Czy przyjaciele z korzyściami rozmawiają codziennie? Zasady dla FWB - Wrzesień 2022

Czy przyjaciele z korzyściami rozmawiają codziennie? Zasady dla FWB

Jesteś zbyt zajęty lub po prostunie zainteresowany zaangażowaniemw tej chwili, ale od czasu do czasu chciałbyś zaspokoić swoje seksualne pragnienia. Facet lub dziewczyna, z którymi się dogadujesz, są urocze i samotne.

DO bez zobowiązań -załączona sytuacja to wszystko, na co masz czas i energię, więc oboje postanawiacie się bawić razem.Od jakiegoś czasu szło dobrze, ale ostatnio wysadzili Twój telefon w powietrze. Teraz zadajesz sobie pytanie, czyprzyjaciele z korzyściamirozmawiać codziennie?

Czy przyjaciele z korzyściami rozmawiają codziennie?

Krótka odpowiedź, nie. Przyjaciele z korzyściami nie rozmawiają codziennie. A przynajmniej nie powinni.

Ten rodzaj relacji chodzi o to, aby zachować swobodę. Spotykasz się, drapiesz swędzenie i idziesz swoją wesołą drogą. Emocjonalne iromantyczna intymnośćnie jest tego częścią.Dystans jest kluczem do sukcesu Relacja FWB .Rozmowa z nimi każdego dnia sprawia, że ​​stają się większą częścią twojego życia, niż powinny.

Aby uzyskać długą odpowiedź, czytaj dalej.

Jak często należy rozmawiać FWB?

uśmiechnięta kobieta siedzi na kanapie i przyciska telefon

Może to zabrzmieć szorstko, ale powinniście rozmawiać ze sobą tylko wtedy, gdy chcecie się spotkać. Zwykłe pisanie SMS-ów to nie-nie. Komunikuj się tylko, aby zrobićpołączenieplany.DO przyjaciele ze związkiem korzyści opiera się na wzajemnym pragnieniu intymności seksualnej bez zaangażowania.Ten rodzaj związku jest udany tylko wtedy, gdy taki pozostanie. Jeśli jedno z was rozwinie uczucia, na pewno ktoś zostanie zraniony.

Sposób, w jaki poradzisz sobie z aranżacją, zależy od tego, czy byłeś prawdziwymi przyjaciółmi, czy przypadkowymi znajomymi z tą osobą przed dodaniem seksu do mieszanki.

Jeśli nie byłeś tak blisko na początku, prawdopodobnie nie powinieneś mieć żadnego kontaktu, chyba że umawiasz się na seks.Nie próbuj się poznawać.

lo que los hombres quieren escuchar en un mensaje de texto

Kiedy twoja obecna FWB była kiedyś bliskim przyjacielem, sprawy stają się trochę bardziej skomplikowane. Najważniejsza rzecz tutaj jest jasna i uczciwaKomunikacjazanim zgodzisz się na seks.

Jeśli należysz do tej samej grupy znajomych, prawdopodobnie będziecie się widywać w tym kontekście. Mimo to należy ograniczyć kontakt do minimum.

Dlaczego Twój FWB wysyła do Ciebie SMS-y codziennie?

kobieta siedzi na łóżku i przyciska do telefonu

Jeśli miałeś pecha i rozwinąłeś uczucia do swojego FWB , prawdopodobnie masz nadzieję, że odpowiedź na to pytanie brzmi: ponieważ czuje.

Lub jesteś zadowolony z przyjaciele z układem świadczeń tak jak jest i masz nadzieję, że wiadomości, które otrzymujesz, nie są oznaką romantyczne zainteresowanie.

Istnieje wiele możliwych powodów, dla którychFWBpisze do ciebie codziennie. Pomogę Ci znaleźć odpowiedź.

1. Nie są pewni twojego związku

Układ FWB to związek seksualny. Oboje powinniście to wyraźnie zrozumieć. Czy rozmawiałeś o rzeczach szczerze przed podjęciem decyzji o zaprzyjaźnieniu się z korzyściami?

Jeśli nie określiłeś wyraźnie swojego związku, może pojawić się pewne zamieszanie.Jeśli nigdy nie powiedziałeś, że to niezaangażowany związek, mogą pomyśleć, że zmierzasz w tym kierunku.

Oni mogą być niepewny co? rodzaj związku chcą .Jest też szansa, że ​​wcześniej żywili do ciebie uczucia i zgodzili się na FWB, mając nadzieję, że zostaniesz parą. Zapewne można to rozpoznać po treści wysyłanych przez nich tekstów.

