia o te 7 rzeczy, gdy minie piąta randka.

bailando con las estrellas leah remini

Jeśli liczysz na poważny związek, oto pola, które należy zaznaczyć:

1. Powinieneś czuć się swobodnie spuszczając gardę

kobieta mężczyzna siedzący przy barze i pijący kawę

Oczywiście na pierwszych kilku randkach (szczególnie na pierwszej randce) będziesz starał się wystawić z jak najlepszej strony i pozostawić jak najlepsze pierwsze wrażenie. Wszyscy robimy.

Nie chcesz pokazywać żadnych niedociągnięć, więc podkreślasz całe dobro, a zło zostawiasz na później.

Ale jeśli chcesz mieć poważny związek, w pewnym momencie będziesz musiał czuć się komfortowo, opuszczając czujność.

kobieta i mężczyzna w białych koszulach i obserwujący miasto

Do piątej randki powinieneś czuć się komfortowo, nie zawsze będąc przy nich perfekcyjnym. Obejmuje to prowadzenie rozmów o głębszych rzeczach i prawdopodobnie dzielenie się rzeczami, które nie są tak brzoskwiniowe.

Jeśli chcesz dobrze poznać tę osobę, musisz być gotowy do dzielenia się czymś więcej niż tylko dobrymi rzeczami. Oznacza to otwarcie się i bycie szczerym, cały czas wiedząc, że nigdzie się nie wybiera.

Jeśli nie możesz stracić czujności do piątej randki, to mówi wszystko, co musisz wiedzieć. Uwielbiam uroczego faceta i zabawne spotkanie, tak jak każda inna dziewczyna, ale jeśli nie mogę się dzielić w całości, po co?

Zobacz też: Romans w college'u: 17 wskazówek, jak sprawić, by to zadziałało

2. Muszą być zabawne

para siedzi na stole w jadalni

qué esperar de una niña recién nacida

Wszyscy mamy własne wyobrażenie o tym, co oznacza zabawa, ale nie chodzi o to, aby ktoś, kto jest totalną drzemką, dawał ci nadzieję na więcej, gdy wiesz, że to przegrana sprawa!

Zasługujesz na trochę zabawy w swoim życiu. Zasługujesz na znalezienie kogoś, kto od czasu do czasu naprawdę cię rozśmieszy.

Są szanse, że jeśli nadal nie rozśmieszyły Cię naprawdę przez kilka pierwszych randek, to się nie wydarzy!

Nie pozwól, aby minął dłużej niż piąta randka, jeśli nie czujesz wibracji.

mężczyzna i kobieta na karuzeli

Śmiech jest jednym z kluczowych składników szczęśliwego życia i masz prawo do kogoś, kto będzie Cię nieustannie bawił swoim paskudnym poczuciem humoru!

Iskra nie trwa wiecznie. I właśnie dlatego musi istnieć prawdziwe połączenie i umiejętność wzajemnego śmiechu.

Co się stanie, gdy po wielu latach przestaniesz być do nich szalenie przyciągany?

Jeśli nic nie skłania cię do pozostania po tym, jak początkowe pożądanie osłabnie, tak naprawdę nie jesteś parą stworzoną w niebie.

3. Nie powinny być zbyt silne

mężczyzna i kobieta siedzą na trawie

Zdecydowanie powinna istnieć linia, której twoja randka nie powinna przekroczyć już w piątej randce. Można zacząć się otwierać i dzielić się rzeczami, ale przychodzenie za mocne jest poważnym przeszkodą.

Na wszystko jest czas i miejsce. Powinieneś poszukać partnera, który będzie działał powoli i stopniowo.

Kogoś, kto nie przytłoczy Cię swoimi najgłębszymi lękami na drugiej randce i nie opowie Ci wszystkiego o swoich pomieszanych problemach rodzinnych przed piątą randką.

mężczyzna i kobieta rozmawiają ze sobą pod neonami

Kiedy (jeśli w ogóle) dojdziesz do punktu zaangażowanego związku, możesz zagłębić się głębiej w swoją intymność i dzielić się rzeczami, które sprawiają, że czujesz się narażony i bezbronny.

