Zakochaj się w uzdrawianiu siebie

Zakochaj się w uzdrawianiu siebie

W rogu pokoju, z głową między kolanami, znowu jesteś. Cierpisz, prawda?Nie możesz wyrzucić z ust ani jednego słowa bez wybuchu płaczu i płaczu, dopóki nie jesteś tak wyczerpany, że po prostu zasypiasz.

On cię złamał. Wyciągasz ręce, ale wszystkie twoje połamane kawałki odpadają na bok, ponieważ po prostu nie możesz już ich wszystkich trzymać razem.Musisz się uzdrowić. Ale wydaje się, że jest to tak długi proces ciągłych niepowodzeń i próbowania na nowo.

Ale kiedy zakochasz się w uzdrawianiu siebie, wszystko będzie łatwiejsze.

Zakochaj się w uzdrawianiu siebie! Te rany i blizny, które są widoczne tylko dla Ciebie, nie powinny być powodem Twojej desperacji.¿Deberías permanecer casado si no eres feliz?

zmartwiona blondynka siedzi w domu i myśli

Powinny one zmotywować cię do działania i rozpoczęcia dnia słowami typu: „Dzisiaj uzdrowiłem trochę więcej”.

Zakochaj się w uzdrawianiu siebie!Kiedy to zrobisz, zaczniesz kochać siebie jeszcze bardziej. Zaczniesz widzieć swój proces leczenia i to, jak przeżyjesz, który może pokonać wszystko, co stanie na jej drodze.Zapamiętasz, gdzie byłeś, i znowu staniesz na nogi, aby jeszcze raz spróbować złożyć razem te połamane kawałki.

qué método anticonceptivo es mejor para bajar de peso

Nie ma czasu na pauzę.Wiem, że czasami czujesz się wyczerpany, masz wrażenie, że zmierzasz donikąd, ponieważ za każdym razem, gdy myśl o nim łapie cię w nieświadomości, wybuchasz niekontrolowanym szlochem, ale jeszcze raz spoglądasz wstecz na to, gdzie byłeś i jak nie było żadnych chwil pokój w twoim życiu.

Teraz są tam. Nawet jeśli możesz wydawać się zdezorientowany wszystkimi emocjami, które przez ciebie przechodzą, to wszystko jest częścią procesu. Nawet jeśli przez kilka dni nie masz ochoty nic nie robić, to i tak się leczysz.

Zakochaj się w sobie i odkochaj go.Kochałeś go od tak dawna, prawda? Zapomnienie o nim i pójście dalej to trudna droga, która nie pozwala na powrót.

blondynka w płaszczu z okularami przeciwsłonecznymi przechodzi przez ulicę

Na samą myśl o powrocie i sięgnięciu po jego uścisk, twoje serce krzyczy w agonii, ponieważ nie chce przez to nigdy więcej przechodzić.

Dlatego zakochanie się w sobie jest najważniejszym zadaniem, jakie możesz mieć.

Zakochaj się w osobie, którą się staniesz.Po prostu wyobraź sobie osobę, którą się staniesz, gdy to wszystko się skończy.

Po zakończeniu cierpienia i uświadomieniu sobie, że na końcu każdego tunelu jest jasne światło, staniesz się wszystkim, czym kiedykolwiek chciałeś być. Dlaczego więc nie rozpocząć swojej podróży od razu, bez wahania?

Pewnego dnia zrozumiesz.Wiem, że brzmi to jak coś, co powiedzieliby twoi rodzice, ale kiedy zaczniesz kochać wszystko w swoim procesie uzdrawiania, wszystko o sobie i wszystko, przez co przeszłaś, zdając sobie sprawę, że to wszystko miało swój cel – zrozumiesz!

Zobaczysz, dlaczego to wszystko musiało się wydarzyć dokładnie tak, jak się stało i że nie masz czego żałować, ponieważ twoja przeszłość zmieniła cię w kobietę, którą jesteś dzisiaj i zmienia cię w kobietę, którą staniesz się w przyszłości.

młoda piękna brunetka spaceruje po mieście

lindas formas de tirar hacia atrás el pelo corto

Tu masz. Płacz. Zastanawiam się, czy ból kiedykolwiek ustanie. Ale pozwól mi być pierwszym, który powie ci, że tak się stanie.

Ból minie i zostaniesz uwolniony od wszystkiego, co cię z nim wiąże. Zostaniesz uwolniony od smutku, wspomnień i urazy, które żywisz do niego.

Kiedy skupisz się na własnym uzdrowieniu, nic innego nie będzie miało znaczenia.On nie będzie miał już znaczenia, podobnie jak twoja przeszłość. Kiedy skupisz się na swoim uzdrowieniu, uczynisz swoje własne szczęście i priorytety związane z miłością do siebie i zdrowieniem ponad wszystko inne.

Odszedł, ale wciąż tu walczysz każdego dnia i z każdą mijającą sekundą będziesz uświadamiać sobie, że znów pokochasz i złożysz te kawałki z powrotem w całość.

Odszedł, razem z całym znęcaniem się i wszystkimi ostrymi słowami, i zostawił po sobie kwiat – ciebie, gotowego do rozkwitu.

Zakochaj się w uzdrawianiu siebie