Nie umawiaj się z nią, jeśli nie możesz się jej zobowiązać - Czerwiec 2022

Nie umawiaj się z nią, jeśli nie możesz pozostać lojalny. Nie mówię tu tylko o spaniu z innymi dziewczynami.

Mówię wam, żebyście nie byli z nią, jeśli planujecie życie kawalera, jeśli planujecie zobaczyć się z byłym lub rozmawiać z innymi dziewczynami we wszystkich aplikacjach randkowych.Cómo complacer a un hombre, oralmente

Nie rób tego, jeśli planujesz pisać SMS-y do innych dziewczyn lub flirtować z nimi. Nie bądź z nią, jeśli szukasz bezsensownego, swobodnego romansu lub związku bez zobowiązań, ponieważ jest to coś, na co nie zadowoli się.

Nie rób tego, jeśli nie jesteś gotowy do wysiłku. Jeśli nie planujesz kompromisów i sprawić, by to działało.

Nie umawiaj się z nią, jeśli nie wiesz, że każdy zdrowy związek to ulica dwukierunkowa. Jeśli oczekujesz, że będzie jedyną próbującą i jedyną ofiarą.Ponieważ bycie w związku jednokierunkowym jest ostatnią rzeczą, którą zrobi ta dziewczyna.

Nie umawiaj się z nią, jeśli planujesz składać obietnice, których nie możesz spełnić. Jeśli planujesz okłamać ją lub poprowadzić.

Nie rób tego, jeśli obiecasz jej wspólną przyszłość, tylko po to, żebyś mogła wejść w jej spodnie.Nie bądź z nią, jeśli weźmiesz ją za pewnik. Jeśli nie docenisz jej wartości i nie zobaczysz jej prawdziwej wartości.

Nie rób tego, jeśli planujesz wykorzystać każdą okazję, aby ją pomniejszyć lub w jakikolwiek sposób obrażać. Jeśli wykorzystasz ją jako wzmacniacz ego lub kogoś, kto wyleczy twoje niepewności.

cómo quedar embarazada rápida y fácilmente

Nie umawiaj się z nią, jeśli planujesz z nią grać w gry umysłowe. Jeśli planujesz zachowywać się jak twardy facet, który gra trudne do zdobycia.

Nie, nie będzie błagać o twoją miłość i uwagę. I zdecydowanie nie będzie cię ścigać.

Ponieważ zaufaj mi - zobaczy cię bezpośrednio. Zobaczy, co próbujesz zrobić, i pokona Cię we własnej grze.

Nie wchodź w jej życie, jeśli planujesz odejść i wrócić, kiedy tylko masz na to ochotę. Ponieważ powinieneś pomyśleć jeszcze raz, jeśli założysz, że będzie cierpliwie czekać, aż wrócisz.

Nie marnuj jej czasu, jeśli liczysz, że da ci niekończącą się drugą szansę. Pamiętaj - masz tylko jedną szansę, żeby nie spieprzyć tej dziewczyny.

Masz tylko jedno uderzenie, a jeśli je uderzysz, ona odejdzie od ciebie i nigdy nie będzie oglądać się za siebie.

Nie mów jej, że ją kochasz, jeśli tylko jej dasz połowa twojego serca. Nie każ jej wierzyć w twoją miłość, jeśli nie wpuścisz jej całkowicie.

Ponieważ stracisz ją, gdy tylko zobaczy, co robisz. I będziesz tego bardziej niż żałował.

Nie ciągnij jej za sobą, jeśli nie planujesz postawić jej na pierwszym miejscu i jeśli planujesz umieścić ją na dole listy priorytetów.

Ponieważ nie jest to typ dziewczyny, która będzie siedzieć w domu i czekać, aż przypomnisz sobie, że ona istnieje.

Nie jest dziewczyną, do której można się udać, gdy wszyscy inni cię wiszą lub kiedy twój harmonogram się rozjaśnia. Nie jest dziewczyną, która zadowoli się drugą osobą.

Nie umawiaj się z nią, jeśli ją złamiesz. Ponieważ wydaje się być dużo trudniejsza niż w rzeczywistości. Tak, prawda jest taka, że ​​jest zła.

Ale zaufaj mi - ma miękkie serce. Chociaż tego nie pokazuje, w rzeczywistości jest wrażliwą i wrażliwą dziewczyną, która wiele przeszła.

Jeśli więc nie uważasz, że możesz w pełni się jej oddać, lub jeśli nie uważasz, że możesz dać jej miłość, na którą zasługuje, nie próbuj nawet wchodzić w jej życie.

Jeśli uważasz, że poważny, lojalny związek nie jest twoją rzeczą, nawet nie próbuj niczego z tą dziewczyną.

nombres de bebés que significan bendición

Nie zwiększaj jej nadziei, żebyś je zmiażdżył. Nie zmuszaj jej, by się w tobie zakochała, żebyś mógł rozbić jej serce na kawałki, kiedy zobaczy prawdziwego ciebie.

Po prostu odejdź na czas, zanim będzie za późno.