Zbiór najsłodszych cytatów na dobranoc dla niego i dla niej - Marzec 2023

W nocy wszyscy naprawdę pragną słodkiej dobranoc od tej wyjątkowej osoby, która życzy im słodkich snów i spokojnej nocy snu.

Dlaczego więc nie rozjaśnić nocy waszej ważnej osoby za pomocą słodkich tekstów na dobranoc, które roztopią ich serce?Dobranoc zawsze były moją ulubioną częścią dnia.

Po długim, wyczerpującym dniu nie ma nic bardziej słodkiego niż otrzymanie zalotnej, ale romantycznej wiadomości na dobranoc od właściwej osoby. Wiesz, że mam rację!

W końcu życie czasami staje się tak szalone, że po prostu płynie, a najważniejsi ludzie nigdy tak naprawdę nie słyszą, jak są dla ciebie wyjątkowi i ważni.Właśnie dlatego wymyśliłem piękny zbiór romantycznych wiadomości na dobranoc i cytaty miłosne dla niego i dla niej, ponieważ każda osoba zasługuje na to, by od czasu do czasu słyszeć te słodkie słowa.

Tutaj znajdziesz najlepsze cytaty na dobranoc dla ukochanej osoby i najsłodsze wiadomości, które mogą przeniknąć nawet najzimniejsze serce.Wiadomości na dobranoc to znacznie więcej niż zwykłe wiadomości. To ty pokazujesz ukochanemu, że jest ostatnią osobą w twoim umyśle, zanim wybierzesz się do krainy marzeń.

To ty przekazujesz ukochanemu, ile jeszcze pragniesz od nich usłyszeć, mimo że dzień był okropny i nie możesz się doczekać, żeby się zdrzemnąć.

Wiadomości na dobranoc służą utrzymaniu iskry przy życiu i upewnieniu się, że twój partner wie, że nie bierzesz ich za pewnik.

Są najsłodszą formą wiadomości na dobranoc, ponieważ nigdy nie możesz być zbyt uważny w stosunku do tego, który sprawia, że ​​twoje serce przyspiesza.

Miłość jest najpotężniejszą siłą ze wszystkich. Przy odpowiedniej osobie u boku praktycznie nie ma niczego, czego nie można pokonać. I to jest bardzo satysfakcjonująca rzecz w życiu.

Osoba, która stanie przy tobie przez grube i cienkie. Osoba, która zadba o twoje uczucia przed własnymi.

Osoba, która wyśle ​​Ci wiadomość na dobranoc, nawet jeśli utkniesz w koleinach bez widocznego wyjścia.

To wysiłek i zaangażowanie. Jeśli tak, nie bierz tego za pewnik.

Poinformuj ukochanego, jak cenne są, i wyślij SMS-em niektóre z tych pocieszających wiadomości na dobranoc, nawet gdy walczysz, ponieważ właśnie o to chodzi w miłości.

Połknij swoją dumę, przypomnij sobie, dlaczego jesteś razem i bądź większą osobą. Wystarczy jeden, słodki tekst na dobranoc, aby przełamać lody i przywrócić właściwy kierunek.

Zapraszam do skorzystania z tych znaczących cytatów miłosnych, aby życzyć swojej osobie pięknej dobranoc i rozpowszechniać życzenia dobrej nocy nawet w najtrudniejszych chwilach.

Oto niektóre z najsłodszych romantycznych cytatów na dobranoc, które życzą twojej drugiej połowie nocy spokoju i pogody ducha.

Pamiętaj, że miłość jest delikatna, dlatego zawsze postępuj z nią z najwyższą ostrożnością i troską. Tak niewiele potrzeba, aby zerwać tę więź, ale tak bardzo, aby przywrócić ją do tego, czym była kiedyś!

Oto kilka uroczych cytatów na dobranoc dla niego i dla niej, które pomogą Ci utrzymać miłość na powierzchni!

Zobacz także: Czwarta data: 10 najlepszych porad i wskazówek, które pomogą w pomyślnym zaplanowaniu

Cytaty dobranoc dla niego

Zaczniemy od zbioru dobranocowych cytatów dla niego.

