Czy My Crush Like Me? Oto jak na pewno się dowiesz! - Grudzień 2022

Czy moja sympatia mnie lubi? To najbardziej zadziwiające pytanie, jakie dziewczyna może sobie zadać, gdy ma ochotę na faceta, którego nawet nie jest pewna.

Zwykle, gdy twój najlepszy przyjaciel pyta, czy uważasz, że jego sympatia lubi go z powrotem, szybko zakładasz swój detektywistyczny kapelusz i wszyscy próbują dotrzeć do sedna. I jesteś całkiem dobry w odszyfrowywaniu wszystkich tych sygnałów!Kiedy uczucia nie są zaangażowane i możesz dokonać jasnej oceny jako osoba trzecia bez emocjonalnego związku z sytuacją, nietrudno jest ustalić, czy Twój zwierzak wyraźnie myśli o kimś.

Jest bardzo blisko ciebie, a jeśli kiedykolwiek byłeś w pobliżu mężczyzny, w którym tak się kocha, najprawdopodobniej zauważyłeś oznaki, które wskazywałyby na jego uczucia do niej lub jej brak.

Ale kiedy to jesteś ty, sprawy są nieco trudniejsze!Kiedy ktoś ci się podoba, twoja głowa nie jest najlepszym osądem charakteru. Twoje emocje są nieco podwyższone, nastrój jest nieco wyższy i nie masz już pewności, czy możesz zaufać swoim instynktom!

la mejor manera de tener un trío

Co jeśli zrobisz z siebie głupca? Co, jeśli ta osoba nawet nie wie, że istniejesz… a jednak jesteś, wyobrażając sobie sukienkę, którą będziesz nosić w dniu ślubu. Po prostu frustrujące jest to, że nie wiem.

Zmiażdżenia nie są czymś, co przestaje się dziać w miarę starzenia się - niestety dla nas wszystkich.Nie można powstrzymać mózgu od obsesyjnego dręczenia się uczuciem pociągu do niektórych osób, ale nie do końca wiadomo, czy powinieneś, a nawet mógłby, zbliżyć się do nich.

Czujesz się, jakbyś wrócił do dziewiątej klasy, przejeżdżając przez jedenastą równiarkę, żałując, że w końcu cię nie zauważył i poprosił cię, abyś poszedł z nim podczas przerwy, aby rozejrzeć się za trybunami. To był sen, kiedy…

Ale teraz czujesz się dziecinnie, przechodząc dokładnie to samo, dziesięć (lub więcej) lat później.

Zgadnij co? Zmiażdżenie faceta nie powoduje, że stajesz się dziecinny. To nie znaczy, że utknąłeś w jakiejś koleinie, ani nie powinno to być coś, co Cię zawstydza!

Dziewczyno… Mam około dwudziestki i nie mogę powiedzieć, ile miażdżyłem się między związkami. I zabija mnie teraz tak samo, jak wiele lat temu. Nie możesz pomóc temu, co czujesz, więc uspokój się.

Dobrą rzeczą jest to, że jesteś już trochę starszy, prawdopodobnie mądrzejszy i bardziej dojrzały. Twój instynkt jest ostrzejszy, a ty jesteś w stanie wykonać dobry telefon.

Doświadczenie jest matką wszystkich nauczycieli. A jeśli czujesz, że istnieje szansa, że ​​twoja sympatia cię polubi, najprawdopodobniej masz rację. Ale dla pewności zebrałem kilka wyraźnych znaków, które wskazują, że on też cię przygniata.

Więc jeśli ciężko ci się podoba i desperacko chcesz wiedzieć, czy facet lubi cię z powrotem, czytaj dalej, aby się dowiedzieć! Jeśli pokaże którykolwiek z tych znaków, masz szczęście, ponieważ oznacza to, że on oczywiście cię lubi!

Czy moja sympatia mnie lubi? 9 wyraźnych znaków, które robi!

1. Wykazuje wyraźne zainteresowanie życiem osobistym!

W każdym nowym związku najbardziej ekscytującą częścią jest miesiąc miodowy!

