Gry alkoholowe dla dwojga - 23 gry na niezapomnianą randkę - Może 2022

Granie w gry boo lub najlepszym przyjacielem jest zawsze zabawne, ale przy kilku piwach staje się jeszcze bardziej zabawne.

Gry dla dwóch osób to przyjemny sposób na upicie się, ale także okazja, aby spotkać się z przyjacielem lub partnerem i dowiedzieć się o nich czegoś nowego.Jest to aktywność relaksująca dla was obojga. Ponadto jest to najlepsza randka - taka, którą spędzasz w zaciszu własnego domu.

Wiele osób uważa, że ​​te fajne gry do picia są dla grupy ludzi. I wiele z nich jest przeznaczonych dla grup, ale jest też wiele, w które można grać jednocześnie.

W rzeczywistości jest bardziej interesujący, gdy są tylko dwaj gracze, ponieważ jest to intymna aktywność dla kilku osób, które chciałyby się lepiej poznać.Oto najlepsze gry do picia, które są całkowicie darmowe, ze szczegółowymi instrukcjami dla każdej gry. Załóż więc najmodniejsze ubrania, zadzwoń do ukochanej osoby i przygotuj się na najlepszą randkę!

Och, ale bądź ostrożny z alkoholem - nie możemy ponosić odpowiedzialności za kaca następnego ranka.

Picie gier z kartami1. Pijany

fotos de animales realmente divertidas que te hacen reír

Drunken Uno to zmodyfikowana wersja klasycznej gry Uno. Jedyną różnicą jest to, że w Pijanego Uno gra się alkoholem.

Zasady są bardzo proste. Po pierwsze, obaj gracze powinni wiedzieć, jak grać w Uno.

Za każdym razem, gdy przeciwnik zagrywa odwrotną kartę, musisz się napić. A kiedy jeden z was zagrywa kartę, która zmienia kolor, oboje strzelacie.

Musisz wypić drinka przy każdym losowaniu, aż dobierzesz kartę, którą można zagrać. Jeśli jeden z was zapomni zadzwonić do Uno, musisz dobrać pięć kart i wykonać pięć strzałów.

Zwycięzcą jest ten, który woła Uno, oczywiście. Chociaż po wypiciu tak wielu zdjęć oboje w jakiś sposób wygracie.

2. Wyższa lub niższa

Higher or Lower to najprostsza i najśmieszniejsza gra, w którą możesz grać ze swoim partnerem. Wszystko czego potrzebujesz to alkohol i talia kart.

Jedna osoba jest krupierem i zaczynają grę, odwracając kartę na wierzchu talii. Drugi gracz zgaduje, czy następna karta będzie wyższa lub niższa od poprzedniej.

Jeśli mają rację, to dealer pije, ale jeśli się mylą, to muszą pić. Widzieć? Nie ma nic prostszego.

3. Wyścigi konne

Zdobądź talię kart i usuń wszystkie cztery asy. Najpierw ułóż dziesięć kart (zakrytych) w linii pionowej. Następnie weź asy i ustaw je poziomo (twarzą do góry) - to są konie.

Zaczynasz od obstawienia dowolnego konia. Rozdający powinien zacząć odwracać pozostałe karty z talii.

Jeśli na przykład losują kartę serca, as kieruje się o jedno miejsce wyżej.

Zwycięski as to ten, który pierwszy osiąga koniec linii pionowej. Teraz zabawne jest to, że jeśli twój koń wygrywa, twój partner musi pić, ale jeśli przegrasz, strzelasz do każdego postawionego zakładu oprócz drinków, które zostały Ci przekazane.

4. Pani ma pokład

To naprawdę prosta i dobra gra do picia. Na początek powinieneś usunąć trzy królowe i zostawić tylko jedną.

Musisz przetasować talię, pozostawiając tylko jedną królową. Obaj gracze zaczynają dobierać karty, dopóki jeden z nich nie dobierze królowej.

Przed rozpoczęciem gry przygotuj drinki z różnych rodzajów alkoholu i przypraw. Gracz, który losuje królową, wybiera jeden paskudny napój, który musi wypić drugi gracz.

5. Bolonia

Kolejna świetna gra, która została ulepszona poprzez dodanie alkoholu. Krupier rozdaje całą paczkę kart.

Obaj gracze powinni mieć taką samą kwotę, a krupier bierze jedną kartę i kładzie ją na środku.

Pierwszy gracz dobiera kartę i kładzie ją na karcie pośrodku. Musi być skierowany w dół, ponieważ inny gracz nie powinien go widzieć.

Nowa karta musi być taka sama jak ta w środku lub wyższa lub niższa.