Czy jesteś w związku i chcesz w jakiś sposób powiadomić swojego wyjątkowego faceta, że ​​o nim myślisz, ale nie chcesz brzmieć zbyt obojętnie lub zbyt tandetnie?

Czy jesteś żonaty z facetem, z którym chcesz wzniecić iskrę, ale nie wiesz, jak to zrobić?

W porządku Mam cię. Oto najsłodsze cytaty na dobranoc, które sprawią, że jego serce rozpłynie się, wywoła ogromny uśmiech na twarzy i sprawi, że jego sny będą o wiele słodsze.

To ostatnia rzecz, o której myślisz, prawda? Oto jak sprawisz, że to zobaczy i sprawi, że pokocha cię jeszcze bardziej (jeśli to możliwe).

Oto najsłodsze wiadomości na dobranoc, jakie kiedykolwiek wysłano twojemu facetowi i sprawiły, że jego sen stał się trochę słodszy:

Zobacz także: Jak naprawić toksyczny związek w 8 łatwych krokach (i 7 znakach, że jesteś w jednym)

1. Wiem, że to nieprawda, ale moje serce wciąż wierzy, że księżyc świeci tylko dla mnie i dla U. Dobranoc.

2. Dobranoc, facetowi, który rozjaśnia moje dni. Słodkich snów dla faceta, którego miłość sprawia, że ​​wybucham w szwach. Uściski i pocałunki dla faceta, który sprawia, że ​​moje życie wygląda jak łóżko róż. Kocham Cię.

3. Bolesne koszmary przegranej dają mi nieprzespaną noc. Ale wszystko jest tego warte, kiedy mnie przytulasz i nazywasz swoim. Dobranoc!

4. Nie mam nic przeciwko, by mieć nawet najstraszniejsze koszmary, o ile budzę cię. Dobranoc.

5. Przychodzimy z niczym i wychodzimy z niczym. Ale jedną wielką rzeczą, którą osiągamy, jest mała pamięć w czyimś umyśle i małe miejsce w czyimś sercu. Dobranoc!

6. Jeśli kiedykolwiek czujesz się samotny, spójrz w niebo ... Zawsze wiedz, że jestem gdzieś pod tym niebem i życzę ci wszystkiego najlepszego. Dobranoc słodkich snów!

7. Cześć, po prostu wpadłem, żeby się przywitać. Mam nadzieję, że miałeś cudowny dzień! Dobranoc!

8. Nie ma znaczenia, jak złe były koszmary, o ile mnie obudzisz. Dobranoc.

9. Nie mogłem zasnąć, chyba że powiem ci, jak bardzo tęsknię - kocham cię i dobranoc!

10. Jesteś najsłodszą rzeczą i kocham U. Dobranoc. Słodkie sny.

11. Dzisiejszy dzień był non stop, gorączkowy, szalony dzień i chciałbym mieć czas, żeby cię zobaczyć ... więc myślę o tobie, zanim zasnę. Dobranoc, śpij mocno!

cómo darle un masaje a un hombre

12. Mam ciebie i tylko ciebie w moim sercu. Słodkie sny.

13. Wszystko, czego chciałem od Boga, to ty, a teraz jesteś mój. Nie chcę teraz niczego od Boga. Kocham cię kochanie, dobranoc!

14. Jesteśmy ze sobą od bardzo dawna i chciałem tylko powiedzieć, że kocham cię bardziej niż kiedykolwiek. Dobranoc, kochanie.

15. Jesteś jedyną osobą, którą zawsze chcę widzieć szczęśliwy. Uśmiechaj się więc, kochanie, i wiedz, że kocham cię bardziej niż ciebie. Dobranoc!

16. Gdy księżyc świeci na niebie, jesteś najjaśniejszą gwiazdą mojej nocy. Dobranoc.

17. Wiem, że dziś wieczorem będę miał słodkie sny; moje jedyne koszmary są wtedy, gdy jesteś daleko ode mnie. Miłej nocy.

18. Dobranoc, kochanie, bo możesz być teraz daleko ode mnie, ale na zawsze pozostaniesz w moim sercu.

19. W nocy myślę o tobie i nie wiesz, jak bardzo tęsknię za U. Uwielbiam U. Dobranoc.

20. Jasny księżyc, świecące gwiazdy i kojące niebo pragną twoich słodkich snów. Dobranoc!

21. Chciałbym, aby powietrze śpiewało słodką pieśń, kiedy śpisz, gwiazdy i księżyc modliłyby się za twój piękny sen, a kwiaty zakwitałyby za twoim oknem, kiedy śpisz. Dobranoc.

