Pamiętniki detoksykacji, dzień 9: ostateczne rozciągnięcie - Sierpień 2022

Dzięki uprzejmości firmy / Mette Nielsen

Teraz, gdy prawie skończyłem odtruwanie (jeszcze jeden dzień!), Mam nowy zestaw pytań, obaw i tak, zmartwień. Chociaż generalnie udawało mi się utrzymaćmój niepokójw szachu, nie mogę się powstrzymać od spekulacji na temat tego, co się stanie, gdy wrócę domój normalny sposób jedzenia. Co zjem na śniadanie, jeśli nie to nadziewane orzechami i owocamiKoktajl proteinowy? Intensywność mojegopragnienie bajglaznacznie spadła, choć oczywiście nie zamierzam całkowicie rezygnować ze świeżo upieczonych nowojorskich. Jednak to orzeźwiające, gdy nie czuję się pozbawiony lub zniewolony moją miłością do węglowodanów. Przynajmniej teraz wydaje mi się, że przerwałem cykl uzależnienia od węglowodanów.

Przedostatniej nocy mojego detoksu zdecydowałem się na wieczorne zajęcia jogi zamiast treningu cardio. Myślę, że zrobiłem większość mojej specjalizacjiusuwanie toksyn, a łagodniejsza forma ćwiczeń jest równie dobra, według dr Marka Hymana - pod warunkiem, że wykonujesz inne czynności, które wzmacniają serce, takie jak treningi interwałowe. W rzeczywistości małym, ale ważnym elementem jego programu jest medytacja. Hyman zaleca codzienną pięciominutową przerwę na oddychanie, podczas której siedzisz cicho i robisz wdech licząc do pięciu, wstrzymując oddech do pięciu, wydech do pięciu i powtarzaj. Można to zrobić raz wieczorem, przed posiłkiem, aby nawiązać kontakt z ciałem lub w gorączkowych chwilach, aby odzyskać równowagę.Przerwy w oddychaniu zdecydowanie pomogły mi zen najbardziejstresujące dni, zwłaszcza podczas moich udręczonych, zatłoczonych dojazdów do pracy lub gdy odczuwam głód. Im dalej byłem w oczyszczaniu, tym mniej byłem zależny od oddychania, aby przynieść mi spokój, ponieważ jedzenie zapewniało mi dość satysfakcję, ale nie mogę podkreślić, jak przydatne było to i inne narzędzia, takie jak wieczorna kąpiel detoksykacyjna i sesja dziennika. do emocjonalnego oczyszczenia.

cómo apretar mi coño

Po jodze wypróbowałam nowy pikantny przepis na kolację: smażone tofu i warzywko z tonami przypraw. Chociaż ten program w dużej mierze opiera się na mięsie i rybach jako białka - możesz nawet raz w ciągu 10 dni zjeść naturalnie wyhodowane, chude czerwone mięso, co zrobiłem - generalnie nie jestem wielkim zjadaczem mięsa, więc uwielbiam tofu i jajka na twardo to szybkie i trwałe źródło energii.

Jednym z celów po detoksykacji jest wypróbowywanie co tydzień jednego nowego przepisu. Podobało mi się podwijanie rękawów w kuchni i przygotowywanie zdrowych posiłków z całych, świeżych składników. W Nowym Jorku zbyt łatwo jest polegać na restauracjach i jedzeniu na wynos przy każdym posiłku. Poza tym, kiedy gotujesz dla jednej lub dwóch osób, a nie dla całej rodziny, czasami łatwiej jest zamówić - a przynajmniej tak wmawiamy sobie i mój współlokator. Ale to doświadczenie dało mi nową motywację do większego zaangażowania się w to, co jem, zamiast ślepego akceptowania tego, co mi wręczono. Chcę znaleźć szczęśliwe miejsce między całkowitym samozadowoleniem a obsesją na punkcie jedzenia i dobrego samopoczucia. Każda z tych skrajnych sytuacji grozi utratą z oczu tego, co naprawdę się liczy, czyli tego, jak się czujesz i czego naprawdę potrzebuje twoje ciało i umysł.10-dniowa dieta oczyszczająca z cukru we krwi Dzięki uprzejmości Little, Brown and Company

Hannah Hickok, uzależniona od cukru i węglowodanów, jest asystentką redaktora redaktora REDBOOK mieszkającą na Brooklynie w Nowym Jorku.