Nie pozwól mu wrócić do swojego życia (bo to wszystko słyszałeś wcześniej) - Styczeń 2022

Czy nie masz wrażenia, że ​​tekst, który do ciebie teraz wysyła, jest tak podobny do tych, które przeczytałeś wcześniej? Że wszystko, co mówi, wydaje się, że zostało już powiedziane? Czy wszystko, co on zrobił wcześniej?To dlatego, że zobaczył, co na ciebie działa, i odtwarza ten sam scenariusz od nowa.

On próbuje zmiękczyć twoje serce. Wie, że masz do niego silne uczucia, chociaż tyle razy wcześniej cię rozczarował. On polega na twojej dobrej naturze, która sprawi, że zrozumiesz, że dasz mu jeszcze jedną szansę, która wybaczy ci raz jeszcze. Wykorzystuje całą swoją miłość do niego przeciwko tobie.cómo hacer amigas a los 30

Ale nie wie, że jesteś chory i zmęczony wybaczaniem. Czujesz mdłości, kiedy widzisz jego imię na ekranie, ponieważ możesz już odgadnąć półnagą historię, którą stworzył. To zawsze ta sama historia. Nie miał tego na myśli. On cię kocha. On wie, że zasługujesz na więcej. Ma nadzieję, że możesz mu wybaczyć w swoim sercu.

Przewracasz oczami, nie kupując żadnej z nich, a jednak część ciebie chce wierzyć, że może tym razem jest inaczej. Może tym razem jest szczery. Ta część ciebie jest tak silna, ponieważ głęboko go kocha, chociaż na to nie zasługuje. Ale się nie zmienił. Nadal jest tą samą starą, żałosną wymówką dla człowieka.

Ten czas nie różni się od tych milionów, w których słyszałeś te same słowa. I po prostu nie wytrzymasz jeszcze raz bólu. Zbyt wiele razy złamał ci serce i zrobiłby to ponownie.Jest przyzwyczajony do posiadania w tobie swojej bezpiecznej przystani. Polega na tobie, byś tam był i zabrał go z powrotem bez względu na wszystko. Ale przychodzi moment, w którym nie ma powrotu. Kiedy cała twoja miłość do niego po prostu nie wystarczy.

Gdyby cię kochał tak, jak ty go kochasz, nigdy by cię nie skrzywdził tak jak on. Prawie każdy może dostać drugą szansę, ale cokolwiek więcej to za dużo. Wiesz, ponieważ dałeś mu niezliczone szanse i za każdym razem skrzywdziłby cię bardziej.

Więc nie zabieraj go z powrotem, bo już to wszystko słyszałeś. Przeżyliście to wszystko wcześniej i tym razem nie będzie inaczej, bez względu na to, co powie lub jak to powie. To ten sam człowiek, który wiele razy cię rozczarował i teraz nie jest już inny.Zamiast dawać mu niezliczone szanse, daj sobie szansę. Szansa na rozpoczęcie od nowa. Szansa na odkrycie, kim jesteś bez niego, przez cały czas wciągając cię z powrotem w ten sam bałagan. Możesz zrobić o wiele więcej. Możesz być o wiele więcej. Możesz być szczęśliwy.

cómo saber cuándo terminar una relación

Przypomnij sobie, że zasługujesz na świat. Że jesteś silniejszy, niż ci się wydaje. Możesz znaleźć w sobie siłę, która zapewni cię, że czasami musisz zapomnieć o tym, co czujesz i pamiętać, na co zasługujesz.

On nie jest dla ciebie. On po prostu blokuje drogę i prawdziwa miłość nie jest w stanie cię znaleźć. Cała ta miłość, którą do niego czujesz, wyglądałaby o wiele lepiej, gdyby została przekazana właściwej osobie - tej, która odwzajemni tę miłość.

Kiedy więc powie ci, że ten czas jest inny, powiedz mu, że wiesz o tym, ponieważ tym razem wybierasz siebie. Tym razem wybieracie własne szczęście.