Czasami będziesz musiał udawać i kłamać, że masz odpowiednią kartę i odłożyć ją na stos. Jeśli uważasz, że twój przeciwnik nie odłożył właściwej karty, powinieneś zawołać „bolonia”

Jeśli jednak się mylisz, musisz spróbować, a jeśli masz rację, osoba, która skłamała, musi pić. Jeśli więc nie umiesz kłamać, na pewno się upijesz.

6. Czerwony lub czarny

Jest to jedna z najprostszych gier do picia dla dwóch graczy. Gra wymaga standardowych kart do gry i można w nią grać z dowolną liczbą uczestników, w tym tylko z jednym graczem.

Każdy gracz dobiera jedną kartę z wierzchu talii. Nie powinni widzieć karty, ponieważ najpierw muszą nazywać „Czarny” lub „Czerwony”, zgadując kolor karty.

Jeśli poprawnie zgadną, ich tura jest zakończona, a następny gracz dobiera. Jeśli zgadną niepoprawnie, muszą pić.

Grę można ukończyć, gdy talia się wyczerpie, ale możesz także kontynuować - wystarczy, że zutylizujesz karty z powrotem do talii. Możesz również dobrze się bawić, śledząc swój wynik.

Gry do picia dla dwojga z kostkami

1. Świnia

Świnia to prosta gra w kości, a kiedy grasz w nią alkoholem, staje się jedną z najbardziej zabawnych gier dla par lub przyjaciół.

Obaj gracze na zmianę rzucają kośćmi. Możesz rzucić tyle razy, ile chcesz, ale musisz dodać numer każdego rzutu razem.

Pierwszy gracz, który zdobędzie 100 lub więcej punktów, jest zwycięzcą. Jednak powinieneś zachować ostrożność przy rzucie: musisz dokładnie zdecydować, kiedy zakończyć swoją turę, ponieważ jeśli rzucisz 1, twój wynik zostanie ustawiony na 0 punktów. Więc nie bądź zachłanny, bo stracisz to wszystko!

Za każdym razem, gdy rzucisz 1, musisz wziąć tyle drinków, ile rzuciłeś kostkami podczas swojej tury.

2. Wyższa lub niższa

Dzięki zaledwie 2 kostkom i ulubionemu napojowi alkoholowemu możesz mieć najlepszą zabawę na świecie.

Jedna osoba rzuca kostką, a druga zgaduje, jaka liczba zostanie rzucona. Następnie walec musi odgadnąć, czy rzut będzie wyższy czy niższy niż powiedział przeciwnik.

Jeśli walec wygrywa, wówczas druga osoba musi wypić tyle drinków, ile przypuszcza, że ​​nie było jej w rzeczywistości. Jeśli wałek przegrywa, muszą wypić różnicę.

Czasami rzut jest taki sam jak zgadywanie, a następnie wałek musi się napić, ale tylko jeden strzał.

3. Puchary

Potrzebujesz jednej kości, 6 filiżanek solo i swojego ulubionego napoju alkoholowego. Oznacz wszystkie sześć filiżanek cyframi 1-6.

Ułóż kubki solo w stojaku do piwa. Wypełnij trzy z nich w połowie piwem.

Każdy gracz musi rzucić kostką raz, a jeśli trafi kubek z piwem, musi go wypić. Jeśli kostka trafi w pusty kubek, gracz musi napełnić go tyle piwa, ile zmieści się.

Inne popularne gry do picia dla dwojga

1. Nigdy nie miałem

Spośród wszystkich gier do picia, gier karcianych, gier planszowych i gier towarzyskich, Never Have I Ever stanowi NAJLEPSZĄ okazję do poznania przezabawnych faktów na temat ludzi, których chcesz lepiej poznać.

Wszystko czego potrzebujesz to napój do wyboru.

Celem jest odkrycie jak największej liczby rzeczy na temat drugiej osoby.

Osoba, która rozpoczyna grę, mówi coś, czego nigdy w życiu nie zrobiła. Jeśli chcesz, aby gra była bardziej interesująca, powinieneś powiedzieć coś całkiem zabawnego i / lub szalonego.

Jeśli druga osoba to zrobiła, musi pić. Jeśli tego nie zrobili, nie muszą pić.

2. Dwie prawdy i kłamstwo

Jest to również gra dla par lub przyjaciół, którzy chcą się lepiej poznać. Jeśli wiesz już wszystko o drugiej osobie, nie będzie to zabawne.

Jedna osoba musi wymienić dwa fakty i jedno kłamstwo na temat swojego życia. Muszą upewnić się, że mówią to pewnie, aby ich przeciwnik nie mógł odgadnąć, co jest prawdą, a co fałszem.

Zadaniem drugiego gracza jest odgadnięcie. Jeśli dobrze zgadną, pierwsza osoba musi się napić, ale jeśli się mylą, to muszą strzelić.

