Umawianie się z nieśmiałym facetem jest wyzwaniem, ale jest tego warte

Umawianie się z nieśmiałym facetem jest wyzwaniem, ale jest tego warte

Muszę się do czegoś przyznać. Przez długi czas myślałem, że nieśmiali faceci to wyjątkowo nudne stworzenia. Więc za każdym razem, gdy nieśmiały facet zaprosił mnie na randkę, robiłem wymówkę tylko po to, by uniknąć tortury związanej z wyjściem z jednym.I wtedy to mnie uderzyło.Zdałem sobie sprawę, jak głupi byłem, że nie dawałem nieśmiałym szansy, ponieważ, bądźmy szczerzy, każdy zasługuje na szansę (oprócz graczy, oczywiście).

Moja pierwsza randka z nieśmiałym facetem była nieoczekiwanie niesamowita. Ok, przez pierwsze kilka minut było trochę niezręcznie, ale później wszystko było takie odświeżające i zabawne. Nie musiałem być przekonywany do pójścia na drugą lub trzecią randkę, ponieważ NAPRAWDĘ chciałem i cieszyłem się każdą minutą tego.Dzisiaj czuję, że moim świętym obowiązkiem jest szerzenie informacji o nieśmiałych facetach, które są prawdziwymi nieodkrytymi klejnotami!
Mogą nie mówić dużo, ale kiedy to robią, mogą cię rozśmieszyć kilkoma mądrze dobranymi słowami.

Ich tajemnicza aura jest czymś tak uzależniającym, że nie sposób im się oprzeć przebywaniu w pobliżu.
Umawianie się z nieśmiałym facetem ma tak wiele zalet, ale byłbym kłamcą, gdybym powiedział ci, że nie spotkasz się z żadnymi wyzwaniami.

Trudno jest rozszyfrować, czy nieśmiały facet cię lubi, a pomaganie mu się otworzyć na ciebie zajmuje dużo czasu i wysiłku.Inną trudną rzeczą jest odróżnienie nieśmiałego faceta od gracza (ponieważ gracze mogą być naprawdę podstępni). ALE nie cała nadzieja jest stracona!

Jeśli myślisz o umawianiu się z nieśmiałym facetem (lub już się z nim spotykasz), oto wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

Czy jest graczem (w przebraniu) czy naprawdę miłym facetem, który jest po prostu nieśmiały?

mężczyzna siedzi i trzyma telefon w dłoniTrudno odróżnić nieśmiałego faceta od prawdziwego gracza, ponieważ mają jedną wspólną cechę:Oboje dają mieszane sygnały.

Powiedzmy, że spotykasz miłego faceta i zauważasz, że ma trudności z otwarciem się na ciebie. Jeśli jest graczem, może z łatwością udawać, że ma problemy z zaufaniem lub że jest nieśmiałym facetem, który potrzebuje więcej czasu, aby czuć się komfortowo przy tobie.

Albo może być naprawdę miłym facetem, który jest po prostu nieśmiały. Trudno jest rozszyfrować ich intencje i wyciągnąć trafne wnioski na temat ich osobowości.

Ale jest kilka rzeczy, które są specyficzne dla każdego nieśmiałego faceta. Jeśli zauważysz, że robi takie rzeczy, wiedz, że są to uzasadnione znaki, że masz do czynienia z nieśmiałym facetem (a nie graczem):

• Woli pisać SMS-y niż dzwonić

• Nie mówi wiele o sobie (na początku)

• Nie lubi za bardzo publicznego okazywania uczuć

• Jest prawdziwym dżentelmenem

• Wkłada dużo wysiłku w bycie romantycznym na swój sposób

Pamiętaj, że nieśmiali faceci nie są tacy jak inni faceci. Mają specyficzną osobowość i wymagają czasu i cierpliwości, aby je lepiej poznać.

Na początku możesz pomyśleć, że nie są tobą zainteresowani, ponieważ mają trudności z ich okazaniem.

Ale po pewnym czasie zdasz sobie sprawę, jak intrygujący jest ich sposób myślenia.