22. Życzenie ci „Dobranoc” to także przesłanie, abyś wiedział, jak bardzo cię kocham. Dobranoc!

23. Śpij spokojnie i dobranoc, życząc ci wszystkiego najlepszego z marzeń.

24. Czuję, jak szepczesz mi do ucha, kiedy odpływam, i mam nadzieję, że poczujesz moją miłość, kiedy śpisz tej nocy. Dobranoc.

25. Śpij dobrze i mam nadzieję, że po obudzeniu będę pierwszą rzeczą, o której myślisz. Dobranoc.

26. Kiedy nocna bryza wieje moje włosy, wyobrażam sobie, że to twoje pocałunki. Tak bardzo za tobą tęsknię. Dobranoc!

27. Bóg codziennie zrzuca na ziemię maleńkie, ale wspaniałe ziarna błogosławieństw ... a ja właśnie złapałem takie, które jest tak miłe i prawdziwe ... to U! Kocham cię i dobranoc.

28. Kocham wszystkie gwiazdy na niebie, ale są niczym w porównaniu z tymi w twoich oczach! Pomyślę o tobie, gdy przyjadę na noc. Dobranoc!

29. Miliony ludzi śpią, miliony jedzą, miliony pracują, ale jedyny, który jest dla mnie wyjątkowy, czyta moje przesłanie. Dobranoc.

30. Tylko linia… żeby pozostać w kontakcie… ponieważ tak bardzo myślę o tobie… i chociaż nie mam nic do powiedzenia… będziesz wiedział… myślałem o tobie dzisiaj… Dobranoc!

31. Chciałbym, żebyśmy nie musieli spać osobno, więc zobaczę cię w moich snach, kochanie… Słodkich snów.

32. Każdego dnia dajesz mi więcej powodów, by się w tobie zakochać - zastanawiam się nad sposobami, abyś zakochał się we mnie coraz bardziej, kiedy zasypiam, marzę o tobie ... Dobranoc!

33. Nie wiem, co bym bez ciebie zrobił. Znaczysz dla mnie wszystko. Dobranoc.

34. Próbowałem policzyć powody, dla których cię kocham - ale było ich zbyt wiele i teraz zasypiam na myśl o tobie. Dobranoc.

35. Kocham cię bardziej niż kogokolwiek lub cokolwiek na całym świecie i życzę słodkich snów.

36. Jesteś powodem, dla którego zasypiam z uśmiechem na twarzy. Gdy odpłyniesz dziś wieczorem, uśmiechnij się, myśląc o mnie. Dobranoc!

37. Słodkich snów na miłą noc i chciałbym, żebyś tu był, trzymając mnie mocno.

38. Dobranoc mojemu rycerzowi światła, który trzyma moje koszmary z daleka.

39. Pewnego dnia chciałbym, aby moje marzenie się spełniło, i obudziłbym się obok ciebie. Aż dobranoc!

40. Każdej nocy uwielbiam wracać do domu, ponieważ dom jest w twoich ramionach. Dobranoc, kochanie!

41. Patrząc na księżyc, myślę o tobie i chcę, żebyś wziął mnie w ramiona. Dobranoc, kochanie.

42. Róże są czerwone, fiołki są niebieskie; Idę spać, żebym mógł pomyśleć o U. Good Night Handsome.

43. Tej nocy, kiedy zaśniesz i udasz się do krainy marzeń, chciałbym być tam, by trzymać cię za rękę. Dobranoc!

44. Jestem dzisiaj zmęczony, więc chcę iść spać jak najszybciej, abyście mogli przyjść do moich snów i usunąć całe moje zmęczenie. Dobranoc.

45. Kiedy śpię, jest to wezwanie do ciebie, a kiedy śnię, czekam na U. Good Night.

46. ​​We śnie musimy się rozdzielić, kochanie, ale bądź spokojny, bo będę o tobie śnił, dopóki się nie spotkamy. Dobranoc kochanie.