Czas, kiedy dopiero się poznacie, zadając sobie nawzajem wszystkie te ważne i nie tak ważne pytania o wszystko i wszystko, co się dotyczy!

Najbardziej trywialny fakt na temat twojego faceta będzie wydawał się tak ekscytujący i porywający, ponieważ jesteś w chmurze dziewiątej, więc nie jest tak trudno fascynować się nową osobą, którą masz obsesję.

Co prowadzi mnie do następnego punktu. Jeśli facet, którego przygniatasz, pyta cię o twoje życie, zawsze znajdzie coś interesującego, aby odpowiedzieć na wszystko, co powiesz, i wydaje się, że jest głęboko zainteresowany najbardziej przyziemnymi rzeczami o tobie… możesz po prostu mieć szczęście.

Zadawanie czegoś z czystej grzeczności to jedno, ale kiedy osoba jest nadal zainteresowana i ma mnóstwo dodatkowych pytań, prawdopodobnie interesuje się tobą nie tylko w przyjazny sposób - tak!

Po prostu rozmawiaj z nimi, odpowiadając bardzo szczegółowo i poproś o coś w zamian.

Prawdopodobnie skończysz na tym, że uwielbiasz otwierać się na siebie nawzajem, a co wiesz… ustalisz datę, zanim się zorientujesz!

2. Zawsze jakoś kończy w kręgu, w którym jesteś!

Możesz mieć wspólnych przyjaciół lub przynajmniej znać te same osoby, więc czasami możesz spotkać się z tą osobą bez zbytniego wysiłku.

Ale ostatnio… zauważyłeś, że jest wszędzie wokół ciebie. Spotykasz się ze znajomymi na brunch w lokalnej kawiarni, a on po prostu jest tam ze swoimi kumplami.

Jesteś w mieście, w tym nowym miejscu, a kto przyjedzie godzinę później? Twoja sympatia!

To tak, jakby w jakiś sposób wiedział, gdzie będziesz i upewniał się, że tam jest, ponieważ po prostu nie może trzymać się z daleka ...

A wiesz dlaczego? Ponieważ tak bardzo cię lubi, że naprawdę ma problem ze znalezieniem miejsca, w którym będziesz się spotykać tego dnia, tylko po to, żeby cię zobaczyć (jeśli nic innego).

Prawdopodobnie czerpie swoje informacje od wspólnych znajomych lub znajomych, więc to nie przypadek, że wpadają na niego wszędzie. Facet naprawdę chce, żebyś go zauważył, więc spotkaj się w połowie drogi!

Następnym razem, gdy zobaczysz, jak kręci się wokół ciebie, podejdź do niego. Zrób dowcipną uwagę na temat tego, w jaki sposób wpadasz na siebie w najbardziej swobodny sposób, i stamtąd.

Będzie zachwycony, że zbliżyłeś się do niego, co go rozbroi, i skończysz rozmawiać!

3. Wydaje się, że zna rzeczy, o których nigdy mu nie powiedziałeś!

To oczywiste. Najwyraźniej przeprowadził dla ciebie badania! I nie oszukujmy się, mówiąc, że tego nie robimy ... bo jesteśmy pewni, jak do diabła!

Kto nie wyszukuje w Google osoby, którą lubi? Kto nie wpisuje swojej nazwy w wyszukiwarce Facebooka, aby zobaczyć, co się wydarzy? Wszyscy jesteśmy tego winni, więc bądźmy szczerzy wobec siebie.

Nie oceniaj faceta za poznanie pewnych szczegółów na Twój temat. On nie jest seryjnym zabójcą. Prawdopodobnie szukał cię w sieciach społecznościowych lub zapytał o ciebie wspólnego znajomego.

Tak czy inaczej, facet wyraźnie cię lubi! Wiesz, że nie robiłbyś w Google kogoś, kogo nie obchodzi cię sooo… proszę bardzo!

4. Ich ekipa zawsze zachowuje się trochę głupio wokół was!

Możliwe, że twoi przyjaciele prawdopodobnie zauważyli napięcie seksualne między wami, nawet jeśli nie! Te rzeczy są tak jasne jak dzień dla zewnętrznych obserwatorów.