Skąd wiedzieć, czy nieśmiały facet cię lubi?

mężczyzna i kobieta rozmawiają

Innym trudnym zadaniem, jeśli chodzi o nieśmiałych facetów, jest sprawdzenie, czy cię lubią, czy nie. Rzeczywiście, skąd wiesz, że są tobą zainteresowani, kiedy tak naprawdę tego nie pokazują i nie mówią ci tego?

Za bardzo boję się wyobrazić sobie, ile romansów się nie powiodło, zanim jeszcze się zaczęły, ponieważ dziewczyna nie potrafiła czytać między wierszami i zdawać sobie sprawę, że nieśmiały facet ją lubi.

To może być frustrujące zarówno dla nieśmiałych facetów, jak i ich potencjalnych dziewczyn. Skąd więc możesz wiedzieć, czy nieśmiały facet cię lubi?

Najłatwiejszym sposobem zrozumienia, co dzieje się w ich głowach, jest zwrócenie uwagi na ich język ciała i tepodpisuje nieśmiały facet cię lubi :

• Spogląda na ciebie DUŻO (kiedy ty nie patrzysz)

• Ma trudności z tworzeniem sensownych zdań w Twojej obecności

• Jest wyjątkowo niezdarny przy Tobie

• Robi wszystko, aby cię zadowolić (i być do twoich usług)

• Słucha Cię uważnie

• Obsypuje cię polubieniami w mediach społecznościowych

• Jego przyjaciele dokuczają mu, że (sekretnie) się w tobie zakochałem

• Bardzo się stara, żeby ci zaimponować

• Ma trudności z wpatrywaniem się w ciebie

Jest wiele innych oznak, że nieśmiały facet cię lubi, ale są to najczęstsze z nich, więc zwróć na nie szczególną uwagę.

Teraz, jeśli zastanawiasz się, czy powinieneś umawiać się z nieśmiałym facetem (czy nie), oto moje skromne doświadczenie z nieśmiałymi facetami.

Jeśli mnie pytasz, nieśmiałe chłopaki są nowe gorące!

mężczyzna i kobieta stoją i rozmawiają

Miałem sporo do czynienia z graczami i innymi typami toksycznych mężczyzn, więc może to główny powód, dla którego mocno wierzę, że nieśmiali faceci są nowi. Cokolwiek by to nie było, wiem, że nigdy nie będę na nie patrzeć tak jak kiedyś.

Jeśli nadal jesteś trochę sceptyczny co do natury nieśmiałych facetów (takich jak moja stara ja), zrobię co w mojej mocy, aby szczegółowo wyjaśnić ich osobliwą osobowość.

Na początku możesz pomyśleć, że w ich głowach nie dzieje się nic ciekawego, a spędzanie z nimi czasu jest równoznaczne z nudą. Po pewnym czasie zdasz sobie sprawę, jak tajemnicze, skromne i przyziemne są.

To naprawdę imponujące, jak działają ich umysły i jak zawsze udaje im się powiedzieć właściwą rzecz we właściwym czasie.

Nie ma nic bardziej ekscytującego na całym świecie niż stopniowe ujawnianie ich tajemniczych osobowości. Tyle możesz się od nich nauczyć io nich, zaufaj mi.

Tak więc, jeśli mnie zapytasz, nieśmiałe chłopaki są ZDECYDOWANIE nowymi gorącymi. Ich inspirujące perspektywy i kuszące osobowości to rzeczy, które mogą zdobyć serce każdej dziewczyny, tylko jeśli zdecyduje się dać im szansę. Więc dasz mu szansę?

Jeśli chcesz, oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać, spotykając się z nieśmiałym facetem :

• Skoncentruj się na zadawaniu mu pytań otwartych.

Jeśli zadasz nieśmiałemu facetowi pytania, na które można odpowiedzieć prostym Tak lub Nie, nie nawiążesz z nim znaczącej komunikacji. Zamiast tego skup się na zadawaniu mu interesujących pytań otwartych. Te pytania mogą dotyczyć wspólnych zainteresowań, rzeczy, które lubi, jego dzieciństwa, hobby itp.

mężczyzna i kobieta rozmawiają przy kawie

• Znajdź wspólne zainteresowania.

