Do każdej dziewczyny, która wciąż łamie sobie serce - Grudzień 2022

Kiedy patrzysz na swoje dotychczasowe życie miłosne z tego punktu widzenia, wszystko, co widzisz, to ból i rozczarowanie. Zostałeś ranny więcej niż jeden raz i wielu mężczyzn wykorzystało cię i nie zrobiło nic, tylko sprawiło ci ból. Kiedy przychodzi ci się zastanowić, nie możesz nawet policzyć, ile razy złamałeś sobie serce. Oczywiście nie wszystkie te złamania serca pozostawiły trwały ślad w twojej duszy, ale niektóre z nich były druzgocące.

Zastanawiasz się, dlaczego tak jest. Dlaczego nie możesz znaleźć sposobu na opuszczenie tego niekończącego się kręgu złamania twojego serca i tego, że zawsze jesteś tym, który jest ranny? Dlaczego wszyscy ci ludzie wybierają cię, by sprawić ci ból i złamać serce? Dlaczego wszyscy w końcu cię zostawiają i dlaczego nikt nie może cię kochać tak, jak na to zasługujesz?Cóż, nienawidzę być tym, który ci to łamie, ale to ty wciąż łamiesz własne serce. Jesteś tym, który zakochuje się w tych wszystkich złych mężczyznach, tym, który pozwolił im dalej sprawiać ci ból po tym, jak zrobili to po raz pierwszy, i tym, który cierpiał za nich. Wiem, że ranienie się było ostatnią rzeczą, jaką kiedykolwiek chciałeś zrobić, ale jakoś tak właśnie skończyłeś.

las mujeres más influyentes de todos los tiempos

Złamałeś własne serce za każdym razem, gdy wpuściłeś niewłaściwego faceta. Zrobiłeś to za każdym razem, gdy spotykałeś gracza lub faceta, o którym głęboko wiedziałeś, że to problem. Zrobiłeś to za każdym razem, gdy nie postępowałeś zgodnie z intuicją lub za każdym razem, gdy myślałeś, że możesz uratować lub zmienić człowieka. Wiem, że zawsze myślałeś, że twoja miłość uleczy wszystkich tych emocjonalnie niedostępnych mężczyzn, ale czasem tak się nie dzieje. I to ty jesteś ranny i emocjonalnie uszkodzony, a oni nadal żyją tak, jakby nic się nie wydarzyło.

Złamałeś sobie serce za każdym razem, gdy zabierałeś kogoś, o kim wiedziałeś, że cię skrzywdzi. Robiłeś to za każdym razem, gdy dawałeś facetowi drugą szansę, myśląc, że czas będzie inny. Zrobiłeś to za każdym razem, gdy wracałeś do mężczyzny, o którym wiedziałeś, że nie jest dla ciebie odpowiedni. Zrobiłeś to za każdym razem, gdy wpuściłeś sprawcę z powrotem, myśląc, że nie będzie cię krzywdził.cómo tener los brazos rasgados en 2 semanas

Złamałeś własne serce za każdym razem, gdy komuś wybaczałeś za rzeczy, których nie powinieneś mieć. Zrobiłeś to za każdym razem, gdy wybaczyłeś facetowi, że cię oszukiwał, że wykorzystywał cię w jakikolwiek sposób lub nie traktował cię właściwie. Wiem, że to zrobiłeś, ponieważ ich kochałeś, ale ostra prawda jest taka, że ​​właśnie dałeś im heads-upa. Wybaczając im, pokazałeś im, że ich zachowanie jest do zaakceptowania i dlatego nadal postępowali tak, jak zawsze.

Złamałeś własne serce za każdym razem, gdy goniłeś mężczyznę, który bał się zaangażowania. Ponieważ było oczywiste, że od początku nie chcieliście tych samych rzeczy. I zamiast odejść i starać się znaleźć kogoś, kto dałby ci to, czego potrzebowałeś, pozwoliłeś tym ludziom wykorzystać cię dla własnego ego i pozwoliłeś sobie stać się czyimś łupem, kiedy to była ostatnia rzecz chciałeś.

Złamałeś sobie serce za każdym razem, gdy myślałeś, że facet się dla ciebie zmieni. Najwyraźniej nie wiedziałeś, że ludzie nigdy nie zmieniają się dla innych. Ludzie zmieniają się tylko wtedy, gdy czują taką potrzebę. Zamiast szukać faceta, który byłby z tobą kompatybilny, ciągle angażowałeś się w mężczyzn, których chciałbyś zmienić. Ale niestety tak się nigdy nie stało, a cały ból, przez który przeszedłeś, sprawił, że tylko ty się zmieniłeś.Złamałeś sobie serce, myśląc, że nie zasługujesz na coś lepszego niż facet, który traktował cię jak gówno. Robiłeś to za każdym razem, gdy bałeś się wyjść ze swojej strefy komfortu, za każdym razem, gdy bałeś się zostawić faceta, o którym wiedziałeś, że na ciebie nie zasługiwał. Robiłeś to za każdym razem, gdy traciłeś szansę na spotkanie z kimś, kto by cię kochał i doceniał tylko dlatego, że myślałeś, że nie jesteś dla nich wystarczająco dobry.

Złamałeś własne serce za każdym razem, gdy trzymałeś się przeszłości. Zrobiłeś to za każdym razem, gdy przeżywałeś wszystkie wspomnienia, które miałeś w głowie. Zrobiłeś to za każdym razem, gdy czytasz wszystkie swoje stare teksty ze swoim byłym i za każdym razem, gdy płakałeś do snu, myśląc o tym, jak szczęśliwa była wasza dwójka. Zrobiłeś to za każdym razem, gdy patrzyłeś na stare zdjęcia z waszą dwójką z uśmiechem, za każdym razem, gdy sprawdzaliście jego profil na Instagramie lub Facebooku albo za każdym razem, gdy przechodziliście obok jego domu lub gdzieś chodziliście, mając nadzieję na spotkanie z nim.

¿Qué alimentos ayudan a aliviar los gases?

Złamałeś własne serce, ilekroć nie pozwalałeś sobie iść dalej. Zrobiłeś to, ponieważ nie wiedziałeś, że to ty powstrzymujesz się od bycia naprawdę szczęśliwym, tym, który nie pozwala ci prześcignąć mężczyzn, którzy przynieśli ci tylko ból.

Więc proszę, przestańcie robić to wszystko sobie i w końcu skoczcie do szczęśliwej przyszłości, na jaką zasługujecie. Pielęgnuj swoje serce, ponieważ jesteś jedynym, który może je wyleczyć.