Zrób to sam: Wazon na butelkę szampana z recyklingu - Może 2022

Szklana butelka, butelka, napój, napój alkoholowy, alkohol, butelka wina, napój destylowany, logo, naczynia do picia, wino,

Moi kochani teściowie podarowali nam butelkę Dom Perignon na Boże Narodzenie w tym roku; zachowaliśmy go na naszą rocznicę w zeszłym miesiącu i wznieśliśmy bardzo elegancki toast. Nie mogłem się potem doczekać, żeby trzymać się pustej butelki - nie wiem jak ty, ale Dom i ja nie przecinamy się zbyt często - ale zwykła stara pusta butelka szampana mówi raczej `` pamiątka z uroczystości uniwersyteckiej '' niż „dorosła pamiątka rocznicowa” dla mnie. Postanowiłem ubrać to za pomocąobróbka sztucznej porcelanyPo raz pierwszy spróbowałem w zeszłym miesiącu i wyniki znów były świetne. Całkowicie możliwe do wyświetlenia, nie?

Pokój, Ściana, Projekt wnętrz, Projekt wnętrz, Wazon, Szary, Artefakt, Gałązka, Łodyga, Martwa natura,

Wypróbuj ten projekt,ludzie - to szybkie i przyjemne oraz wspaniały sposób na ponowne wykorzystanie starego szkła!Będziesz potrzebował:

Goo Gone(jeśli papierowe etykiety na butelce nie schodzą z samego mydła i ciepłej wody)

Biała, puszysta farba (z lokalnego sklepu ze sztuką lub materiałami rzemieślniczymi)Biała farba w sprayu (weź dużą puszkę, będziesz potrzebować kilku warstw; mam puszkęMontana GOLDw `` Shock White '')

Pusta szklana butelka

Marker permanentny z cienką końcówką (jeśli możesz, wybierz dość jasny kolor, ponieważ ciemniejsze będą trudniejsze do pokrycia jasną farbą)Usuń wszystkie ślady etykiety z butelki i dokładnie ją umyj, a następnie narysuj linie wzdłuż z każdej strony (moje były oddalone od siebie o około 1'-2 ', jak paski na arbuzie). Kiedy butelka jest w pełni wyłożona, wykonaj serię równomiernie rozmieszczonych kropek w każdej linii za pomocą spuchniętej farby. (Nie martw się, że kropki będą idealnie okrągłe; opadną po wyschnięciu.) Po wyschnięciu spuchniętej farby (dałem moją całą noc), nałóż butelce kilka warstw białej farby w sprayu. kilka godzin przerwy; każdy płaszcz powinien być bardzo lekki, ponieważ nie chcesz, aby krople zepsuły efekt sztucznej ceramiki, który tworzysz. Kiedy na butelce jest wystarczająco dużo farby, powierzchnia będzie wyglądać następująco.

Wzór, w kropki,

Ponieważ ta butelka jest tak wysoka, napełniłem ją ostem o długich nóżkach (5 $ w Whole Foods) - i postawiłem na wysokiej półce, ponieważ nasz kociak nie jest w stanie zignorować żadnej kolczastej zieleni.

Szkło, Mięsożerne, Kot, Małe i średnie koty, Kotowate, Projektowanie wnętrz, Światło słoneczne, Osprzęt, Barwy i odcienie, Wąsy,

Niektóre z tych samych pęczków ostów również przyciąłem trochę krócej i włożyłem je do wazonu, który zrobiłem, kiedy pierwszy raz wypróbowałem ten projekt - uwielbiam wygląd kolczastych, prawie morskich kwiatów i liści z przysadzistym jeżowcem butelka.

Doniczka, Szkło, Oprawa, Wazon, Projektowanie wnętrz, Artefakt, Roślina lądowa, Roślina doniczkowa, Oświetlenie dzienne, Łodyga,

Spróbuj - i miłego weekendu!