Aby było ciekawiej i przyjemniej, wybierz kilka interesujących faktów ze swojego życia, które trudno odgadnąć. Twoje kłamstwo powinno być wiarygodne, aby zmylić przeciwnika.

3. Godzina mocy

Ta fajna gra o piciu to chłodny sposób na picie i spędzanie czasu z przyjacielem lub boo. Potrzebujesz kieliszka, kilku piw i głośników.

Najpierw musisz wybrać miks muzyczny Power Hour. Oznacza to, że musisz wybrać 60 utworów o spójnym brzmieniu, a celem jest zanotowanie zmiany utworu.

Piosenki powinny być odtwarzane przez głośniki, abyście mogli je usłyszeć. Pod koniec każdej minuty musisz wypić kufel piwa.

Bohaterem Power Hour będzie gracz, który będzie w stanie przetrwać całe 60 minut bez rzucania strzału.

4. Flip, Sip lub Post

Ta świetna gra wymaga jedynie monety i ujęć ulubionego drinka. To jak ulepszona wersja klasycznej gry „głowy lub ogony”.

Jeden gracz powinien najpierw rzucić monetą. Drugi gracz musi zgadnąć, po której stronie wyląduje moneta - główki lub reszki.

Jeśli dobrze zgadną, to ich kolej, aby rzucić monetą. Ale jeśli nie zgadną poprawnie, pierwszy gracz może kontynuować przerzucanie.

Jeśli drugie przypuszczenie jest prawidłowe, drugi gracz musi odpowiedzieć na każde pytanie zadane mu przez pierwszą osobę. Jeśli zgadywanie jest nieprawidłowe po raz trzeci, pierwszy gracz może ponownie przerzucić.

To jest najciekawsza część. Jeśli zgadywanie jest poprawne, drugi gracz musi spróbować, ale jeśli jest niepoprawny, pierwsza osoba może wybrać, który post przegrany udostępni na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Tylko nie rób posta zbyt zawstydzającego dla swojego przyjaciela.

5. Fakty dotyczące prędkości

To świetna gra dla dwóch osób. Wymaga tylko twoich ulubionych drinków i twojego BF lub ukochanej osoby.

Dowiesz się, ile Twój znaczący znajomy o Tobie wie.

Oboje musicie powiedzieć kilka faktów na temat waszego związku i siebie nawzajem. Za każdym razem, gdy jeden z was pomyli się trzy stwierdzenia, trzeba się napić.

I pamiętaj, że ta gra jest tylko dla zabawy, więc nie złość się na partnera, jeśli coś zapomni lub coś zrobi źle.

6. Kwartały

Kieliszki, niektóre ćwiartki i alkohol to jedyne wymagania tej gry.

Musisz położyć kieliszek na środku stołu. Obaj gracze powinni mieć jakieś ćwiartki.

Po kolei odbijaj ćwiartki od stołu, aby wylądować w szklance.

Ktokolwiek sprawi, że jako pierwszy sprawi, że ich przeciwnicy będą pić.

7. Truth or Dare or Drink

Większość ludzi zna klasyczną grę Truth or Dare. Ale jest o wiele lepiej.

Pomoże Ci dowiedzieć się więcej o swoim partnerze lub przetestować jego limity. Jedynym wymogiem jest zabawa.

Pierwszy gracz rozpoczyna grę od pytania drugiego gracza „prawda czy wyzwanie”? Następnie gracz musi zdecydować, czy chce odpowiedzieć na pytanie o sobie, czy zostać wezwanym do zrobienia czegoś (to prawdopodobnie będzie dziwne).

Jeśli gracz odmawia obu opcji, musi się napić. Jeśli zrobią to, co im powie przeciwnik, przeciwnik musi się napić.

8. Idę na piknik

To świetna gra pamięciowa. Potrzebujesz tylko drinków i osoby, którą kochasz. Na pewno będziesz się dobrze bawić.

Gracze nazywają przedmioty (alfabetycznie), które można zabrać na piknik. Każda osoba musi powtórzyć wszystko, co zostało powiedziane, i na końcu dodać coś nowego.

Na przykład gracz może powiedzieć „Idę na piknik i przynoszę jabłka”. Następnie gracz drugi musi to powtórzyć i dodać coś nowego, na przykład „Idę na piknik i przynoszę jabłka i banany”.

Pierwsza osoba, która popełni błąd lub zapomni jeden z wymienionych przedmiotów, musi się napić. Gra będzie zabawniejsza, gdy przejdziesz dalej alfabetem i im bardziej będziesz pijany, oczywiście.

9. Kółko i krzyżyk

Do tej gry potrzebujesz co najmniej 5 szklanek dla każdego gracza, kartki papieru i ołówka. Narysuj planszę za pomocą kartki papieru i ołówka.

