Zimne podejście: co to jest i przewodnik krok po kroku do jego opanowania

Spotykanie się z kobietami i kontakty towarzyskie poza randkami online stały się ogromnym problemem dla wielu facetów.Niektóre nie mają umiejętności niezbędnych do skutecznego uderzenia w atrakcyjne dziewczyny, niektóre uważają, że piękna kobieta nigdy nie spojrzy na nie, a niektóre po prostu boją się podejść do kobiet.Jeśli jest to coś, z czym możesz się odnosić i jeśli jesteś osobą, która podchodzi do niepokoju, gratuluję, bo trafiłeś we właściwe miejsce.Za chwilę przedstawimy Wam zupełnie nową koncepcję zbliżania się do atrakcyjnych kobiet po raz pierwszy, która działa jak urok.

Jakie jest podejście zimne?Zanim zaczniemy, najpierw musimy zdefiniować podejście zimne i sposób, w jaki podejście zimne różni się od podejścia ciepłego.Przede wszystkim powiem, że jest to jedna ze strategii, z których najczęściej korzystają mężczyźni, aby trafić na atrakcyjne dziewczyny lub poznać kobiety.

Jednak to, co ją wyróżnia, to fakt, że dziewczyna, którą jesteś zainteresowany, jest zupełnie obcą osobą i dosłownie nic o niej nie wiesz, poza tym, że uważasz ją za atrakcyjną.Zaskakujesz ją znikąd, pytasz o jej numer telefonu lub zapraszam.Nie wiesz, czy jest singielką, czy wziętą, nie macie wspólnych przyjaciół ani tego samego kręgu towarzyskiego i nie spędzacie tygodni, a nawet miesięcy przygotowując się, by na nią trafić.

Przeciwnie, ciepłe podejście to coś, do czego prawdopodobnie jesteś przyzwyczajony; jest tak, gdy pytasz dziewczynę, którą już poznałeś.

Może to być twój współpracownik, kobieta, którą widujesz w tym samym klubie od tygodni, twój sąsiad, na którego wciąż spotykasz się w sklepie spożywczym, dziewczyna, z którą już flirtowałeś, od jakiegoś czasu pisze SMS-a najmniej miał silny kontakt wzrokowy.

Korzystasz z ciepłego podejścia, by bezpośrednio uderzyć piękną kobietę ze swojego kręgu społecznego, a nawet wysłać przyjaciela, który będzie Twoim skrzydłowym i pomoże ci.

Tak więc w tym przypadku masz dużo czasu na wybór właściwego ruchu.

Mimo że nadal nie byłeś z tą kobietą, prawdopodobnie zbadałeś jej status związku, hobby i zainteresowania, aby odpowiednio dostosować strategię.

Dlatego takie podejście zależy od wielu czynników. Jednak zbliżanie się do zimna zależy tylko od twojego wysiłku w danym momencie.

Brzmi trudne, a nawet niemożliwe, prawda? Cóż, nikt nie powiedział, że to łatwe, ale to nie znaczy, że nie możesz odnieść sukcesu.

Zaufaj mi - zdecydowanie możesz i oto jak.

Jak zimnie podchodzić do dziewczyn? 10 kroków do sukcesu

1. Zbuduj swoje zaufanie

Chociaż zbliża się zimno, dzieje się natychmiast i nie ma przygotowań, jak zaprosić tę konkretną dziewczynę, jest kilka rzeczy, nad którymi musisz popracować, zanim zaangażujesz się w coś takiego.

Oczywiście, jeśli jesteś niepewnym facetem, nigdy nie będziesz miał odwagi, aby wykonać taki wyczyn i zacząć rozmawiać z dziewczyną, której nigdy wcześniej nie spotkałeś.

Niepokój związany z podejściem zmusi cię do bania się poznawania kobiet, do przemyślenia każdego słowa i ruchu, a stracisz spontaniczność.

Od razu założysz, że ta dziewczyna, którą lubisz, wyśle ​​cię do piekła lub w jakiś sposób zawstydzi, więc prawdopodobnie poddasz się, zanim cokolwiek spróbujesz.

Właśnie dlatego musisz zacząć budować swoją samoocenę na czas i nauczyć się, jak podchodzić do dziewcząt bez strachu.

Na początek zmień sposób myślenia i przestań mieć obsesję na punkcie porażki, a następnie popracuj nad swoimi umiejętnościami towarzyskimi.

