Mylić mężczyzna: 8 powodów jego niepewności i jak sobie z tym poradzić - Grudzień 2022

Jeśli masz teraz do czynienia z zagubionym mężczyzną lub kiedykolwiek miałeś do czynienia z takim mężczyzną pełnym niepewności, chcę, abyś wiedział, że całkowicie cię rozumiem, ponieważ przeszedłem ten sam rok temu (i nie raz, ale wiele razy wcześniej).

Wszyscy z nas, którzy mieli coś wspólnego z zagubionym mężczyzną, doskonale znają ćwiczenie…Kiedy go poznałeś, był ucieleśnieniem prawdziwego mężczyzny.

Zawsze wypowiadał właściwe słowa i robił wszystkie właściwe rzeczy, starał się, abyś czuł się wyjątkowy, często pisał do ciebie, a nawet mówił o swoich uczuciach.

Nie chciałby nawet spędzać czasu z przyjaciółmi, aby spędzić z tobą czas, ponieważ bycie razem było inspirujące i magiczne.A potem BOOM! Właśnie gdy przekonywałeś się, że jesteś na dobrej drodze, by doświadczyć prawdziwej miłości, znalazłeś się ze znakiem zapytania nad głową.

Wcześniej robił wszystkie właściwe rzeczy i zachowywał się jak człowiek, który był całkowicie gotowy, by w pełni się Tobie oddać, a teraz jest człowiekiem zmienionym (na gorsze).Jego teksty nie istnieją ani nie są tak częste jak wcześniej i nie mówi ci już nic romantycznego, nie mówiąc już o swoich uczuciach do ciebie.

Ciągle jest zajęty innymi rzeczami, a najlepiej - usprawiedliwia się zajęciami innymi rzeczami.

Przez cały czas jedynym pytaniem, które masz na myśli, jest: DLACZEGO?

Dlaczego miałby zachowywać się jak prawdziwy dżentelmen i uosobienie prawdziwego mężczyzny na początku, żeby później się wycofać i spieprzyć?

¿Dónde hay un lugar de yogur helado?

Dlaczego miałby nagle zmieniać zdanie i przestać się starać, jakby wydarzyło się coś strasznego lub gdyby ktoś go ostrzegł, że wkroczy na pole minowe zwane zaangażowanym związkiem?

Tyle pytań przemyka ci przez głowę, ale ani jednej odpowiedzi.

W nadziei, że dowiesz się, co naprawdę dzieje się w głowie tego mężczyzny, zaczniesz kontemplować i rozszyfrowywać wszystkie mieszane sygnały, które ci daje, i dochodzisz do następujących wniosków:

Odp .: Przez cały ten czas młody człowiek udawał, że wszystko

B: Widzi kogoś innego

C: On ma zamiar z tobą zerwać

Ale wtedy zdajesz sobie sprawę, że wiedziałbyś, gdyby cały czas udawał, ponieważ nie zrobiłby tego z takim poziomem poczucia własnej wartości i autentyczności, że jakoś byś wiedział, gdyby widział kogoś innego i że nie ma uzasadnione powody potencjalnego zerwania i że wszystko jest w twojej głowie.

Po usunięciu możliwości, że jest gejem, przeformułujesz to wszystko na jedno pytanie: Co się właściwie dzieje, kurwa?

I, moja droga, właściwa odpowiedź brzmi: syndrom „zdezorientowanego mężczyzny”.

Coraz więcej mężczyzn cierpi z powodu tego mylącego zespołu z powodów osobistych lub dlatego, że kobieta skłoniła ich do wycofania się.

Kiedy tak się dzieje, stają się „zdezorientowanym biznesmenem, który nie ma czasu na nic ani kogokolwiek, którego punkt widzenia na związki drastycznie się zmienił i który nie ma pojęcia, co robi.

Akceptujesz fakt, że właśnie byłeś świadkiem scen innego (potencjalnie) „dobrego człowieka, który był zdezorientowany”, ale nadal nie masz pojęcia, co robić, mówić i od czego zacząć, prawda?

Cóż, nie musisz się martwić, ponieważ dzisiaj dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o zdezorientowanych mężczyznach, w tym o tym, jak radzić sobie z takimi mężczyznami.

Więc zacznijmy!

