Do każdej dziewczyny zakochanej w złym facecie

Do każdej dziewczyny zakochanej w złym facecie

Zasługujesz, aby obudzić się rano i nie kwestionować miłości osoby leżącej obok ciebie. Zasługujesz na to, by mówić swobodnie, szaleńczo i namiętnie i nie myśleć nawet przez chwilę, że słowa wytryskujące z Twoich wydętych warg nudzą osobę, która udaje, że słucha.Zasługujesz na rodzaj miłości, rodzaj dzikiej pasji, która istniała tylko w powieściach Nicholasa Sparksa i w twoich najdzikszych marzeniach.Chciałbym, żeby był tym dla ciebie.Żałuję, że nie kazał ci kwestionować tego, kim jesteś lub kim będziesz. Szkoda, że ​​nie zapewnił sieci, która cię złapie, kiedy masz ochotę się złamać. Chciałbym, żeby nie był katalizatorem twojego złamanego serca. Chciałbym, żeby nie był powodem, dla którego się rozpadasz. Żałuję, że nie zmusił cię do płaczu lub zostawił cię w tyle. Żałuję, że nie sprawił, że zwątpiłeś w miłość, ponieważ miłość jest w rzeczywistości całkiem piękną rzeczą.

cómo hacer que un hombre se sienta amado en la cama

I wiem, że pewnego dnia to znajdziesz.I ta miłość będzie ciepła i zachęcająca. Sprawi, że poczujesz się promienny, ponieważ prawdziwa miłość jest rodzajem miłości, na którą zasługujesz i na którą zasługujesz przez cały czas. Zasłużyłeś na prawdziwą miłość, siedząc w swoim pokoju za zamkniętymi drzwiami. Zasłużyłeś na prawdziwą miłość, gdy godzinami opowiadałeś tę samą historię swojemu najlepszemu przyjacielowi. Zasłużyłeś na prawdziwą miłość podczas walk i kiedy jego słowa sprawiły, że poczułeś, choćby przez minutę, mniej niż kiedykolwiek powinieneś się czuć.Do każdej dziewczyny zakochanej w złym facecie

On nie jest tym, co cię definiuje i właśnie teraz, w tej chwili,Wiem, że trudno go puścić.Obraz tego, kim mógłby być — tego, kim obiecał, że zostanie z tobą;to się utrzymuje. Byłem taki jak ty. Mocno trzymałam się wizerunku mężczyzny, którym chciałam, żeby był: silnego, opiekuńczego, kochającego – ale nigdy nie był kimś takim. Przez większość nocy po prostu udawał. Zmęczyło mnie zasypianie samotnie w California King, obserwowanie rozpadu naszej miłości i przez chwilę walczyłem z tym. Próbowałem przekonać siebie, żewarto było pozostać razem. Próbowałam przekonać samą siebie, że wszystkie związki mają trudne chwile.

Ale to nie była trudna łata. Kochanie, uderzył mnie. Zgwałcił mnie. Zmusił mnie do kwestionowania siebie. Sprawił, że nienawidziłem siebie. Kazał mi przysiąc, że życie nigdy się nie polepszy i przez jakiś czas zaakceptowałem rodzaj miłości, na jaki zasługiwałem.maneras de hacer que tu hombre te quiera

Proszę, nie marnuj tyle czasu, ile ja, bojąc się, by skorzystać z szansy na prawdziwe szczęście. Nie umniejszaj siebie.Nie dewaluuj siebie.Nie przekonuj siebie, że nie przeszkadza ci kiepski rodzaj miłości lub życia.

Prawdziwa miłość wymaga odwagi i wysiłku. Wymaga od ciebie dokonywania wyborów dotyczących rodzaju miłości i rodzaju życia, które ostatecznie cię zdefiniują. Wybierz szczęście.Wybierz mężczyznękto zobaczy lecące iskry, kiedy się do niego uśmiechniesz. Wybierz mężczyznę, który tańczy z tobą bez muzyki, który mówi ci, że cię kocha, ponieważ ma to na myśli, a nie dlatego, że myśli, że to właśnie chcesz usłyszeć w danym momencie.Wybierz najpierw miłość.Zdecyduj, że nie masz innego wyboru, jak tylko pokazać sobie rodzaj miłości, o której wiesz, że zasługujesz na kogoś, kto będzie cię inspirował, pielęgnował i chciał dla ciebie jak najlepiej, dopóki czas się nie zatrzyma.Ta miłość zaczyna się od ciebie.I obiecuję ci ten prawdziwy rodzaj miłości, te iskry… znajdą cię. A kiedy to zrobią, będziesz gotowy.

de que color debo pintarme los dedos de los pies

przez Courtney Dercqu