Kurwa, kocham, chcę znów być singlem

Jestem obecnie w fazie mojego życia, kiedy nie obchodzi mnie już miłość. Prawdopodobnie z powodu tych wszystkich złych rzeczy, które mi się przytrafiły. Do nas. Uświadomiłem sobie, że jestem niezależną kobietą i potrafię poradzić sobie samotnie.¿Todavía estoy enamorado de mi esposo?

Tak więc, kochanie, mam dla ciebie wiadomość: „Pieprzyć cię za poprowadzenie mnie przez te wszystkie lata!” Ufałem ci, a ty dźgnąłeś mnie w plecy. Dałem ci całą moją młodość i wszystko, co dostałem, to wyrzuty sumienia. Wyrzuty sumienia z powodu dnia, w którym powiedziałem „TAK”. Żal z powodu dzieci, które mamy razem. Żal z powodu życia, w którym obecnie żyję.

Nic już nie jest w porządku. Czuję się tak od niego odległy, a każde jego działanie sprawia, że ​​wierzę, że wszystko poszło na marne. Ale wiesz, byliśmy kiedyś szczęśliwą parą. Był moją pierwszą miłością - mężczyzną, z którym straciłem dziewictwo. Był człowiekiem, który robił motyle w moim brzuchu za każdym razem, gdy go widziałem. I spędziliśmy razem tyle wspaniałych lat. Lata nadziei, miłości, zaufania i wsparcia. Ale jakoś wszystko zniknęło, kiedy się pobraliśmy.Nie podobała mu się moja praca. Nie ufał mi. Myślał, że go zdradzam. Zrobił wszystko, żeby źle się poczuć. Nawet jeśli spędziłem wiele godzin na wyjaśnianiu mu, że nie mam nic wspólnego z nikim oprócz niego, nie ufał mi. Pewnej nocy wrócił do domu i powiedział, że chce rozwodu. Cały mój świat zaczął się rozpadać. Po prostu stałem w szoku. Ponieważ nie wiedziałem, że on tak myśli.

Zobacz też: To jest to, czego potrzebujesz, aby być odpowiedzialnym za moje życie

W rzeczywistości był gotów zniszczyć wszystkie lata miłości tylko dlatego, że był niepewny. I nic, co zrobiłem, nie mogło sprawić, że znów mi zaufa. Byłem bezsilny. Nie mogłem nic powiedzieć. Nie mogłam płakać. Byłem po prostu zły na siebie, że go poślubiłem.Mogłabym mieć lepsze życie bez niego. Z kimś, kto był wart mojego pobytu. Z mężczyzną, który wspierałby mnie w mojej pracy i moich decyzjach. Z mężczyzną wystarczająco ciepłym, by wysłać mi wiadomość na dzień dobry. Z mężczyzną, który odnosi takie same sukcesy jak ja i nie ma problemów, jeśli pójdę na lunch biznesowy z moimi współpracownikami.

Chciałbym go mieć, ale niestety mam kogoś, kto jest całkowicie przeciwny. Mam obok siebie mężczyznę, który jest zazdrosny, kiedy się ubieram. Zachowuje się jak dziecko, kiedy nie odbieram jego telefonów, ponieważ jestem w trakcie spotkania. Szantażuje mnie, że jeśli się nie zmienię, poprosi o rozwód. I wie, że zostanę z nim z powodu naszych dzieci.

Wie, że serce matki poniesie ten ciężar ze względu na swoje dzieci. Mieć mamę i tatę - razem, pod jednym dachem. Wie, że zrobię wszystko, aby czuli się chronieni. Ale wie także, że w całym tym bałaganie zawsze zapominam o sobie. Zapominam, że ja też mam serce. I ma już dość tych wszystkich burz, które przeżywają moje życie. Moje serce nie ma paliwa, by kontynuować bicie. Nie ma miłości, żeby to nakarmić. Jest tylko stałe poczucie winy i wyrzutów sumienia.I to nie zanika.

cómo demostrarle a tu hombre que lo amas

Więc późno w nocy, kiedy jestem sam, siedzę i myślę o wszystkim. Próbuję znaleźć rozwiązanie moich problemów, ale nic inteligentnego nie przychodzi mi do głowy. Myślę tylko, jak znów wygrałeś w tej grze. Sprawiłeś, że znów poczułem się gówno. Patrzę na moją obrączkę i nie przynosi żadnych miłych wspomnień. Nie czuję się już przez ciebie wyjątkowy. Zastanawiam się tylko, czy miłość nas osłabia, czy po prostu tak to wygląda.

Nie mogę znieść faktu, że za każdym razem, gdy cię widzę, potrzebuję mocnego drinka, ponieważ wiem, że znowu powiesz mi inne badziewie. Ta sama historia toczy się codziennie. Ale teraz zmieniłem zdanie. Nie chcę cię już w moim życiu. Nie potrzebuję toksycznego człowieka, aby zniszczyć wszystkie moje marzenia.

Zrobiłam wszystko, żeby dostać się tam, gdzie teraz jestem, a jeśli myślisz, że możesz to zniszczyć, jesteś w błędzie, koleś. Nie potrzebuję ciebie ani nikogo innego, aby mnie uszczęśliwić. Nie potrzebuję mężczyzny, aby mnie spełnić. Mogę zrobić to sam. I dziękuję Bogu, że dał mi zdrowy rozsądek, aby cię opuścić i założyć nową stronę w moim życiu.

Zobacz też: Dlatego musisz umówić się z kimś, kto traktuje cię jak gówno

A ty?

grandes movimientos sexuales para tu esposa

Prawdopodobnie będziesz wiedział, co straciłeś, gdy wspomnienia zaczną cię atakować późno w nocy, podczas gdy reszta świata śpi. Nawet twój mocny napój i papierosy nie będą w stanie pomóc mi się przełamać. Mój podpis jest w twoim sercu, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy, kochanie.

Nie możesz tak po prostu pozbyć się swoich uczuć. Ale zacząłem ten proces dawno temu.

Na koniec mogę powiedzieć: „Kurwa, chcę znów być singlem!” I ja będę!