Musisz oznaczyć okulary znakiem X lub O.

Obaj gracze muszą napełnić okulary przed meczem. Jeden gracz musi wybrać okulary z „X”, a drugi musi wziąć okulary z „O”.

Aby rozpocząć grę, jeden z graczy musi położyć jedną ze swoich pełnych szklanek na planszy. Innymi słowy, okulary są żetonami kółko i krzyżyk.

Następnie gracze mogą postawić jedną ze swoich szklanek na planszy lub wypić jednego z przeciwników, aby usunąć ją z planszy.

Celem gry jest zdobycie 3 własnych kieliszków z rzędu. Przegrywający gracz musi wypić każdą szklankę na planszy.

10. Dopasuj

Match to prosta, ale zabawna gra dla dwóch osób. Potrzebujesz tylko jednej kości i dwóch zestawów kart do gry.

Obaj gracze otrzymują paczkę kart, którą muszą przetasować przed rozpoczęciem gry. Jeden gracz rzuca kośćmi, a gracze muszą znaleźć w swojej talii kartę z tym samym numerem, który widniał na kościach.

Zwycięzcą jest ten, kto pierwszy znajdzie odpowiednią kartę, a przegrany musi wypić drinka. To nie może być łatwiejsze.

11. Gra w piciu programów telewizyjnych

Jeśli lubisz oglądać programy telewizyjne lub jeśli ty i twój partner macie ten sam ulubiony program telewizyjny, to jest to odpowiednia gra dla was. Musisz tylko zagrać w ulubiony rodzaj alkoholu, długopis, kartkę papieru i telewizor.

Przed rozpoczęciem gry oboje powinniście zapisać niektóre tematy z wybranego programu. Lub możesz znaleźć kilka cytatów w Google, które często pojawiają się w programie.

Czas na zabawę. Włącz ulubiony program telewizyjny, a Twoim zadaniem jest pić za każdym razem, gdy w programie pojawią się rzeczy, które zapisałeś.

Obaj gracze muszą pić. To będzie wspaniała relaksująca noc dla was obojga.

12. Flip Cup

Flip Cup to bardzo popularna gra alkoholowa. Potrzebujesz swoich ulubionych drinków, dwóch plastikowych kubków i stołu.

Musisz wypełnić dwa plastikowe kubki napojami alkoholowymi i położyć je po przeciwnych stronach stołu. Następnie oboje powinniście stać po przeciwnych stronach stołu, tuż obok kubka.

Następnie musisz złapać kubki i wypić alkohol tak szybko, jak to możliwe. Po zakończeniu drinka umieść filiżankę do góry nogami, tak aby niewielka część filiżanki wisiała nad krawędzią.

Z miejsca, w którym kubek zwisa nad krawędzią stołu, musisz spróbować przesunąć kubek, aby wylądował na stole właściwą stroną do góry.

Jeśli ci się nie uda, umieść kubek z powrotem w tej samej pozycji i spróbuj ponownie. Zwycięzcą zostaje osoba, która zdoła odwrócić puchar we właściwy sposób.

13. Strzały bojowe

Battle Shots to wersja tradycyjnej gry Battleships, ale teraz zawiera alkohol. Potrzebujesz planszy Battle Shot (możesz zrobić jedną z tektury), sześciu szklanek i swojego ulubionego napoju alkoholowego.

Usiądź naprzeciwko przeciwnika, twarzą do siebie. Złóż jednostkę do gry Battle Shot, załóż tarczę prywatności i przygotuj się do gry.

Pierwszym krokiem jest umieszczenie statków na planszy. Powinieneś mieć trzy szklanki do pancernika; dwa za niszczyciele i szklankę na okręt podwodny.

Teraz bitwa może się rozpocząć! Jeśli trafisz statek przeciwnika, musi wypić strzał. Ostatnia osoba, która została przynajmniej jeden statek, jest zwycięzcą.

14. Beer Pong

To zdecydowanie ciekawy pomysł na randkę. Do tej gry potrzebujesz 20 filiżanek solo, 2 piłek do ping ponga, stołu i piwa.

Napełnij 10 filiżanek piwem i połóż je w formie piramidy na stole. Twój przeciwnik powinien zrobić to samo. Nie napełniaj kubków do góry.

Spróbuj wrzucić jedną piłkę do misek przeciwnika. Kiedy toniesz piłkę, musisz wyjąć kubek z piramidy i wypić z niej piwo.

Osoba z pozostałymi pucharami wygrywa.

Mamy nadzieję, że na naszej liście znalazłeś gry dla dwóch osób, które Ci się podobają. Chcemy, abyś miał jak najlepszą zabawę, grając w te gry. Twoje zdrowie!