Zakochanie jest do bani, kiedy byłeś zbyt często łamany - Grudzień 2021

„Miłość jest kłamliwa i wzniosła. W jego najprawdziwsza forma, wydobywa to, co najlepsze ze wszystkich istot. W najgorszym przypadku jest narzędziem służącym do manipulowania i rujnowania każdego, kto jest na tyle głupi, by go utrzymać ”. - Sherrilyn Kenyon

Zakochanie się w innej istocie ludzkiej jest jedną z najpiękniejszych rzeczy na ziemi, ale kiedy jesteś wrażliwą osobą, która została złamana zbyt wiele razy, to jest zupełnie inna rzecz.Bycie zakochanym oznacza doświadczanie wielu rzeczy; motyle w brzuchu, szczęście, wahania nastroju, radzenie sobie ze złymi facetami / dziewczynami i stopniowe tracenie zmysłów.

Bycie zakochanym oznacza bycie na ciągłej kolejce górskiej, zajmowanie się byłymi chłopakami / dziewczynami twojego partnera, przetrwanie pierwszej miłości, skomplikowane romanse - ty to nazywasz.

W najgorszej formie miłość jest bronią, która może zniszczyć nawet najsilniejszych i wywrócić świat do góry nogami.Kiedy zakochasz się w kimś, kto jest dla ciebie odpowiedni, twój świat staje się kolorowym miejscem - bajką, w której można usłyszeć tylko grające piosenki miłosne i zobaczyć najpiękniejsze kwiaty.

Ale kiedy zakochujesz się w kimś, kogo serce nie pasuje do twojego, świat staje się twoim największym koszmarem i żałujesz, że nigdy się przed nimi nie otworzyłeś.Szkoda, że ​​nie masz serca, bo wtedy nie byłbyś w stanie kochać nikogo i nie byłbyś w stanie się zranić.

cómo vestirse con camisa para el trabajo

Gdy byłeś złamany zbyt wiele razy, zakochiwać się bardziej przypomina spadanie z lodowatej skały i próbowanie wspinania się na nią za każdym razem, gdy spadniesz

Zakochanie jest do bani, gdy twoje serce zostało wielokrotnie oszukane i złamane.

Każde złamane serce oznacza, że ​​wierzysz w miłość. Wierzyłeś w miłość za każdym razem, gdy spotykasz kogoś, kogo uważasz za właściwą.

I nie miałeś problemu z otwarciem się na nich i sympatią do tych wszystkich irytujących drobiazgów.

Nie miałeś problemu czekając, aż rozejdą się do zmysłów, nie miałeś problemu z opieką nad nimi, nie miałeś problemu z kochaniem ich całym swoim sercem.

I za każdym razem, gdy łamią ci serce, zdajesz sobie sprawę, że przez cały ten czas największym twoim wrogiem była nadzieja.

Miałeś nadzieję, że jak głupiec, że się zmienią.

Za każdym razem, gdy robili ci coś złego, pokazywałeś im zrozumienie zamiast ich krytykować.

Za każdym razem, gdy cię skrzywdzili, dałeś im drugą szansę.

Dlaczego?

Ponieważ miałeś nadzieję. Miałeś nadzieję, że się zmienią. Miałeś nadzieję, ponieważ chciałeś, aby tak się stało i czekałeś na to.

Kiedy się w kimś zakochasz, widzisz i czujesz inaczej.

Nadzieja staje się esencją twojego bytu, a cierpliwość staje się twoim największym przyjacielem.

Myślisz o ich szczęściu bardziej niż o własnym. Martwisz się o nich bardziej niż o siebie.

Chcesz, żeby byli szczęśliwi, ponieważ ich szczęście jest odbiciem twojego. I dlatego miłość jest do bani!

Miłość jest do bani, ponieważ kiedy w nią wpadniesz, albo znajdziesz wyjście z otchłani i doświadczasz ostatecznego szczęścia, albo utkniesz w nim na zawsze

Za każdym razem, gdy ktoś łamie ci serce, twoje nadzieje i marzenia również się z nim łamią. Kiedy byłeś złamany zbyt wiele razy, tracisz nadzieję na dobre.

A kiedy wiesz, ile miłości jest do bani, gardzisz nią.

Kiedy zmęczysz się miłością i czekaniem przy telefonie na telefon, zaczynasz gardzić miłością.