Więc jeśli zauważyłeś, że ich przyjaciele zachowują się dziwnie, kiedy jesteście wszyscy razem, prawdopodobnie wiedzą, że jest tam jakieś poważne napięcie i czekają, aż oboje się z tym poradzicie.

Będą cię drażnić, żartować, a nawet zostawić ciebie i twoją sympatię w spokoju, aby zobaczyć, czy wreszcie przyznasz się do tego, co wyraźnie czujecie!

Jeśli tak jest, zaufaj im! Jeśli jego przyjaciele dają ci wszystkie znaki, które ci się podobają, uwierz im na słowo. Znają go lepiej niż ktokolwiek inny i wyraźnie myślą, że jesteś dla niego dobry.

cómo deshacerse de la hinchazón rápidamente

Skorzystaj z tej wyjątkowej sytuacji i pokaż, że masz na myśli biznes. Najwyraźniej masz znak uznania jego przyjaciół, więc teraz musisz tylko coś z tym zrobić!

Piłka jest w twoim sądzie. Masz tutaj wszystkie potrzebne znaki. Wszystko, co musisz zrobić, to uczynić je rzeczywistością.

5. Jeśli wysyłasz SMS-y, nigdy nie odpowiada długo!

Kiedy kogoś lubisz, naprawdęnaprawdę jak oni… nie traktujesz ich jako coś oczywistego.

Gdy piszesz, jest tak szybki i szybki, że odpowiada. Nigdy nie musisz się zastanawiać, czy jest coś innego, co zajmuje jego uwagę, ponieważ prawie zawsze odpowiada natychmiast!

Ta osoba prawdopodobnie tak chętnie z tobą rozmawia, że ​​zapala się, gdy tylko zobaczy twoje imię na ekranie. Często zdarza się, że nawet inicjują większość twoich rozmów!

Wszystkie te proste gesty wskazują na twoją sympatię, która naprawdę cię lubi!

Wiesz, że kiedy nie masz ochoty odpowiadać, zajmiesz wieki i prawdopodobnie odpowiesz jednym słowem, ale to zupełnie coś innego! Wygląda na to, że nie możesz upuścić telefonu podczas wysyłania wiadomości tekstowych, a zawsze jest o czym rozmawiać.

Masz kogoś, kto naprawdę bardzo lubi z tobą rozmawiać. Gratulacje!

6. Zawsze jakoś niewinnie cię dotyka!

I nie, nie mówię tu o niczym seksualnym. W tym momencie jest o wiele bardziej delikatna i czysta.

Mówię o dwóch ludziach, którzy są tak bardzo do siebie przywiązani, ale żadna z nich nie jest gotowa na pierwszy krok.

cosas que toda mujer debería saber sobre su cuerpo

Możesz siedzieć obok siebie, a jego noga będzie dotykać twojej i nikt z was nie będzie miał nic przeciwko ani się nie poruszył.

Możesz powiedzieć sobie „cześć” z piątką, a twoje dłonie pozostaną na sobie przez kilka dodatkowych sekund. Zauważy twoje włosy na całej twarzy, więc delikatnie wyszczotkuje je z boku ... tego rodzaju rzeczy.

Jeśli znajdzie jakąś (uroczą!) Wymówkę, by cię dotknąć ... dziewczyno, LUBI, że lubisz piekło! Nawet nie czekaj, po prostu pocałuj go jak najszybciej, bo najprawdopodobniej myślał o tym od wielu dni!

7. Zawsze znajdzie powód, aby się z tobą skontaktować!

Kiedy ktoś ci się podoba, jedyną rzeczą, o której myślisz, jest rozmawianie z nim w jakikolwiek sposób. Więc ciągle znajdujesz wymówki, aby się z nimi kontaktować, nawet jeśli są głupie. Nie ma znaczenia… wyświetlenie ich nazwy na ekranie dosłownie sprawia, że ​​cały dzień.

Czy pisze do ciebie z zaskoczenia, prosząc o jakieś losowe porady (WIESZ, że z łatwością mógł zapytać swoich kumpli)?

