Hrabia Dracula Fingers - Styczeń 2022

Uważaj, spojrzenia mylą! Te ciasteczka wyglądają jak palce Draculi, ale smakują jak bogate, marzycielskie masło orzechowe. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:115Plony:40Czas przygotowania:1godzina0min Czas gotowania:0godziny18min Czas całkowity:1godzina18min Składniki3 c. mąka uniwersalna 1 łyżeczka. proszek do pieczenia 1/2 łyżeczki proszek do pieczenia 1/2 łyżeczki Sól 3/4 c. masło niesolone 3/4 c. kremowe masło orzechowe 1 Cz. cukier cukierników dwa duże jajka 2 łyżeczki. ekstrakt waniliowy 1/2 łyżeczki ekstrakt z migdałów Białko z 1 dużego jajka krojone migdały 1 tubka czarny żel do pisania 1 tubka czerwony żel do pisaniaTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 325 stopni. Wyłóż arkusze ciastek pergaminowymi lub nieprzywierającymi wkładkami wielokrotnego użytku. W średniej misce wymieszaj mąkę, proszek do pieczenia, sodę i sól.
  2. W dużej misce, mikserem na średnim poziomie, ubij masło i masło orzechowe na gładką i kremową konsystencję. Mikserem na niskim poziomie ubij cukier, jajka i ekstrakty, aż dobrze się połączą. Ubijaj w mieszance mąki, aż ciasto utworzy kulkę. Ciasto schłodzić 30 minut.
  3. Na każdy palec, rękami posypanymi mąką, rozwałkuj 1 łyżkę lekko zaokrąglonego ciasta w sznurek o średnicy 4 1 / 2- do 5 cali; przenieś do przygotowanej blaszki (jeśli sznurek się zerwie, po prostu ściśnij z powrotem). Kontynuuj robienie lin do wypełnienia arkusza, rozstawiając palce 1 1/2 cala od siebie. Użyj grzbietu małego noża, aby zrobić ślady kostek na palcach. Posmaruj palce białkiem jajka i wciśnij migdałowy „gwóźdź” na miejsce. Pomaluj „paznokcie” żelem; pozostawić do wyschnięcia.
  4. Piec 18 minut lub do momentu lekko zarumienionego i miejscami popękanego. Schłodzić na arkuszu 5 minut; przełóż na ruszt do całkowitego ostygnięcia. Zrób pozostałe palce.
liczyć palce draculi Ellen SilvermanUważaj, spojrzenia mylą! Te ciasteczka wyglądają jak palce Draculi, ale smakują jak bogate, marzycielskie masło orzechowe.