ZMĘCZONY MĘŻCZYZNA: 8 POWODÓW DLA JEGO NIEPEWNOŚCI

Zawsze jest powód każdego działania, zawsze jest powód do wszystkiego, co mówimy, rób lub nie rób.

Istnieje wiele powodów, dla których mężczyzna wchodzi w tryb zamieszania i nagle decyduje się na wycofanie, a oto lista najczęstszych, które pomogą ci lepiej zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się w jego głowie:

1. On boi się własnych uczuć

Spojrzmy prawdzie w oczy.

Jeśli chodzi o uczucia, mężczyźni i kobiety zdecydowanie pochodzą z różnych planet, co oznacza, że ​​kobiety są w stanie lepiej zrozumieć swoje uczucia, podczas gdy większość mężczyzn łatwo jest przytłoczona, jeśli chodzi o cokolwiek związanego ze słowem „uczucia”.

Wzór jest następujący: kiedy dopiero zacząłeś się spotykać, był cały dżentelmenem, uprzejmy i uroczy, jakby wszystko było po prostu idealne.

A teraz, po pewnym czasie, zachowuje się zupełnie dziwnie i nie masz pojęcia, dlaczego.

To dlatego, że z czasem rozwinął w tobie uczucia, a teraz nie wie, jak sobie z tym poradzić, ponieważ albo nie był na to gotowy, albo się nie spodziewał.

Jeśli mężczyzna działa myląco i nagle się odsuwa, w większości przypadków dzieje się tak, ponieważ boi się własnych uczuć.

Nie rozumie, co tak naprawdę dzieje się w jego głowie ani jak interpretować to, co czuje, i dlatego postanawia ukryć się przed tobą w swojej męskiej jaskini, gdzie przez pewien czas będzie czuć się bezpiecznie.

Wtedy zaczniesz zadawać sobie pytanie:

Jak radzić sobie z facetem, który gra w stylu enigmy?

Jest to naprawdę trudne dla każdej kobiety, ponieważ masz ochotę mu pomóc i popchnąć go, aby powiedział ci, co jest z nim nie tak, ale nigdy nie powinieneś tego robić.

Zamiast tego powinieneś dać mu trochę czasu i przestrzeni, aby zrozumieć, co się naprawdę dzieje. (Poniżej znajdziesz więcej wskazówek, jak radzić sobie z zagubionym mężczyzną).

2. On jest zaręczycielem


Zdezorientowany mężczyzna i zarozumiały mężczyzna czasami mogą być postrzegani jako jedno, ponieważ większość zdezorientowanych mężczyzn tak naprawdę boi się tylko zaangażowania.

Co to znaczy?

Wyobraź sobie miskę wszystkich smaków lodów na świecie i stojącego obok człowieka.

Kiedy mężczyzna jest gotowy wybrać jeden smak, myśli o tym, czego naprawdę chce, wybiera mądrze i docenia smak.

Ale kiedy mężczyzna nie jest gotowy, aby wybrać jeden smak i nadal robi to z jakiegoś powodu, zaczyna mieć drugie myśli i czuje się uwięziony, że wraca do domu z jednym smakiem, gdy mógł spróbować wielu innych.

Aby zastosować tę teorię do swojej sytuacji, po prostu zastąp słowa „smak lodów” kobietami / kobietami, a zrozumiesz, co próbuję powiedzieć.

Kiedy mężczyzna nie jest gotowy wybrać jedną osobę, aby być z jedną kobietą, oznacza to, że nie jest gotowy jej się zobowiązać.

Teraz może spróbować tej jednej kobiety, aby zobaczyć, jak się potoczy, ale jeśli w trakcie zauważy, że wciąż tęskni za wolnością i że wszystkie inne opcje pozostaną otwarte, będzie zdezorientowany.

Wejdzie w stan umysłu, w którym będzie stale oceniać wszystkie za i przeciw pozostania z tobą i wyjaśniania, że ​​po prostu nie jest gotowy na zaangażowanie lub coś poważnego.

Zobacz także: 4 wczesne czerwone flagi Będzie miał problemy z zaangażowaniem

3. Boi się, że znów zostanie zraniony

Jeśli w taki czy inny sposób ktoś został ranny w przeszłych związkach, są szanse, że w przyszłości będzie się bał.

(Ważne jest, aby pamiętać, że to samo dzieje się również z kobietami).