47. Minęło wiele dni, a jednak jest ich wiele. Pomiędzy tymi wszystkimi dniami nie pozwolę tej nocy przejść, nie mówiąc wam, że was kocham i niech wszystkie wasze marzenia się spełnią. Dobranoc, kochanie.

48. Dobranoc kochanie i śpij mocno, bo jutro będziesz miał ciężki dzień. Pamiętaj, że zawsze jestem z tobą - nawet jeśli nie jestem z tobą fizycznie, jestem w twoim umyśle na stałe. Słodkich snów kochanie.

49. Wreszcie nadeszła noc i nadszedł czas, kiedy leżę na łóżku, tęsknię za tobą i modlę się za twoje słodkie sny. Dobranoc piękna.

50. Każdy dzień, który spędzam z tobą, to nowy najlepszy dzień w moim życiu. Nie mogę się doczekać poranka. Dobranoc kochanie.

51. Kiedy śpimy osobno, sen o tobie dotrzymuje mi towarzystwa. Dla was zostawiam to ciągłe przesłanie: nawet w najciemniejszą noc światło twojej miłości wskazuje mi drogę. Dobranoc moje Kochanie.

52. Zastanawiam się, jak dobrze śpisz w nocy i jakie masz sny. Chciałbym móc w nich wejść, tak jak ty we mnie. Dobranoc moja piękna.

53. Najjaśniejszą rzeczą na tym świecie są twoje dwoje oczu, kiedy na mnie patrzysz. Nie chcę widzieć gwiazd w nocy, ale wasze oczy. Dobranoc, kochanie.

54. Dobranoc, kochanie, miłych snów, śpij mocno, kochanie, może jutro będzie słonecznie i jasno i przybliży cię do mnie.

55. Każdej nocy przypominasz mi wszystkie piękne rzeczy w życiu. Twoje wspaniałe włosy otaczają cię jak nimbus, a ja chcę tylko spojrzeć na twoje piękno. Ale na razie wszystko, co mogę zrobić, to wysłać ci ten SMS i mój podziw. Dobranoc kochanie.

56. Nawet w moich najśmielszych snach nigdy nie wyobrażałem sobie tak słodkiej miłości jak twoja. Więc dziś wieczorem, kiedy zamykam oczy, marzę o poranku, kiedy znów cię zobaczę, ponieważ nic w mojej wyobraźni nigdy nie zbliży się do rzeczywistości twojego uścisku. Dobranoc, kochanie.

57. Moja miłość do ciebie rośnie z każdym dniem. Czasami nie wyobrażam sobie, jak mógłbym cię bardziej kochać niż dzisiaj, ale każdego ranka wszystkie moje wątpliwości znikają. Nie mogę się doczekać, aby jutro cię jeszcze bardziej pokochać. Miłej nocy, kochanie.

58. Byłem dziś bardzo szczęśliwy z tobą, jestem ci bardzo wdzięczny i chciałbym z góry podziękować za jutro. Dobranoc kochanie.

59. Teraz śpisz i myślę o tobie. Naprawdę tęsknię za tym, jak twoja twarz rozjaśnia się, kiedy się uśmiechasz. Nie mogę uwierzyć, jakie mam szczęście. Jesteś cudowną osobą i super facetem. Bardzo się cieszę, że cię poznałem! Dobranoc kochanie.

60. Między milionem wczoraj a milionem jutro jest tylko jeden dzisiaj. I nigdy nie pozwoliłbym, żeby to minęło, nie mówiąc ci, że myślę o tobie. Miłej nocy kochanie.

Zobacz także: Materiał dla męża: 15 cech osobowości, które pokazują, że on jest tym jedynym

Cytaty dobranoc dla niej

Tutaj przedstawię najsłodsze, najbardziej romantyczne (a zarazem zalotne) cytaty na dobranoc! Faceci, jeśli czujecie, że moglibyście być lepsi jako jej mężczyzna, to jest wasza szansa na wykupienie siebie. Jasne, słodki tekst na dobranoc nie naprawi wszystkiego, ale da ci dodatkowe punkty za próbę!

Dziewczyna chce tylko wiedzieć, że o niej myślisz. Otóż ​​to!

