Feministyczna koszulka ojca dokładnie wyjaśnia, jak prawidłowo umawiać się z czyjąś córką - Wrzesień 2022

Feministyczny ojciec Polo Tumblr

Nawet dla tych z nas, którzy nie dorastali z ojcami, którzy grozili, że weźmie strzelbę każdemu chłopcu, który z nami zadziera, rozumiemy - patrzenie, jak twoja córka wchodzi na randkę, jest trudniejsze niż trudne. Za tym wszystkim kryje się jakaś freudowska teoria, ale łatwiejsza do zrozumienia jest ta wirusowa koszulka polo „Feminist Father”.

Kristine Speare, lat 20, która według niejŚwiergotbio to „feministka, uzależniona od kawy, miłośniczka książek” wręczyła swojemu tacie Chuckowi koszulkę i wysłała ją na Tumblr z dopiskiem: „To mój tata! Kupiłem mu tę koszulę na dzień ojca, a teraz jego plecy są całkiem sławne. Obraz otrzymał ponad 200 000 notatek.Reakcja była w dużej mierze pozytywna -Feministycznapo prostu podpisał to jako „Nic do dodania” na chwilęBuzzfeedzauważył: „To jest wspaniałe” - ale nie wszyscy to aprobują. KonserwatywnyPJ Mediawyraził przerażenie, że tata pozwoliłby swojej córce ustalać własne zasady randkowania i zasugerował, że jest to sygnał „dla każdego męskiego drapieżnika, że ​​jego córka jest gotowa do wiktymizacji”.

Jednak my wszyscy jesteśmy za polo Chucka, który składa się na oświadczenie. Daje kobietom dokładnie to, czego potrzebujemy w każdym wieku - pewność, że możemy zadeklarować, że to my kierujemy naszymi decyzjami i naszym ciałem. Żaden tata, randka, mąż ani ktokolwiek inny nie może tego odebrać.

I na wypadek, gdybyś był zainteresowany noszeniem wsparcia, koszulka polo jest sprzedawana na Zazzle za 48,90 USD.[Via href = 'https: //shine.yahoo.com/team-mom/-feminist-father--shirt-worn-by-nj-dad-goes-viral-163733847.html'> Shine ']


Debiutuje Barbie Przedsiębiorca, mamy kilka przemyśleń
19 potężnych zdjęć, które udowadniają, że każde ciało jest piękne
Mężczyźni, którzy naprawdę dostali #YesAllWomen