Jeśli chodzi o piątą randkę, poszukaj kogoś, kto jest wyluzowany i zrelaksowany.

Osoby, która nie sprawia, że ​​chcesz wstać i uciekać, by ratować swoje życie, ale raczej uśmiechać się i cieszyć przyjemną rozmową, która ma potencjał, by zamienić się w coś głębszego.

Zobacz też: Jak sprawić, by ktoś cię polubił: 20 skutecznych sposobów na sukces

4. Rozmowa powinna być płynna

kobieta i mężczyzna siedzący przy stoliku kawowym i pijący

Podczas pierwszych kilku randek rozmowa jest zwykle nieco bardziej wymuszona i ćwiczona. Potrzeba czasu, zanim naprawdę poczujesz się wystarczająco komfortowo, aby pozwolić mu płynąć, w przeciwieństwie do ciągłego wypełniania niezręcznej ciszy.

A na drugą randkę (a nawet trzecią) to całkiem normalne. Ale kiedy dojdziesz do piątej randki, rozmowa powinna stać się nieco bardziej naturalna i znacznie mniej opisana.

Jeśli nadal zastanawiasz się, co masz zamiar powiedzieć za każdym razem, gdy skończysz mówić, jest to znak ostrzegawczy, że nie jesteś z właściwą osobą.

mężczyzna i kobieta siedzą na ławce i oglądają zachód słońca

Dotarcie do piątej randki oznacza, że ​​coś Cię tam trzyma. Jeśli to nie jest dobra rozmowa, co to jest?

Nigdy nie pozwalaj sobie na oskryptowanie konwojów z kimkolwiek. Czasami tak nie powinno być!

Rozmowa powinna być lekka, zabawna, naturalna i wygodna do piątej randki. Jeśli tak nie jest, prawdopodobnie marnujesz swój czas.

5. Powinny istnieć wzajemne interesy

mężczyzna i kobieta spacerujący po lesie

W miarę postępów muszą istnieć wspólne zainteresowania, które zapewnią Ci łączność. Może to być wszystko, od rodzaju muzyki, którą oboje lubisz, po hobby przygodowe lub lekcje gotowania.

Dopóki jest to coś, czym oboje jesteście pasjonatami, wystarczy, aby podtrzymać kwitnący romans.

como aprietas tu vagaina

Oczywiście nie musisz czuć się tak samo w każdej sprawie, ale musi być coś, co cię łączy.

mężczyzna i kobieta uśmiechający się i trzymający białe kubki

Jeśli chcesz rozpocząć poważny związek, potrzebujesz czegoś, na czym możesz go oprzeć. Ważne jest, aby znaleźć wspólną płaszczyznę. Jeśli tego nie zrobisz, w pewnym momencie cię dogoni.

Zawsze powinieneś pozostać wierny sobie i nie zmieniać dla nikogo tego, kim jesteś. Jeśli będziesz wymuszać coś, czego nie ma, później staniesz się nieszczęśliwy.

Pożądanie zabierze cię tylko tak daleko. Prawdziwe połączenie jest tym, co napędza relacje do przodu.

Zobacz także: Jakie jest znaczenie miłości? 12 pięknych stron tej potężnej emocji

6. Powinny być uziemione

mężczyzna trzymający kobietę

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest umawianie się z aroganckim, wszystkowiedzącym. Muszą mieć pokorę. Muszą być w stanie stawić czoła własnym niedociągnięciom i być uczciwi w kwestii tego, kim są.

Jeśli wejdziesz w poważny związek, konflikt jest nieunikniony, dlatego pokora i samoświadomość są kluczowe.

Jeśli nie mogą przyznać, że się mylą, jak kiedykolwiek osiągniesz porozumienie w czymkolwiek?

To prawda, że ​​nie możesz być pewien, jak bardzo ta osoba jest uziemiona na piątej randce, ale możesz całkiem dobrze wyczuć, jak bardzo są skromni lub egocentryczni.

kobieta z kokem i uśmiechnięty mężczyzna w pasiastej koszuli

W momencie, gdy zaczniesz widzieć czerwone flagi osoby, która czuje się uprawniona lub nad tobą, uciekaj. Szukasz równego sobie, a nie kogoś, kto sprawi, że poczujesz się mały.