Najlepszym sposobem działania, który powinieneś podjąć, jest posiadanie szczera rozmowa z nimi.Niech wiedzą, jak się czujesz i gdzie stoją. Na dłuższą metę ochroni to was oboje przed zranieniem.

2. Traktują przyjaciela poważnie

Jeśli byłeś znajomymi przed włączeniem seksu w swój związek, nie ma potrzeby pogłębiania przyjaźni w tym momencie. Jedyne wiadomości tekstowe, które powinni Ci wysyłać, to te dotyczące spotkania.

Może nie wiedzą, jak działają te aranżacje i myślą, że muszą również odgrywać rolę przyjaciela.Porozmawiaj z nimi i daj im znać, czego oczekujesz i dlaczego nie możesz rozmawiać codziennie.

Jeśli byłeś wcześniej przyjaciółmi, muszą zrozumieć, że twój związek się zmienił. Niektóre rzeczy, które wcześniej były normalne, są nieodpowiednie w sytuacji FWB.

Muszą wiedzieć, że fizyczna intymność połączona z uczuciem prowadzi do uczuć. Wiesz, co mówią: Łap loty, a nie uczucia. O ile nie jest to coś, czego oboje pragniecie, komuś stanie się krzywda.

Jeśli twoja przyjaźń jest dla ciebie bardzo ważna, zawsze możesz wrócić do tego, co było w przeszłości. I odwrotnie, możliwe, że oboje macie nadzieję na prawdziwy związek i możesz się dowiedzieć, jeśli otwarcie o tym mówisz.

3. Chcą więcej części korzyści

piękna blond kobieta siedzi na kanapie, trzymając w dłoni telefon

Jeśli codziennie otrzymujesz SMS-y od swojego partnera FWB, jest bardzo prawdopodobne, że po prostu chcą się spotykać każdego dnia. Dopóki oboje jesteście na tej samej stronie, nie ma w tym nic złego. Jeśli to dla Ciebie za często, daj im znać.

Od an Relacja FWB skupia się na seksie, można oczekiwać, że seks jest dobry. To szansa, aby poznaj swoją seksualność w sposób, w jaki mogłeś nie być w stanie we wcześniejszych związkach.

Przypadkowy seks może być szczególnie ekscytujący. Zostaw swoje zahamowania (i każdy pomysł przeniesienia rzeczy na inny poziom) w domu, kiedy się spotykasz i cieszysz się tym. Nie masz nic do stracenia.

¿Por qué a mi marido le gusta el porno?

4. Trzymają cię na haku

Jasno określiłeś charakter swojego związku. Dobrze się razem bawicie i żadne z was nie spodziewa się romansu. A jednak codziennie wysyłają ci SMS-y na dobranoc i linki do śmiesznych filmów na YouTube.

Powodem może być świadomość, że Twój związek ma datę wygaśnięcia. Podoba im się aranżacja i starają się Cię zainteresować. Może jesteś ich jedynym partnerem seksualnym, a oni nie chcą się spotykać. Twoje FWB chce Cię wciągnąć.

To jest ta rzecz: przypadkowe relacje nie są długoterminowe.Wkrótce ktoś straci zainteresowanie i boi się, że to będziesz ty. Jeśli denerwują Cię swoimi SMS-ami, po prostu powiedz im, aby przestali.

5. Łapią uczucia

Intymność seksualna to coś, co często prowadzi do przywiązanie emocjonalne , zwłaszcza jeśli masz nadzieję, że druga osoba czuje to samo.

O ile otwarcie nie mówiłeś o tym, czego chcesz i czego oczekujesz, zanim nawiązałeś fizyczny związek, mogą nie zdawać sobie sprawy, że chcesz zachować swobodę.

Jeśli tego chcesz, nie bój się zranić ich uczuć, mówiąc im. Im szybciej poinformujesz ich, że nie szukaszwięź emocjonalna, tym łatwiej będzie.

Jeśli chcesz mieć poważny związek z nimi, to dobre wieści!Mimo to porozmawiaj z nimi. Nigdy nie lekceważ wagi uczciwej komunikacji. (Następnie kontynuuj i odpisz je. Upewnij się, że dodałeś emotikony w kształcie serca.)

(Niewypowiedziane) zasady związku FWB

mężczyzna i kobieta siedzą na ławce i rozmawiają

Przed nawiązaniem relacji FWB priorytetem powinna być szczera rozmowa iuzgodnić zasady, aby uniknąć komplikacji.