A jeśli pokażesz jej, że jest dosłownie ostatnią rzeczą, o której myślisz pod koniec męczącego dnia, będzie wiedziała, że ​​naprawdę musisz ją pielęgnować.

Więc zacznij pisać i spraw, by twoja dziewczyna znów się zawiodła! Przy pomocy tych dobranocowych cytatów będzie tylko płakać z łez radości:

Zobacz także: 8 problemów w relacjach na odległość i jak to zrobić

1. Myślenie o tobie jest punktem zwrotnym, w którym kończą się moje koszmary i zaczynają się słodkie sny. Kocham Cię. Dobranoc.

2. Tak długo, jak dotyczą mnie i ciebie, życzę spełnienia wszystkich twoich marzeń. Dobranoc.

3. Chcę być chłodną nocną bryzą, która daje ci gęsią skórkę podczas snu. Dobranoc dziewczynko.

4. Ta wiadomość ma następujące załączniki - najsłodszy pocałunek i przytulny uścisk, najsłodsze przytulanie i najcieplejsze przytulanie. Dobranoc.

5. Noc jest czystsza niż dzień; lepiej jest myśleć, kochać i śnić. W nocy wszystko jest bardziej intensywne, prawdziwsze. Echo słów wypowiedzianych w ciągu dnia nabiera nowego i głębszego znaczenia. Dobranoc kochanie.

6. Wiem, że każdy koszmar jest wolny od moich myśli, kiedy idę spać w nocy. Myśl o tobie może przynieść mi tylko niebiańskie sny. Śpij dobrze, kochanie.

7. Sen dotyka twojego serca i duszy. To magiczna pamięć, która łączy fantazję i rzeczywistość. Mam nadzieję, że tej nocy będziesz miał najsłodszy sen… Dobranoc.

8. W tej chwili ponad miliard ludzi śpi lub budzi się, aby rozpocząć dzień. To niesamowite, że jedyną osobą, o której myślę w nocy, jesteś ty. Mam nadzieję, że marzysz o miłości i szczęściu. Życzymy dobrej nocy!

9. Pomysł bycia z tobą jutro pomaga mi dziś przetrwać. Dobranoc, kochanie. Czy wiesz, jak wspaniale jest chodzić spać każdego dnia i wiesz, że jesteś moja, a ja twoja? - Miłej nocy, kochanie.

10. Chciałbym, żebyś tu był lub że tam byłem.

11. Chciałbym, żebyśmy byli razem gdziekolwiek. Dobranoc, dopóki się nie spotkamy.

12. Świece nie mogą się palić bez światła. Księżyc nie może świecić bez nocy, to jak mogę spać bez życzenia dobrej nocy!

13. Nie dbam o koszmary, ponieważ myślenie o tobie sprawia, że ​​moje marzenie jest słodkie. Dobranoc kochanie!!

14. Nie mogę wyjaśnić brakującego U. Kocham Cię. Dobranoc.

15. W miarę upływu czasu chcę, abyś wiedział, że znaczysz dla mnie wszystko. Od kiedy spojrzałem na ciebie, stałeś się moim całym światem i nie możesz spać bez myślenia o tobie. Kocham cię cudownie. Dobranoc!

16. Słodkich snów, królowa mego serca. Śpij dobrze, kochanie i słodkich snów o mnie.

17. Nie zapomnij, ile dla mnie znaczysz. Dobranoc, kochanie.

18. Wiem, że byłem zajęty przez cały dzień i nie byłem w stanie cię zobaczyć ani oddzwonić. Po prostu nie mogę spać bez pożegnania z U. Bez względu na to, jak bardzo jestem zajęty, nigdy nie mogę spać bez myślenia o tobie. Dobranoc, śpij mocno !!

19. Tak jak słońce wschodzi bez względu na wszystko, ja również nie mogę się od ciebie oddalić, ponieważ bardzo za tobą tęsknię. Dobranoc.

20. Ten tekst jest lekiem, który odpędza NOCNEARES i wywołuje SŁODKIE MARZENIA. Zalecana dawka to jedna wiadomość co kilka godzin. Dobranoc.

21. Niech wszystkie zmartwienia znikną; wszystkie wasze smutki znikają; cały bagaż, który nosiłeś, spada. Niech sen zaatakuje twoje zmysły i sprawi, że jutro będziesz witać energiczny poranek. Bezpiecznego snu.

