Drogie życie, proszę nie poddawaj się - Wrzesień 2022

Drogie życie,

Proszę, nie poddawaj się dzisiaj. Wciąż mam tak wiele do zaoferowania, wciąż mam wiele do zrobienia. Wiem, że marnowałem cię ostatnio. Wiem, że nie wychodzę z pokoju od wielu dni, nie jadłem prawidłowo od tygodni, ale obiecuję, że wrócę. Daj mi tylko czas.Drogie życie, wstaję, obiecuję. Ponownie będę walczyć z moimi demonami. Po prostu ostatnio nie mogłem znaleźć siły, by stawić czoła Tobie. Wiesz, byłeś dla mnie dość szorstki.

Pokazałeś mi, jak to jest być pokonanym, aby stracić wszystko, co kochałem. Pokazałeś mi, jak to jest chcieć walczyć, ale nie móc. Pokazałeś mi, jak to jest nieść smutek całego świata na moje ramiona.

ideas para la fiesta del 4 de julio

Ale pokażę ci, że jestem silniejszy. Pokażę ci, że mogę walczyć ze wszystkim, co mi rzucisz. Pokażę ci, że wciąż mam trochę mnie.Drogie życie, idę dalej, obiecuję. Puści przeszłość, uwolnię się od bólu. Wiem, że utknąłem zbyt długo, ale tak bardzo za nim tęskniłem.

Tęskniłem za jego śmiechem, brakowało mi sposobu, w jaki mnie przytulił, brakowało mi wrażenia jego warg na moim czole. Ale przejdę dalej, przysięgam. On już to zrobił, ja też mogę to zrobić.

Znajdę sposób, by objąć to pojedyncze życie, doceniam tę drugą szansę, którą mi dałeś. Obiecuję, proszę, nie poddawaj się jeszcze.Drogie życie, doceniam siebie, obiecuję. Ponownie znajdę sposób, by mnie pokochać. Wiem, że mogę to zrobić, wiem, że widzę swoją wartość. To był tylko trudny rok. Wiesz, że ma.

Ale postaram się bardziej niż kiedykolwiek. Nowy rok, nowy / stary ja, prawda? Nauczę się kochać moje niepowodzenia tak samo, jak kocham swoje sukcesy. Nauczę się kochać moje głupie złamane serce, tak jak kochałem je, gdy było w jednym kawałku.

Nauczę się kochać moją pokaleczoną duszę, tak jak kochałem ją, kiedy była całkowicie nienaruszona. Nauczę się kochać moje chore ciało tak bardzo, jak je kochałem, kiedy było zdrowe. Nauczę się kochać tak, jak nigdy nie wiedziałem.

Drogie życie, docenię cię bardziej, obiecuję. Budzę się każdego dnia wdzięczny, widząc słońce. Będę kłaść się spać każdej nocy, uwielbiając fakt, że znów widzę gwiazdy.

Tylko proszę, nie poddawaj się. Daj mi jeszcze jedną szansę, by stanąć na własnych nogach, daj mi jeszcze jedną szansę na wygranie tej wojny. Daj mi jeszcze jedną szansę, aby wdychać bez pomocy.

Daj mi jeszcze jedną szansę na samodzielne chodzenie, bez nikogo po mojej stronie. Obiecuję, docenię cię bardziej. Docenię siebie. Docenię każdą kawę, którą wypiję, pokocham każdą kanapkę metra, którą dostanę.

Daj mi jeszcze jedną szansę na wspinanie się w góry, zanim pójdę.

Drogie życie, będę przestrzegać moich marzeń, obiecuję. Skończę książkę, którą zacząłem lata temu. Wyskoczę z samolotu. Jeszcze raz odwiedzę Wielki Kanion. Po prostu daj mi szansę podążania za moimi marzeniami.

Daj mi czas na wyleczenie, abym mógł udowodnić, że jestem tego wart. Daj mi szansę adoptowania dziecka, ponieważ odmówiłeś mi szansy posiadania własnego.

Daj mi szansę oddania mojej miłości komuś, kto na nią zasługuje, wiesz, że wciąż mam jej tak wiele. Daj mi trochę więcej czasu, a pokażę ci, że nie będę go więcej marnować.

Drogie życie, proszę nie poddawaj się. Mam tak wiele do zaoferowania, wiesz, że tak. Mam tak wielu ludzi do spotkania, mam tak wiele miejsc do zobaczenia. Mam tyle żalów do poprawienia.

lo que quieren las mujeres en una relación

Nigdy nie widziałem z mamą programu na Broadwayu. Nigdy nie ukończyłem tej gry w szachy z tatą. Nigdy nie odwiedziłem brata na studiach. Nigdy się tak nie zakochałem, że zapomnę, jak to jest czuć smutek. Nigdy nie miałem okazji trzymać dziecka w ramionach.

Drogie życie, proszę, nie poddawaj się, bo nie jestem gotowa się poddać.