Nie ma powodu, abyś postrzegał siebie jako przegranego, który nigdy nie mógłby zdobyć dziewczyny, której pragnie.

W końcu tylko dlatego, że kilka razy zostałeś odrzucony lub zraniony, albo dlatego, że nie byłeś popularny wśród dziewcząt w liceum, nie czyni cię to gorszym od innych mężczyzn.

Zapomnij o swojej romantycznej historii i zacznij od zera.

Zapomnij o wszystkich szansach, których nie dostałeś io wszystkich dziewczynach, które cię odrzuciły, i wierzcie, że tym razem wszystko będzie inne.

2. Pracuj nad swoim wyglądem

Niezależnie od tego, czy chcesz to przyznać, czy nie, kobiety są wizualnymi stworzeniami, takimi samymi jak mężczyźni. Dziewczyna musi sprawić, że Twój wygląd będzie atrakcyjny, aby dać ci szansę i zacząć z tobą rozmawiać.

Widzisz, twój wygląd jest znacznie ważniejszy w tym przypadku niż w ciepłym podejściu.

Teraz nikt nie mógł powiedzieć tej dziewczynie, jakim jesteś wspaniałym facetem, nie używałeś mediów społecznościowych ani SMS-ów, aby ją przekonać lub przedstawić się jako człowiek godny jej uwagi; jedyne, co wie o tobie w tym momencie, to to, co zauważa na pierwszy rzut oka.

Oczywiście później może zakochać się w twoim poczuciu humoru, życzliwości, umiejętnościach społecznych lub innych cechach osobowości, ale na razie jedyne, co masz do zaoferowania, to wygląd fizyczny.

Dlatego jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na zrobienie tej zimnej pracy, na to powinieneś zwrócić szczególną uwagę.

Nie musisz być najprzystojniejszym mężczyzną na świecie - wystarczy, że będziesz się pielęgnować, ogolić, ładnie ubrać i dobrze pachnieć.

Kolejną rzeczą, nad którą powinieneś pracować, jest twoja postawa.

Będę z tobą szczery - możesz wyglądać jak milion dolców, możesz ubrać się tak, jakbyś właśnie zszedł z pasa startowego, ale jeśli nie wiesz, jak nosić te wszystkie ubrania (i jeśli tak to wygląda nosi cię zamiast tego), wszystkie twoje wysiłki są bezcelowe.

Zacznij więc zachowywać się, jakbyś był właścicielem pokoju i jakbyś był całkowicie świadomy swojej wartości, nawet jeśli nie jesteś.

3. Przygotuj się na odrzucenie

Bądźmy szczerzy - w wielu kulturach zbliżanie się do nieoczekiwanej dziewczyny bez wcześniejszej interakcji społecznej może sklasyfikować cię jako osobę, która tylko czai się i czeka na okazję do zaatakowania swojej następnej ofiary.

Ponadto niektóre kobiety są nieśmiałe i nie czują się swobodnie, gdy ktoś na nich skacze bez wstępu.

Dlatego musisz być zawsze gotowy do odrzucenia.

W rzeczywistości większość dziewcząt prawdopodobnie powie „Nie”, nawet zanim się nad tym zastanowić, po prostu dlatego, że nie chcą wyglądać tak łatwo lub dlatego, że zdają sobie sprawę, że nie uważasz ich za wyjątkowych i że prawdopodobnie zrób to każdej dziewczynie, którą uważasz za atrakcyjną.

Z drugiej strony możesz także spotkać zabrane kobiety.

Kiedy powiedzą ci, że mają chłopaka lub męża, uprzejmie się wycofaj i podziękuj im za poświęcony czas.

Ostatnią rzeczą, którą powinieneś być, jest niegrzeczny i nie przestawaj uderzać w tę dziewczynę po tym, jak mówi ci, że jest w związku lub jest w związku małżeńskim.

Pamiętaj, że Twoim zadaniem nie jest kwestionowanie jej słów i zastanawianie się, czy używa tego jako pretekstu, aby się ciebie pozbyć, czy też to naprawdę jest prawda.

Kolejną rzeczą, na którą musisz się przygotować, jest to, że obiekt twoich uczuć po prostu cię nie lubi.

Nigdy nie zapominaj, że dziewczyna ma pełne prawo nie dawać ci szansy, a nawet jeśli tak się stanie, Twoim zadaniem jest cofnąć się i szanować jej granice.