Jest jeden uniwersalny sposób na ułatwienie wszystkich relacji międzyludzkich, a jest nim otwarta rozmowa o tym, co czujesz i czego pragniesz. Łatwo powiedzieć, wiem.

Oto kilka FWBwskazówki dotyczące związkuktóre mogą sprawić, że sytuacja zaprzyjaźnienia się z korzyściami będzie pozytywnym doświadczeniem dla was obojga.

1. Upewnij się, że poradzisz sobie z Relacja FWB

 • Bądź ze sobą szczery.Czy możesz mieć swobodny? związek seksualny bez zakochania się i zranienia?Wymaga chęci i dojrzałości emocjonalnej od wszystkich zaangażowanych osób. Jeśli podejrzewasz, że możesz rozwinąć uczucia, nie powinieneś tego robić.
 • Bądź bardzo ostrożny przy wyborze partnera. Wszyscy zaangażowani muszą być emocjonalnie gotowi, aby być w stanie nawiązać taki związek. I nie wybieraj swojego najlepszego przyjaciela.
 • A propos, nie rób tego z żadnymi przyjaciółmi, którzy są już dla ciebie cenni, zwłaszcza jeśli to jest twoje pierwszy raz mający zwykła relacja .Te relacje się kończą, a wynik może być bolesny.
 • Bardzo niebezpieczna sytuacja ma miejsce, gdy masz już do kogoś uczucia i masz szansę na związek FWB. Tylko dlatego, że możesz mieć nadzieję, że w końcu się zakochają, nie jest to droga.Bądź dla siebie dobry.
 • Chroń swoje serce przed czymkolwiek innym.

2. Zawsze bezpieczny seks!

 • Bądź otwarty na swoje życie seksualne .Jeśli to nie jest twój jedyny związek, bądź szczery.
 • Oczekuj uczciwości również od swojego partnera. Ciąża i choroby przenoszone drogą płciową to rzeczywistość. Twoje zdrowie jest ważne i nie ma tu miejsca na wstyd.
 • Zawsze uprawiaj bezpieczny seks. Nie idź na kompromis w tej sprawie.
 • Jesteś w tym dla seksu, więc wykorzystaj to. Nie wstydź się ani nie ukrywaj swoich pragnień. To szansa na odkrywanie, naukę i cieszenie się życiem seksualnym na maksa.

3. Ustal granice od samego początku

 • Jasno określ, czego chcesz, a czego nie.Podstawowe zasady są niezbędne, aby Cię chronić i sprawić, by było to przyjemne.
 • Powodem, dla którego rozważasz związek FWB, jest to, że chcesz seksu bez emocjonalnego przywiązania. Ważne jest, abyście oboje się z tym zgodzili.
 • Ćwicz dobrze Komunikacja.Niczego nie zakładaj!
 • Jeśli któreś z was zacznie rozwijać uczucia do drugiego, powinniście czuć się swobodnie, mówiąc to. Z drugiej strony, jeśli na początku ustalisz swoje oczekiwania, jest to mniej prawdopodobne.

4. Nie oczekuj romansu

 • Jeśli chcesz, aby zabrali Cię na randki lub przynieśli kwiaty, narażasz się na zranione uczucia.
 • Unikaj podchodzenia zbyt blisko lub zachowywania się jak kochanie.Nie przytulaj się ani nie trzymaj za ręce. I bez nocowania na noc i gadania o poduszkach. Temałe rzeczyprowadzić dowięź emocjonalna. Jeśli chcesz pozostać FWB, jedyną intymnością, w którą powinieneś się angażować, jest seksualność.
 • Jeśli szukasz prawdziwy związek , miej serce otwarte na poznawanie nowych ludzi. Nadal możesz korzystać z randek aplikacje lub poproś znajomych, aby cię przedstawili.Z drugiej strony nie bądź zazdrosny, jeśli twój partner FWB też spotyka się z innymi.

5. Nie czekaj, aż związek zmieni się w coś więcej

 • Zawsze pamiętaj, dlaczego zacząłeś ten związek.Jeśli wciąż masz nadzieję, że mogą chcieć więcej, czas ponownie rozważyć, czy powinieneś to zrobić.
 • Jeśli lubisz ich towarzystwo i zaczynasz spędzać czas poza seksem, zastanów się dobrze, co robić. Jeśli tak się stanie, być może nadszedł czas, aby wrócić do bycia przyjaciółmi bez korzyści.
 • Jeśli zaczniesz tęsknię za nimi i zdaj sobie sprawę, że się przywiązujesz, dowiedz się, czy twoje uczucia są odwzajemnione.Jeśli tak nie jest, czas to zakończyć.