22. Miłość wkroczyła w te szczeliny, które dawno temu zostały zakopane, powoli i konsekwentnie zmierzają w kierunku jedynej rzeczy, którą nazwałem moim - Moje serce, które już nie jest już moje. Miłego snu!

23. Pozwól tym małym oczom poddać się, te małe nogi trochę się rozciągną. Niech te słodkie sny pochłoną cię w świecie fantasy, z dala od chaosu życia w pogodę ducha. Miłego snu!

24. Chciałbym pewnego dnia, kiedy się obudzę, mam cię przy sobie. Żałuję, że pewnego dnia, kiedy śpię, marzę o tobie i znajduję cię obok mnie. Miłego snu!

25. Nawet jeśli jesteś zmęczony po ciężkim dniu i nie patrzysz w ogóle na 100 procent, zawsze cię kocham na 1000 procent! Dobranoc.

26. Mówią, że „miłość polega na byciu razem”, ale czasami, kiedy jesteśmy osobno, naprawdę pamiętam wszystkie rzeczy, które sprawiają, że cię kocham. Dobranoc.

27. Dobranoc, miłych snów, miłości i pokoju!

28. Bóg każdego dnia wysypuje maleńkie, ale wspaniałe ziarna błogosławieństw… a ja właśnie złapałem takie, które jest tak miłe i prawdziwe… to U! Kocham cię i dobranoc.

29. Mogę być zmęczony, mogę być śpiący, ale nigdy nie będę mógł zasnąć, dopóki nie wyślę wiadomości do mojej ukochanej. Dobranoc.

30. Technicznie śpię, ale w rzeczywistości wszystko, co robię, to myślenie o tobie. Słodkich snów kochanie.

31. Patrząc na ciemne niebo nocy rozświetlone seksownym blaskiem gwiazd i romantycznym blaskiem księżyca, myślę tylko o jednej rzeczy - chciałbym, żebyś tu był ze mną. Kocham Cię, dobranoc.

32. Dobranoc! Śpij dobrze. Może nie jestem po twojej stronie, ale wiedz, że zawsze jesteś w moim sercu.

33. Trzymaj mocno telefon, ponieważ ta wiadomość tekstowa to przytulenie w przebraniu. Dobranoc.

34. Powiedzenie dobrej nocy to nie tylko koniec dnia. To sposób na powiedzenie, że cię pamiętam, zanim pójdę spać. Mam nadzieję, że poczujesz opiekę, która się z tym wiąże, Good Night.

35. Jesteś powodem, dla którego mam nieprzespane noce. Jesteś powodem, dla którego zwykle mocno trzymam poduszkę. I jesteś powodem, dla którego nie mogę spać bez mówienia dobranoc.

36. Zawsze pamiętam swój czas w ciągu dnia, kiedy byłem z U, i to sprawia mi ogromną przyjemność.

37. Moja samotność dostaje boskie światło, kiedy widzę twoją twarz. Dobranoc!!

38. Patrzenie na księżyc zawsze sprawia, że ​​się uśmiecham, ponieważ widząc księżyc, myślę o U. Good Night Baby!

39. Każdej nocy myślę o tym, dlaczego kocham cię za każdą gwiazdę, którą widzę na niebie. Tej nocy zabrakło mi gwiazd. Nie można policzyć powodów, dla których kocham cię, ponieważ są one nieskończone. Śpij dobrze, kochanie.

40. Każdego dnia uświadamiam sobie, dlaczego cię kocham. Ciągle mi udowadniasz, jak niesamowity i wspaniały jesteś. Odtąd spędzę cały dzień, próbując stać się mężczyzną, na który zasługujesz. Dobranoc, śpij mocno.

41. Jesteś dla mnie tym. Kiedy zasypiam, moim ostatnim życzeniem jest trzymać cię w ramionach. Od momentu, gdy budzę się rano, do chwili, gdy kładę głowę, każda myśl, którą mam, jest dla ciebie. Dobranoc.