Piąta randka to idealny czas na ponowną ocenę tego, gdzie jesteś i jak daleko chcesz to odpuścić.

Zaufaj swojemu przeczuciu. Jeśli wyczuwasz nawet najmniejsze oznaki arogancji lub pompatyczności, czas je puścić.

7. Powinny być wspólne wartości

mężczyzna i kobieta siedzą na ławce

Aby jakikolwiek poważny związek naprawdę przetrwał próbę czasu, muszą istnieć wspólne wartości.

Do piątej randki prawdopodobnie nie omówisz dokładnie tego tematu (na wszystko jest czas i miejsce), ale poprzez rozmowę powinieneś zrozumieć, co one oznaczają.

Jeśli czujesz, że istnieją ogromne rozbieżności w twoich wartościach, zaufaj swojemu przeczuciu. Najgorsze, co możesz zrobić, to odrzucić coś tak ważnego jak to.

Do piątej daty będziesz w stanie stwierdzić, czy ta osoba ma potencjał, by być z tobą zgodnym pod względem wartości. Jeśli wydaje się to wysoce nieprawdopodobne, czeka nas ogromny problem.

mężczyzna i kobieta oglądają fajerwerki

Możesz to teraz zignorować i pomyśleć, że wszystko się ułożylubmożesz być szczery w kwestii tego, czego szukasz w partnerze i przyznawać się, gdy sprawy przybierają zły obrót. Zasługujesz na pełny pakiet, a nie na kogoś, kim jesteśpołowa-kompatybilny z.

Twoje wartości sprawiają, że jesteś tym, kim jesteś. Nie ignoruj ​​sygnałów ostrzegawczych o zbliżającej się katastrofie. Zerwij, jeśli coś ci się nie podoba i jeśli czujesz, że jesteś na tej samej stronie, powodzenia na szóstej randce.

Sprawy mogą się po prostu ułożyć dla was dwojga!

Zobacz także: Jak być dobrą dziewczyną: Podnieś poprzeczkę za pomocą tych 20 prostych sztuczek!

Pamiętać…

mężczyzna robi zdjęcie uśmiechniętej kobiety

Twoje przeczucie powie ci wszystko, co musisz wiedzieć, zanim ta osoba będzie miała na to szansę. Posłuchaj tego!

Piąta randka oznacza, że ​​robisz duże postępy. Upewnij się, że tak pozostanie, nigdy nie ruszając się na ważne rzeczy. Nigdy nie powinieneś iść na kompromis, kim jesteś ze względu na randkę.

cuchara grande o cuchara pequeña para abrazar

Nigdy nie powinieneś pozwalać, aby słodka osoba zanudziła Cię na śmierć tylko dlatego, że myślisz, że będziesz miała wspaniałe dzieci.

Życie jest za krótkie, żeby się nudzić! Znajdź podobnie myślącą duszę! Wybierz tego, który rozbija cię w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach!

mężczyzna i kobieta tańczą między brązowymi drewnianymi poręczami

Idź na szóstą randkę tylko wtedy, gdy jest prawdziwa więź, dobra rozmowa i lekka, komfortowa atmosfera. Cokolwiek innego, policz straty i idź do domu.

W morzu jest znacznie więcej ryb, jeśli ta osoba nie zaznaczy wszystkich wyżej wymienionych pól.

Gdy poczujesz to w kościach, nie będziesz potrzebował nikogo, kto by ci powiedział, czy istnieje potencjał. Po prostu będziesz wiedział!

Niech piąta randka będzie twoją „zrób albo zgiń”. Czy wszystkie pola są zaznaczone? Super, przejdź do szóstej randki! Ale jeśli nie, znajdź kogoś, kto nigdy nie sprawi, że będziesz kwestionować swoją kompatybilność przez sekundę.

Życie jest o wiele piękniejsze z kimś, kto po prostu…dostajeTy!

Zobacz też: Jak wyjść ze strefy przyjaciół: 16 metod, które faktycznie działają