Ważne jest również zrozumienie przyczyny tego strachu.

Kiedy jesteście w stanie się poznać, człowiek będzie całkowicie chłodny i otwarty z tobą, ponieważ nadal nie widzi żadnych potencjalnych czerwonych flag swojego przeszłego bólu.

Ale w miarę jak sprawy się komplikują, a ty pogłębiasz swój związek, będzie coraz bardziej bał się, że znów zostanie zraniony.

qué tomar para la hinchazón del estómago

Dlaczego? Bo będzie się bał, jak szalony jest na twoim punkcie i że nie jest w stanie tego kontrolować.

Oznacza to, że może albo podążać za swoimi uczuciami, albo uciec przed tobą, w obawie przed ponownym zranieniem.

Ale kiedy mężczyzna bardzo cię lubi, z pewnością nie może tak łatwo od ciebie uciec, ale nie może też podążać za swoimi uczuciami.

Wchodzi więc w świat zamieszania i postanawia poświęcić trochę czasu na refleksję nad swoimi uczuciami i zastanowić się, czego tak naprawdę chce, gdy wkraczasz w świat pełnego szaleństwa, czekając przy telefonie i modląc się do Boga o wszelkie informacje o jego miejscu pobytu.

(Całkowicie się z tym czuję.)

4. Naciskasz go zbyt mocno

Kiedy mężczyzna zachowuje się dziwnie i wysyła mieszane sygnały, wiele kobiet decyduje się wziąć rzeczy w swoje ręce i zacząć popychać swojego mężczyznę, aby popełnił lub powiedział im, co się naprawdę dzieje.

Jeśli jesteś winny zbyt silnego popychania swojego mężczyzny, to może być powód (lub jeden z powodów), dlaczego stał się zdezorientowanym mężczyzną.

Wciskanie mężczyzny w coś, kiedy on sam nie jest na to naprawdę gotowy, przypomina bardziej popychanie dziecka, aby zaczęło zachowywać się jak dorosły.

W obu przypadkach pozytywny wynik nie jest możliwy.

Jeśli nadal zalewasz swojego mężczyznę miłością, romantycznymi słowami i uczuciem, myśląc, że to go zmieni, muszę powiedzieć, że tak nie będzie.

To tylko sprawi, że poczuje się uwięziony we własnym ciele i wywoła uczucie zamieszania.

Im bardziej go popychasz i żądasz działania w określony sposób, tym bardziej będzie go ignorował.

Dlaczego? Ponieważ jest to prawo natury.

Kiedy ktoś zmusza nas do czegoś, naszym naturalnym instynktem jest odmawianie tego, ale kiedy mamy swobodę wyboru, widzimy rzeczy wyraźniej i łatwiej jest zdecydować, czego naprawdę chcemy w związku lub w życiu w ogóle.

5. Jesteś (też) potrzebujący

Podobnie jak poprzedni znak, bycie zbyt potrzebnym w związku lub w początkowych etapach związku jest kolejnym powodem zespołu zwanego „zdezorientowanym człowiekiem”.

Co tak naprawdę znaczy (bycie) potrzebującym?

juegos sexuales para jugar con el marido

Bycie potrzebującym oznacza brak własnego życia, nieustanne wymaganie od partnera spędzania całego wolnego czasu z tobą, niemożność samodzielnego radzenia sobie z różnymi rzeczami, ciągłe proszenie o przywiązanie i wsparcie od partnera i tak dalej.

Bycie potrzebującym oznacza bycie nadmiernie wymagającym, przez co dyktujesz tempo swojego związku i życie partnera.

Tak więc, jeśli mężczyzna wyczuje, że kobieta jest zbyt potrzebna, natychmiast przestraszy się jej i zacznie działać w sposób zagmatwany.

Zacznie myśleć o tym, jak będzie wyglądał związek z taką kobietą w przyszłości i czy będzie w stanie zaspokoić wszystkie jej potrzeby.

Jeśli czuje, że to dla niego za dużo i że nigdy nie będzie gotowy na spotkanie z kobietą, która zachowuje się zbyt potrzebnie jak na jego gust, poważnie zacznie rozważać inne opcje.