42. Brakuje nam naszych rozmów do rana. Noc jest pusta bez ciebie. Słodkie sny.

43. Kiedy po raz pierwszy się zakochaliśmy, myślałem, że nigdy nie będzie można cię kochać bardziej niż wcześniej. Każdego dnia kocham cię bardziej niż dzień wcześniej. Nie mogę sobie wyobrazić, jak można tak bardzo cię kochać, ale tak. Nie mogę się doczekać, aż znów cię zobaczę. Życzymy dobrej nocy!

44. Przepraszam, że cię nie ma. Przepraszam, że nie jestem tu, żeby cię przytulić i pocałować, ale zawsze jesteś w moim sercu. Dobranoc.

45. Jesteś moją modlitwą, moim powodem, aby budzić się każdego ranka i moim powodem, aby spać wcześnie w nocy. Śpij dobrze!

46. ​​Tęsknię za tobą z każdą mijającą sekundą. Tęsknię za twoim ciepłem. Tęsknię za tym, jak wszystko u ciebie w porządku. Tęsknię za twoim uściskiem. Tęsknię za Tobą. Miłej nocy!

47. Uwielbiam sposób, w jaki skulisz się jak dziecko, które zaraz zasypia. Uwielbiam sposób, w jaki wyrażasz swoje najgłębsze zmartwienia i nazywam to dniem. Kocham w tobie wszystko. Ale, co ważniejsze, kocham cię. Miłej nocy!

48. kwiaty zawsze kwitną nawet w tych mrocznych czasach, zawsze uśmiechaj się, gdy droga jest delikatna. Pamiętajcie, że zawsze jestem z wami w waszych lękach i w waszych najciemniejszych czasach. Spać spokojnie!

49. Chciałbym móc szybko przyjść. Chciałbym, żebyś mnie pocałował. Chciałbym móc przytulić się do nocy. Chciałbym, żeby to nigdy nie zmieniło się w dzień. Dobranoc.

50. Czy wiesz, dlaczego księżyc świeci dziś tak jasno? Ponieważ stara się być tak pięknie promienna jak ty. Dobranoc.

51. Ta wiadomość tekstowa jest oficjalnym zaproszeniem do przyłączenia się do mnie w moich snach. Muah

52. Piękne sny, gwiazdy, księżyc, kwiaty i zachody słońca nie mają na tobie nic, dziewczyno. Sprawiasz, że świat staje się jaśniejszy, nawet gdy idziesz spać. Dobranoc.

53. Wiem, że jesteś zajęty, ale chciałem ci powiedzieć, żebyś miał dobranoc.

54. Nigdy więcej nie muszę się martwić złymi snami. Po prostu zamykam oczy, myślę o tobie i wszystko znów jest idealne. Dobranoc.

55. Moja noc jest zawsze taka sama. Wskakuję pod prysznic, myję zęby i całą noc myślę o U. Jest idealnie. Dobranoc.

56. Wiem, że żadne z nas nie cieszy się z dala od siebie. Ale nadal życzę ci dobrego snu, ponieważ jutro będziemy razem i będziemy mieli cały dzień, aby pielęgnować naszą miłość i spełniać nasze marzenia. Dobranoc!

57. To koniec dnia, ale wkrótce nadejdzie nowy dzień. Zachowaj spokój, ponieważ zawsze masz większe szanse, aby jak najlepiej wykorzystać każdy nowy dzień. Słodkich snów i dobranoc!

58. Chcę powiedzieć Ci tysiące rzeczy, ale zachowam wszystko na jutro. Teraz życzę dobrej nocy i najsłodszych snów. Zawsze jesteś w moich myślach.

59. Chcę cię pocałować na dobranoc i pokazać obfitość miłości, którą do ciebie czuję, ale teraz wszystko, co mogę zrobić, to życzyć dobrej nocy. Następnego dnia cię zobaczę, nadrobię wszystkie stracone dni. Teraz śpij mocno i śnij o mnie.

60. Moja słodka dziewczyna. Gdybym mógł ci pokazać, jak bardzo cię cenię, zrobiłbym to w mgnieniu oka. Ale mam nadzieję, że już wiesz. Nie mogę się doczekać ponownego połączenia i ponownego zobaczenia swojej pięknej twarzy. Do tego czasu dobranoc, moja droga!

Zobacz także: 125 Inspirujących cytatów o zabezpieczeniach, które pomogą ci przezwyciężyć problemy