Drogi Bestie, zawsze będziesz moją osobą - Grudzień 2021

Droga Bestie, nie ma słów, które mogłyby pokazać moją miłość do ciebie. Chcę tylko, żebyś wiedział, że nie przekształciłbym się w osobę, którą jestem dzisiaj, gdybym cię nie spotkał.

Zawsze jesteś przy mnie w chwilach smutku i zawsze jesteś ścianą, na której mogę się opierać.Dziękuję za waszą bezwarunkową miłość i wsparcie.

Dziękuję za wszystkie noce, które spędziłem leżąc na twoich kolanach, kiedy płakałem nad chłopcem, który mnie rzucił.

Jesteś bardzo opiekuńczy i opiekuńczy, a ja nigdy tego nie zapomnę. Dziękuję za każdą dobrą radę, każdą łzę, którą mi dzielisz.Nie będę w stanie ci wystarczająco podziękować za wszystko, co robisz dla mnie, aby pomóc mi poczuć się lepiej. Wiem, że życie będzie próbowało posłać nas różnymi drogami, ale chcę, abyście wiedzieli, że nigdy was nie zapomnę.

Zawsze będę blisko ciebie i nawet jeśli pójdziemy do różnych szkół wyższych lub jeśli życie dzieli nas w jakikolwiek inny sposób, zawsze będę z tobą w kontakcie.

Ponieważ, prawdę mówiąc, jesteście Meredith dla mojego Yang. Bez ciebie moje życie nie miałoby sensu.I wiesz co? Myślę, że Bóg posyła każdemu z nas anioła, aby nas chronił i był z nami na dobre i złe. Myślę, że tą osobą jesteś ty.

cómo tener el mejor sexo con tu marido

Bez względu na to, co się stanie, zawsze będziesz moją osobą. Zawsze będziesz słońcem po deszczu i osobą, do której najpierw zadzwonię, gdy przydarzy mi się coś złego.

Ponadto zawsze będziesz tym, do którego zadzwonię, aby podzielić się moim szczęściem. Ponieważ tym właśnie jesteście - moja druga połowa, moja bratnia dusza, siostra, której nigdy nie miałem.

Jesteś osobą, która kończy moje zdania, tą, która widzi, kiedy coś jest ze mną nie tak, nawet jeśli nic nie mówię.

Jesteś moim aniołem stróżem i nikt nigdy cię nie zastąpi.

Wiem, że będę mieć wielu przyjaciół w moim życiu, ale moja miłość do ciebie jest wieczna. Obiecuję wam, że zawsze będę przy was, tak jak zawsze przy mnie.

Postaram się uczestniczyć w twoim życiu tak bardzo, jak to możliwe i bez względu na to, czy wyjdę za mąż czy mam dzieci, nigdy o tobie nie zapomnę.

Nie myśl, że inna osoba może zastąpić cię w moim sercu, ponieważ jest to niemożliwe.

Jeśli znajdę chłopaka, obiecuję, że nigdy cię nie zapomnę. Będę spędzać z tobą czas, ponieważ czas spędzony z tobą to najlepsza pora dnia.

Rozmowa z tobą jest jak psychoterapia, w której mówimy sobie o naszych problemach i wspólnie znajdujemy sposoby na poradzenie sobie z nimi.

Z tobą wszystko jest o wiele łatwiejsze i nawet jeśli złamie mi serce, wiem, że to mnie tak bardzo nie skrzywdzi, bo tam będziesz.

Jesteś pokojem w każdym chaosie, przez który przechodzę.

Zawsze jesteś tym, który zawsze może zrozumieć wszystko, co mam do powiedzenia. I bez względu na to, co robię, nigdy mnie nie oceniasz, ponieważ dokładnie wiesz, jak się wtedy czuję.

Wiem, że zawsze mogę ci powiedzieć moje najciemniejsze sekrety i że zaniesiesz je do grobu. Dlatego tak bardzo cię kocham i życzę ci wszystkiego najlepszego w życiu.

Mam nadzieję, że znajdziesz człowieka, który będzie cię pielęgnował tak jak ja. Mam nadzieję, że pewnego dnia, gdy będziemy mieli dzieci, spędzimy razem dużo czasu, aby nasze dzieci mogły być najlepszymi przyjaciółmi takimi jak my.

Chcę, żebyś wiedział, że będę tam dla ciebie, kiedy będziesz mnie potrzebować, tak jak ty jesteś dla mnie, kiedy cię potrzebuję.

Nigdy nie zapomnę, jak mnie objąłeś, kiedy wszyscy mnie porzucili. Zachowam tę pamięć w moim sercu na zawsze.

A kiedy myślę o rzeczach, które chcę osiągnąć w życiu, zawsze wyobrażam sobie, jak stoisz obok mnie.

Będziesz moim partnerem w zbrodni. Będziesz tym, który stanie obok mnie, kiedy wyjdę za mąż, trzymając mój bukiet.

Będziesz „ciocią” dla moich dzieci. A przede wszystkim zawsze będziesz moją osobą.

Chcę tylko, żebyś wiedział, że kocham cię na księżyc iz powrotem i nie mogę się doczekać, aby zrobić z tobą tyle wspaniałych wspomnień.

Z miłością,
Twój Bestie