Zrozum, że jeśli mężczyzna zdecyduje się w pełni zaangażować, oznacza to, że chce uszczęśliwić swoją kobietę, ale jeśli mężczyzna wyczuje, że nigdy nie będzie w stanie tego zrobić, pociągnie za hamulce i pomyśli dwa razy, zanim cokolwiek zrobi.

Zobacz także: 10 znaków, że jesteś potrzebującą dziewczyną i jak przestać nią być

6. Związek rozwija się dla niego zbyt szybko

Więcej dowodów na to, że kobiety i mężczyźni pochodzą z różnych planet, to sposób, w jaki kobiety i mężczyźni dyktują tempo związku.

Biorąc pod uwagę, że ogólnie rzecz biorąc, kobiety nie mają problemów ze zrozumieniem swoich emocji i wyrażania swoich uczuć, zwykle to one decydują się na inicjowanie rzeczy, które przyspieszą tempo ich związku.

Podczas gdy kobieta już zorganizowała sobie dzień ślubu w głowie, mężczyzna pewnie wciąż zastanawia się, czy powinien powiedzieć jej te trzy małe słowa.

Dzieje się tak, ponieważ kobiety intensywnie doświadczają wszystkiego i ufają swojemu jelitowi i uczuciom, podczas gdy mężczyźni potrzebują więcej czasu, aby zaakceptować swoje uczucia i fakt, że są w związku.

Kiedy mężczyzna wyczuje, że związek rozwija się zbyt szybko, znów się zdezorientuje i przestraszy, ponieważ nie jest na tym samym poziomie co jego kobieta.

7. Nie uważa, że ​​jest dla ciebie wystarczająco dobry

Kiedy mężczyzna kocha kobietę, naturalnie przychodzi mu chcieć ją chronić, sprawić, by poczuła się wyjątkowo i była najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Ale nie każdy człowiek jest przekonany, że jest w stanie to zrobić i właśnie tam powstają jego podejrzenia.

Zaczyna myśleć, że nie jest dla ciebie wystarczająco dobry i że nie będzie w stanie cię uszczęśliwić w przyszłości.

Biorąc pod uwagę, że największym osiągnięciem każdego mężczyzny i największą radością jest to, że jego kobieta jest zadowolona i pobłogosławiona, pomyśli dwa razy, zanim dojdzie do wniosku, czy ostatecznie może cię uszczęśliwić.

I podczas tego procesu będzie zachowywał się jak człowiek zdezorientowany; nie odbierze twoich połączeń, przestanie wysyłać ci SMS-y tak często, jak wcześniej i zbuduje wokół siebie ściany, abyś nie mógł do niego dotrzeć, dopóki on sam nie będzie gotowy powitać cię w swoim świecie.

8. Nie wie, czego naprawdę chce

A czasami powodem, dla którego człowiek działa w zamieszaniu, jest fakt, że nie ma pojęcia, czego tak naprawdę chce.

Ten typ człowieka dosłownie chce wszystkiego w tym samym czasie…

Chce pozostać w zaangażowanym związku, ale jednocześnie boi się zaangażowania; chce okazywać ci sympatię, ale nie wie jak; chce cię uszczęśliwić, ale boi się, że mu się to nie uda.

Chce wszystkiego, ale jednocześnie niczego nie chce i to jest największe zamieszanie ze wszystkich.

como hacer un juego sexual

Naprawdę trudno jest poradzić sobie z takimi ludźmi, ponieważ wszystkie mieszane sygnały, które dają, są bardzo męczące i wyczerpujące.

I nawet jeśli miałbyś porozmawiać z takim mężczyzną i zapytać go, czego, do diabła, chce od ciebie, nadal nie byłby w stanie odpowiedzieć, ponieważ on sam nie ma pojęcia, czego chce. Tak.

Zobacz także: 8 najczęstszych sygnałów przesyłanych przez facetów i ich znaczenie

JAK ROZWIĄZYWAĆ SIĘ Z ZAANGAŻOWANYM MĘŻCZYZNĄ

Teraz, gdy mamy wgląd w możliwe przyczyny niepewności mężczyzny w związku, nadszedł czas, aby nauczyć się radzić sobie z takim mężczyzną i jak najlepiej wykorzystać sytuację.

I tak to zrobisz:

1. NIE wariuj

Największy i najgorszy wróg, jeśli chodzi o radzenie sobie z zagubionym mężczyzną, wariuje.