Najłatwiejszym sposobem na związanie się z nieśmiałym facetem jest znalezienie wspólnych zainteresowań (zdałam sobie z tego sprawę na własnej skórze). Pomyśl o wszystkich rzeczach, które możesz mieć ze sobą wspólnego. Może to być wszystko, od ulubionych słodyczy po filmy.

Pamiętaj, że celem jest znalezienie jednej rzeczy, którą oboje jesteście pasjonatami, ponieważ to powie nieśmiałemu facetowi, że jesteś taki jak on (cóż, do pewnego stopnia).

• Trzymaj się preferowanej przez niego metody komunikacji.

Żaden nieśmiały facet nigdy nie byłby zadowolony z rozmowy z tobą przez telefon. Najczęściej ich preferowaną metodą komunikacji jest tekst, więc powinieneś się tego trzymać. Nie zmuszaj go do dzwonienia lub, nie daj Boże, wideorozmowy, ponieważ może to sprawić, że poczuje się nieswojo i przestraszony.

• Nie spiesz się z przedstawianiem go swoim przyjaciołom i rodzinie.

juegos sexuales para hacer con tu marido

Nie powinieneś spieszyć się z przedstawieniem nieśmiałego faceta swoim przyjaciołom i rodzinie, ponieważ może to go odstraszyć. Pamiętaj, że poznawanie nowych ludzi jest dla nich prawdziwym wyzwaniem, ponieważ mają trudności z otwarciem się.

Próba zaimponowania przyjaciołom i rodzicom, a jednocześnie radzenie sobie z ich niespokojnymi myślami, może być dla nich wyczerpująca.

• ZŁOTA ZASADA spotykania się z nieśmiałym facetem: Zawsze daj mu wystarczająco dużo miejsca.

Nieśmiały faceci potrzebują swojej przestrzeni bardziej niż cokolwiek na świecie.Nie zmuszaj ich do rozmowy z tobąkiedy widzisz, że w tej chwili ich to nie interesuje. Nie zmuszaj ich do niczego, jeśli wiesz, że nie czują się z tym komfortowo.

To złota zasada, jeśli chodzi o opanowanie sztuki umawiania się z nieśmiałym facetem.

• Nie zmuszaj go, aby się przed tobą otworzył.

Jeśli uważasz, że naciskanie na nieśmiałego faceta pomoże mu się na ciebie otworzyć, pomyśl jeszcze raz. Jedynym skutkiem wywierania na nim presji będzie odstraszenie go.

Nieśmiały faceci potrzebują czasu, aby czuć się komfortowo, dzieląc się z tobą rzeczami, a kiedy już poczują się wygodnie wokół ciebie, wpuszczą cię do swojego magicznego świata. Będą także wdzięczni za to, że dałeś im czas na uporządkowanie swoich uczuć.

• NIGDY nie dziel się rzeczami, które on ci powie w tajemnicy.

Kiedy zdradzisz zaufanie nieśmiałego faceta, gra się kończy i naprawdę to mam na myśli. Zdobycie ich zaufania i pomaganie im w otwarciu się na Ciebie jest wyzwaniem samym w sobie.

Jeśli więc dowiedzą się, że to, co powiedzieli ci w tajemnicy, zostało udostępnione innym osobom, natychmiast znów staną się zarezerwowane. Bądź mądry i nigdy nie dziel się rzeczami, które on ci powie poufnie (dotyczy to również innych osób, które nie są nieśmiałe).

Nie mogę oderwać od ciebie oczu, chyba że oczywiście mnie zauważysz. Potem szybko odwrócę wzrok i zachowuję się, jakby nigdy się to nie wydarzyło.- Nieznany

mężczyzna i kobieta patrzą na siebie

Są duże szanse, że ten cytat napisał nieśmiały facet.

Tak więc pytanie brzmi:Czy pozwolisz nieśmiałemu facetowi potajemnie cię podziwiać, powoli umierając, by powiedzieć ci, jak bardzo cię lubi?

A może przejmiesz inicjatywę i zachęcisz go do otwarcia się na ciebie?