Down-Home Blackstrap Melasses-Pecan Pie - Sierpień 2022

[wynik oceny = „1,00”]

Ciasto orzechowe to klasyczny faworyt, zwłaszcza na jesienne i zimowe spotkania. Melasa Blackstrap nadaje tej wariacji słodko-gorzki smak.

Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:621Plony:8Czas przygotowania:0godziny22min Czas gotowania:1godzina0min Czas całkowity:1godzina27min Składniki Ciasta:1 1/4 c. mąka uniwersalna 1/4 łyżeczki. Sól koszerna 6 łyżek. zimne niesolone masło 4 łyżki. Lodowata wodaNadzienie:3/4 c. melasa blackstrap (aby uzyskać łagodniejszy smak melasy, użyj łagodnej melasy bez dodatku siarczku) 3/4 c. pakowany jasnobrązowy cukier 1/2 c. syrop z jasnego lub brązowego cukru 1/4 c. masło niesolone 3 duże jajka 2 Cz. połówki orzecha pekan 1/2 c. posiekane orzechy pekan 2 łyżeczki. ekstrakt waniliowy 1/2 łyżeczki Sól koszerna Słodzona bita śmietana lub lody waniliowe (opcjonalnie)Ten moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Aby zrobić ciasto:W średniej misce wymieszaj mąkę i sól. Używając blendera do ciasta, pokrój masło, aż mieszanina będzie przypominać grubą bułkę. Polej mieszaninę wodą i mieszaj widelcem, aż ciasto się zetnie. Wciśnij w dysk o grubości 1/2 cala; owinąć folią. Wstaw do lodówki na 1 godzinę.
  2. Na lekko posypanej mąką powierzchni rozwałkuj ciasto na 12-calowy okrągły o grubości 1/8 cala. Złóż ciasto na pół i włóż do 9-calowej formy do ciasta; docisnąć ciasto do dna i boków naczynia. Zagnij krawędź pod i wyfrezuj lub ozdobnie zagniataj. Schłodzić skorupkę ciasta.
  3. Aby zrobić nadzienie:Połącz melasę, brązowy cukier, syrop i masło w średnim rondlu na średnim ogniu; gotować, aż masło się rozpuści, a cukier się rozpuści, około 4 minuty. Podnieś ogień do wysokiego i gotuj 1 minutę. Zdjąć z ognia i ostudzić mieszaninę do temperatury pokojowej. Wmieszaj jajka, aż się połączą, a następnie dodaj pozostałe składniki nadzienia.
  4. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni. Wlej nadzienie do skorupy ciasta. Piec 1 godzinę lub do momentu ustawienia nadzienia. Ostudzić całkowicie na ruszcie. W razie potrzeby podawaj z bitą śmietaną lub lodami.
w dół do domu blackstrap ciasto z melasy pecan Frances Janisch1,00 5

Ciasto orzechowe to klasyczny faworyt, zwłaszcza na jesienne i zimowe spotkania. Melasa Blackstrap nadaje tej wariacji słodko-gorzki smak.