Ale kierując się moim osobistym doświadczeniem, rozumiem, jak trudno jest zachować rozsądek w takich sytuacjach.

Chcesz rozbić swój telefon komórkowy na kawałki, aby nie dzwonił ani nie wysyłał SMS-ów, chcesz skontaktować się ze swoimi wspólnymi przyjaciółmi i powiedzieć im, aby zakwestionowali jego zdrowie psychiczne i chcesz go zabić gołymi rękami, ale jednocześnie po prostu chcesz kochać go, a chcesz, aby wszystko było jak było.

Wystraszenie się może zmienić wszystkie powyższe rzeczy w rzeczywistość i po prostu nie możesz na to pozwolić.

Musisz zachować własne zdrowie psychiczne dla własnego dobra i dobra swojego związku.

2. Zamiast naciskać na niego, daj mu trochę czasu i czasu do namysłu

Bez względu na przyczynę jego pomieszania istnieje na to tylko jedno lekarstwo, które daje mu trochę czasu i czasu na przemyślenie wszystkiego.

Jeśli wywierasz na niego presję, pogorszysz sytuację (pamiętasz tę część dotyczącą prawa natury?).

Cokolwiek więc zrobisz, nie wywieraj na niego presji i staraj się skupiać na innych rzeczach w życiu, takich jak hobby, praca, rodzina itp.

Im bardziej zajmujesz się innymi rzeczami, tym mniej myślisz o skontaktowaniu się z nim.

3. Zapisz swoje myśli i uczucia

Ilekroć masz ochotę dzwonić, wysyłać SMS-y lub kontaktować się z nim w jakikolwiek inny sposób, weź kartkę papieru i zacznij pisać, jak się czujesz.

Zapisz wszystko, co chcesz mu powiedzieć i co myślisz o tej sytuacji, a zapewniam cię, że od razu poczujesz ulgę, jakbyś powiedział mu to wszystko, twarzą w twarz.

Zapisywanie myśli i uczuć jest również dobre do autorefleksji, ponieważ pomoże ci lepiej zrozumieć, co naprawdę myślisz o rzeczach i pomoże ci to zaakceptować.

4. Bądź cierpliwy i pozwól mu się zbliżyć

Zamiast się do niego zbliżać, niech to on do ciebie pisze, dzwoni lub po prostu puka do twoich drzwi, kiedy czuje się gotowy.

Chodzi o to, aby dać mu trochę czasu i czasu na przemyślenie tego, czego naprawdę chce, i uporządkować swoje uczucia, a kiedy to zrobi, wróci, jakby nic się nie wydarzyło.

A jeśli nie, to wiesz, że tak nie było, więc wygrasz!

5. W międzyczasie ciesz się życiem!

Czekając, aż do Ciebie dotrze, nie zapomnij cieszyć się własnym życiem, wyjść ze znajomymi, cieszyć się w towarzystwie rodziny i bliskich przyjaciół, iść na spacer, przytulić się ze swoim zwierzakiem, oglądać ulubione Programy telewizyjne i tak dalej.

Zamiast obwiniać siebie za wszystko, co się wydarzyło, ciesz się pełnią życia i poczekaj, aż rozpozna, jak piękną kobietą jesteś naprawdę, na wylot!

A jeśli masz być, a jeśli on jest odpowiedni dla ciebie, on zmysły i pozbyć się wszystkich zamieszania, które uniemożliwiają mu przeniesienie rzeczy na wyższy poziom!

Tak. Wszystko, co musisz zrobić, to uwierzyć, że tak jest, ponieważ tak jest (i stało się to ze mną).

Podczas gdy stopniowo traciłem nadzieję na kontakt ze mną, stało się nieoczekiwane.

Powiedział mi, że miał kilka spraw do załatwienia i to był powód jego nieobecności i że teraz zrozumiał, czego naprawdę chciał i był gotowy w pełni się ze mną zaangażować.

Jestem pewien, że dostaniesz tę samą odpowiedź od swojego zdezorientowanego mężczyzny, więc wszystko, co musisz zrobić, to po prostu poczekać, dać mu trochę miejsca i czasu i cieszyć się życiem w międzyczasie! (Wow, rymuje się również.)

Zobacz także: Jak zmusić go do zaangażowania się i pragnienia tylko ciebie