Zaczynasz gardzić tymi wszystkimi miękkimi chłopcami (lub dziewczynami), którzy w rzeczywistości są ukrytymi narcyzami i opanowują manipulatory.

Zaczynasz gardzić wszystkimi (fałszywymi) romantycznymi gestami, które nie pochodzą z ich serca, a zamiast z ich chciwości i samolubstwa.

Zaczynasz gardzić mediami społecznościowymi i wszystkimi uroczymi emoji, które im kiedykolwiek wysłałeś.

Zaczynasz gardzić sobą, ludźmi wokół ciebie, światem, w którym żyjesz.

Sam czas staje się twoim największym przyjacielem i żałujesz, że nie możesz mieszkać w dżungli z dala od ludzi, ponieważ tylko wtedy nie pokusisz się zakochać w innym człowieku.

Dopiero wtedy nie pokusisz się o zaufanie do drugiego człowieka.

A wszystko to z powodu miłości! Jak powiedział Steve Martin: „Miłość jest już złożoną obietnicą”.

Zatem jedynym sposobem na naprawienie i uratowanie miłości jest wspólny wysiłek i dwoje serc, które są równie chętne i gotowe kochać szaleńczo, szaleńczo, głęboko.

Jeśli dwa serca będą pasować, obietnica się spełni, ale jeśli nie, czyjeś serce pęknie.

Wrażliwi ludzie mają większe szanse na złamanie serca, ponieważ ich wielkie serca ufają ślepo i kochają się samolubnie

Jeśli jesteś wrażliwy, nosisz serce na rękawie i nie boisz się okazywać emocji.

Ufasz innym ludziom ślepo i nigdy nie kwestionujesz niczego. Czujesz wszystko dziesięć razy intensywniej i robiąc to wszystko, oszukujesz siebie.

Za każdym razem, gdy spotykasz kogoś nowego, mówisz sobie: „Tym razem będę chronić moje serce. ”

I za każdym razem, gdy składasz tę obietnicę, głęboko w swoim sercu, wiesz, że ją złamiesz.

Ale nadal masz nadzieję, że nie. Wierzysz, że tym razem będzie inaczej i nie chcesz słuchać tego małego głosu w swojej głowie, który mówi ci, żebyś zwolnił.

Inwestujesz wszystko, co musisz, tylko oglądając, jak rozpada się na kawałki.

Tworzysz bombę atomową z całej swojej miłości do drugiego człowieka, a ostatecznie jakoś zawsze udaje się zniszczyć tylko ciebie.

Nie niszczy osoby, którą kochałeś całym swoim sercem.

Nie niszczy osoby, której dałeś wszystko, co miałeś. On cię niszczy. I dlatego miłość jest do bani!

Kiedy ślepo ufacie i samolubnie kochacie, miłość staje się waszym największym wrogiem i niebezpieczeństwem.

Miłość zamienia się w wieczną bitwę, w której kwestionujesz wszystko i desperacko próbujesz chronić swoje serce, gdy jest ono już rozbite na kawałki.

Zakochanie jest do bani kiedy byłeś złamany zbyt wiele razy

Zakochanie jest do bani, gdy uwierzyłeś zbyt wiele razy. Zakochanie jest do bani, gdy bawili się sercem zbyt wiele razy.

Zakochanie się jest do bani, gdy nie możesz znaleźć jednego ważnego powodu, dla którego powinieneś ciągle otwierać się na innych, aby tylko obserwować, jak się ranisz.

Zakochanie się jest jedną z największych tajemnic od początku świata i na niektóre pytania nigdy nie znajdziemy odpowiedzi.

I dlatego miłość jest do bani.

Miłość jest do bani, bo jej nienawidzimy, a jednak pragniemy. Miłość jest do bani, ponieważ nie można zrezygnować z poczucia empatii i zrozumienia wobec innych.

Jak powiedział Oscar Wilde: „Oszukiwać innych. Tak świat nazywa romans. ” Ale bardziej przypomina oszukiwanie siebie.

Jeśli zdecydujemy się nie kochać, sami siebie oszukamy, ponieważ w naszej naturze leży pragnienie romansu.

Jeśli zdecydujemy się kochać, oszukujemy samych siebie, świadomie ryzykując kolejne bolesne złamanie serca. I dlatego zakochanie jest do bani!

Zobacz także: 7 znaków, że masz filofobię - strach przed zakochaniem