Czy te lody * naprawdę * mogą zwiększyć twoją podaż mleka z piersi? - Grudzień 2022

lody Getty Images

Nie dlatego, że chcę cię poprzeć jako stereotyp w stylu Cathy, który na widok lodów i czekolady staje się kupą ludzkich łez, ale powinieneś to wiedziećZłamaćzadekretował lody zdolne do zwiększenia podaży mleka - i jest to nowy Oat of This Swirled firmy Ben & Jerry's. Zatrzymaj łzy radości i wyciągnij łyżkę, prawda !?

Cóż ... nie tak szybko. Powodem, dla którego te lody są rzekomo dobre dla karmienia piersią, jest to, że zawierają owies. Oats ma galactagogues, mówi Romper, i zgodnie zAmerykańskie Stowarzyszenie Ciążowe, galaktagogi mogą zwiększyć podaż mleka.Ben i Jerry Ben and Jerry's

Ale pozwólcie mi powtórzyć: ci galaktagodzy pochodzą z, jeśli wcześniej to przegapiliście, zowies. Owies, co jadła twoja babcia, i to samo gówno, które możesz dostać z ... płatków owsianych ciętych ze stali.

Pobieżne spojrzenie na Ben & Jerry'smówi strona internetoważe lody zawierają owies na liście składników - co jest dobre. Ale opis smaku brzmi:owsiane cynamonowe ciasteczko wiruje, „nie„ płatki owsiane w lodach ”. Pomyśl o tym w ten sposób: prawdopodobnie nie jadłbyś ciasteczek owsianych zamiast prawdziwych płatków owsianych pokrojonych w stal, więc założenie, że uzyskujesz te same korzyści zdrowotne w postaci lodów, jest ... prawdopodobnie błędne. Warto również zauważyć: porcja samych lodów zawiera 50% zalecanego dziennego spożycia tłuszczów nasyconych. Tak więc, chociaż owies jest dla ciebie dobry (yay!), Jesz też trochę niezbyt smacznych rzeczy.

Stwierdzenie, że lody zawierające owies zwiększą podaż mleka z piersi - nie mówiąc nawet, ile go faktycznie trzeba zjeść, aby uzyskać korzyści zdrowotne wynikające z owsa - to tak jakby powiedzieć: `` cóż, to badanie mówi, że wino jest dobre dla mojego mózgu, więc wybacz mi, udając, że ten Biały Zin jestsoki że jestem na oczyszczaniu soku, weeeeeeee!Chociaż przeszukanie sklepu spożywczego, którego szukasz, jest bardzo optymistycznewszystko z owsemze względu na swoje dziecko prawdopodobnie pomiń przejście z lodami i udaj się prosto doobecnyowies. & macr; _ (ツ) _ / & macr;

(h / tPopSugar)

Śledź Redbook na Facebooku.