Jak często przyjaciele z korzyściami kończą razem?

wyimaginowana kobieta siedząca w kawiarni

Szczera odpowiedź jest rzadkością.Relacje FWB nie trwają długo. Jedno lub oboje z was stracić zainteresowanie lub spotkać kogoś innego.Często kończą się, gdy jedna z zaangażowanych osób złapie uczucia.

Czasami jednak może się to zdarzyć.Może pomimo wszystkich twoich intencji, oboje zaczniecie do siebie głęboko współczuć. Nawet jeśli planowałeś pozostać swobodny, emocjonalna intymność może się rozwijać z czasem.

Jak rozpoznać, że to coś więcej niż przyjaciele z korzyściami?

uśmiechnięty mężczyzna i kobieta siedzący na plaży rozmawiający

Choć może to być rzadkie, możliwe, że jesteś jednym z nielicznych, których Relacja FWB faktycznie może zmienić się w romantyczny związek. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy oboje tego chcecie i zdecydujecie się na to.

Oto kilka sposobów, aby to stwierdzić. (Lub: przeciwieństwo tego, o czym jest reszta artykułu).

1. Zmienił się sposób, w jaki się komunikujesz

 • Wysyłają cięteksty na dzień dobryzamiast tekstu podłączającego. I dużo smsów.
 • Sprawdzają się z tobą i pytają o twój dzień.
 • Chcą z tobą porozmawiać i poznać cię. Interesują się Twoimi opiniami, pomysłami i historiami.
 • Onichcą poznać sensowne rzeczy i małe rzeczy o Tobie.
 • Dzwonią do ciebie, aby porozmawiać, a kiedy nadejdzie czas, aby się rozłączyć, przeciągają to.
 • Oniopowiadają o sobie. O ich dniu, ich miejscu pobytu, ich myślach.

2. Okazują uczucia

 • Dużo całujesz. Czasami jest to gra wstępna, ale nie zawsze prowadzi do seksu.
 • Przytulasz się i obejmujesz. Dotykają cię tylko dlatego.
 • Seks jest inny. Czujecie się ze sobą bardziej komfortowo.
 • Zaczynają używać imion zwierząt domowych.
 • Wygląda na to, że twoje połączenie nie opiera się już wyłącznie na fizycznym pociągu.

3. Spędzasz razem więcej czasu

 • Spotykasz się bez podłączania i świetnie się bawisz. Prawie jak… randka?
 • Zaczynasz szukać więcej możliwości, aby spędzać razem czas .
 • Po randkach chcesz przedłużyć wspólny czas.
 • Planujesz wyjść.
 • Zostajesz bez seksu.

4. Zaczynacie dzielić się rzeczami ze sobą

 • Chętnie dzielą się swoimi danymi osobowymi.
 • Dzielicie się jedzeniem.
 • Kupują ci prezenty.
 • Dzielisz się swoimi obawami i marzeniami.
 • Mówisz o dzielenie przyszłości .

5. Stajecie się większą częścią swojego życia

 • Przedstawiają cię swoim znajomym i chcą poznać twoich.
 • Zbliżasz się do ich przyjaciół.
 • Przebywasz w towarzystwie.
 • Robią z tobą zdjęcia i publikują je w swoich mediach społecznościowych.
 • Tak naprawdę nie ukrywasz, że jesteś zaangażowany.

Na zakończenie

Zrobićprzyjaciele z korzyściamirozmawiać codziennie? Nie. W rzeczywistości znajomi z korzyściami powinni kontaktować się ze sobą tylko w celu umówienia spotkania, czyli rozmowy łupów.

Jeżeli twój FWB pisze do ciebie codziennie, muszą mieć powód.Może nie są świadomi, w jakim jesteś związku. Jeśli nie przekazałeś jasno swoich intencji, zrób to JAK NAJSZYBCIEJ.

jakiś Relacja FWB może być naprawdę satysfakcjonujące i satysfakcjonujące, jeśli ustawisz trochę podstawowe zasady na samym początku.

Upewnij się, że Ty i Twój partner FWB sobie z tym poradzicie. Ćwicz bezpieczny seks. Ustal granice i oczekiwania. Nie licz na to, że zmieni się w coś więcej.

Jeśli tego się spodziewasz, i Relacja FWB to chyba zły pomysł. Zamiast tego poszukaj romantyczny związek .

Mimo wszystko, mimo wszystkoRelacja FWB może się zmienić. Będziesz wiedział, że tak się stało, jeśli nastąpi zmiana w sposobie komunikowania się i jeśliokazują szczere uczucia.