Czy często taguje cię śmiesznymi memami? Czy upewnia się, że nigdy nie będzie za długo między twoimi rozmowami? Jeśli tak, to wyraźnie chce się z tobą skontaktować.

Upewnia się, że to uczucie jest wzajemne i prawdopodobnie stara się rozwinąć nawyk regularnego mówienia, mając nadzieję, że złapiesz dryf i zaczniesz się z nim kontaktować.

Prawdopodobnie jest dość kreatywny, kiedy się z tobą kontaktuje ... bądź zabawny / interesujący artykuł, który według niego był dla ciebie fascynujący, zabawny tekst, który natychmiast cię rozśmieszy, lub mem, który jest częścią wewnętrznego żartu, który być może podzielicie .

Wszystko to wskazuje, że po prostu nie może cię wyrzucić z głowy.

8. Jego język ciała to ujawnia!

Słowami bardzo łatwo jest powiedzieć to, co chcemy powiedzieć, i zachować dla siebie to, co chcemy zachować prywatność. Ale jeśli chodzi o mowę ciała, możesz tylko tyle kontrolować.

Nasze ciało zdradza to, co nasze usta wahają się powiedzieć. Nasz język ciała jest bardzo wyraźnym wskaźnikiem tego, jak się czujemy i należy go traktować poważnie.

Następnym razem, gdy będziesz rozmawiać ze swoją sympatią, obserwuj, jak zachowuje się jego ciało. Najprawdopodobniej daje subtelne znaki, których nawet nie jest świadomy.

Czy jego ciało naturalnie pochyla się do ciebie, gdy mówi? Czy patrzy ci w oczy, utrzymując pełny kontakt wzrokowy, nie odwracając wzroku? Czy jego ręce są wszędzie, kiedy z tobą rozmawia?

Wszystko to wskazuje na jego wyraźne skupienie na tobie, gdy mówi, tak jakbyś był jedynym, którego opinii jest zainteresowany, bez względu na to, ile osób jest w pobliżu.

Jeśli jego ciało wydaje się bardzo otwarte, zachęcające i wskazuje wprost na ciebie, a ty masz jego pełną uwagę, to prawdopodobnie on cię interesuje. Zwracamy się do tych, z którymi chcemy się komunikować i których uwaga jest dla nas ważna.

Nie odwracaj wzroku i utrzymuj go zaangażowanego. Niech zobaczy, że jesteś tak samo zainteresowany, i niech wyrósł na to, co powinien być!

9. Jego nastrój jest zawsze ostrzejszy wokół ciebie!

Nigdy nie widziałeś go przygnębionego lub w złym humorze. Zawsze wydaje się być naprawdę szczęśliwy i bystry, a ty czujesz się tak zrelaksowany w jego towarzystwie.

To dlatego, że w momencie, gdy cię zobaczy, jego nastrój natychmiast się rozjaśnia! Tak reagują ludzie, na których nam zależy, kiedy nas widzą. To jak przypływ adrenaliny… możesz być w naprawdę gównianym nastroju, mając najgorszy dzień, ale gdy tylko zobaczysz swoją sympatię, wszystko zniknie!

Ludzie, na których nam zależy, mogą mieć na nas taki wpływ. Jestem pewien, że sam tego doświadczyłeś. To najbardziej osobliwa rzecz… ale po prostu nie możesz być w złym humorze, kiedy widzisz tę, na której ci naprawdę zależy.

Zwłaszcza jeśli to zakochanie, ponieważ nie ma nawet gwarancji, że go zobaczysz, więc ilekroć nadarzy się okazja, doceniasz ją dwukrotnie!

Jeśli czujesz, że jego nastrój naprawdę się rozjaśnia, możesz być kimś dla niego. Poproś znajomych, aby zwrócili uwagę następnym razem, gdy wszyscy jesteście razem, a jeśli oni też to zauważą, dobrze jest iść!

Uszczęśliwiasz go, że tam jest, a jeśli to nie jest wyraźny znak, że facet cię przygniata, nie wiem, co jest!