Chrupiący Parmezan Indyk - Styczeń 2022

Parmezan i bułka tarta tworzą szybką, chrupiącą, aromatyczną skórkę na chude kotlety z indyka.

cómo darle una buena cabeza a un chico
Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:329Plony:4Czas przygotowania:0godzinypiętnaściemin Czas gotowania:0godziny16min Czas całkowity:0godziny31min Składniki1/2 c. zwykła sucha bułka tarta 1/4 c. świeżo starty parmezan 1 łyżka. posiekana świeża pietruszka 1 łyżeczka. drobno starta skórka z cytryny 1 duże jajko 4 kotlety z piersi indyka bez skóry, bez kości 1 łyżeczka. Sól koszerna 1/4 łyżeczki. świeżo zmielony pieprz 4 łyżki. Oliwa z oliwek cząstki cytrynyTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 200 stopni F. Na talerzu do ciasta wymieszaj bułkę tartą, parmezan, natkę pietruszki i skórkę z cytryny. Na innym talerzu ubij jajko z 1 łyżką wody.
  2. Lekko ucierać kotlety z indyka, aż osiągną grubość 1/8 cala. Doprawić z obu stron solą i pieprzem. Zanurz kotlety w ubitym jajku, a następnie w panierce.
  3. Rozgrzej 2 łyżki oleju na dużej patelni z nieprzywierającą powłoką na średnim ogniu. Dodać 2 kotlety i smażyć około 4 minut z każdej strony, aż się zarumienią i ugotuje. Ułóż na blasze do pieczenia i wstaw do piekarnika, aby się rozgrzał. Powtórz z pozostałym olejem i kotletami. Podawać z kawałkami cytryny.

Wskazówki i techniki

Dodatkowe pomysły:prosta zielona sałatka i orzo z masłem.

Parmezan i bułka tarta tworzą szybką, chrupiącą, aromatyczną skórkę na chude kotlety z indyka.Wskazówki i techniki

Dodatkowe pomysły:prosta zielona sałatka i orzo z masłem.