4. Pojawiają się znikąd

Po tym, jak przygotowałeś się mentalnie i przemyślałeś wszystkie możliwości, nadszedł czas na kolejny krok: czas, aby zbliżyć się do tej dziewczyny. Jak dokładnie to robisz?

Nie, nie nawiązujesz silnego kontaktu wzrokowego, nie pytasz o nią, nie wyszukujesz jej na różnych portalach randkowych, szukasz okazji do wysłania do niej wiadomości, nie wysyłasz skrzydłowego na wykonujcie dla siebie brudną robotę; po prostu do niej podejdź.

Tak, dobrze to usłyszałeś - nie ma znaczenia, czy spotkasz ją na środku ulicy, w klubie czy gdzie indziej.

Tak czy inaczej, po prostu podejdź do niej i zaskocz ją.

To, co większość mężczyzn robi źle, polega na tym, że czekają, aż dziewczyna, którą lubią, idą do łazienki, idą do domu lub jej przyjaciele znikają z obrazu.

Cóż, najlepszą poradą randkową, jaką otrzymasz, jest nie przedłużanie akcji.

Zanim się zorientujesz, jakiś inny koleś zwróci jej uwagę lub porzuci twój wzrok. Po prostu twoja szansa zniknie i będziesz żałować, że nie zrobiłeś nic na czas.

5. Zaczynasz mówić

Teraz zacznij z nią rozmawiać. Nie potrzebujesz specjalnego wprowadzenia, po prostu się przywitaj, przedstaw się, zapytaj o jej imię i od razu powiedz jej, że ją lubisz.

Jeśli to konieczne, możesz zapisać swoją krótką mowę, zanim zaczniesz zbliżać się zimna. Możesz ćwiczyć przed lustrem lub poprosić koleżankę o pomoc w tym eksperymencie.

Tak, powiedzenie tych kilku zdań nie jest wielką sprawą, ale kiedy stoisz przed dziewczyną, którą lubisz, łatwo jest się denerwować i wiązać język.

Pamiętaj, że to pierwsze wrażenie jest wszystkim, więc jeśli chcesz spróbować z nią, nie możesz pozwolić, by przejął ją niepewność.

Przygotuj się również na to, że zbliżanie się do różnych dziewcząt spowoduje różne rozmowy.

Nie możesz przewidzieć jej odpowiedzi i musisz iść z prądem, zamiast pokazywać jej, że na pamięć zapamiętałeś kilka linijek.

Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wyimaginowana rozmowa z jakąś przypadkową dziewczyną w twojej głowie.

Pomyśl o wszystkich rzeczach, które może ci powiedzieć, i wymyśl najlepsze możliwe odpowiedzi dla każdej z tych możliwych odpowiedzi.

6. Wyślij jej znaki języka ciała

Kiedy wybierasz się na zimne podejście, nie czekasz na opinie dziewczyny, a zatem nie musisz wysyłać jej sygnałów, że jesteś w niej, zanim ją trafisz.

Jednak każdy zimny artysta, który podchodzi do tematu, powie ci, że oprócz twoich umiejętności społecznych, twoje znaki języka ciała stają się kluczowe, gdy faktycznie do niej podejdziesz.

Po pierwsze, spójrz jej prosto w oczy, kiedy rozmawiacie.

Oprócz podniesienia napięcia seksualnego na zupełnie nowy poziom, ten ruch pokaże jej również, że jesteś pewien swoich działań i że wiesz, co robisz.

Pamiętaj też, aby stać lub siedzieć jak najbliżej niej. Jeśli nadarzy się okazja, możesz nawet zacząć szeptać jej do ucha.

las características más atractivas de una mujer

Wykorzystaj każdą okazję, aby przypadkowo ją dotknąć: odsuń kosmyk włosów z twarzy, chwyć ją za rękę lub połóż dłoń na ramieniu, gdy masz rację.

Jednak cokolwiek robisz, musisz uważać na znaki języka ciała, które otrzymujesz od tej dziewczyny.

Pod żadnym pozorem nie wolno ci atakować jej przestrzeni osobistej, jeśli oczywiście jej się to nie podoba lub robi coś niestosownego, co może sprawić, że poczuje się nieswojo i sprawi, że będziesz wyglądać jak maniaczka.

7. Przedstaw się

Kiedy w końcu uzyskasz jakiś kontakt, nadal się przedstawisz.

Podaj jej swoje imię, wiek i zawód, ale upewnij się, że wszystko dzieje się spontanicznie, a nie jak na rozmowie kwalifikacyjnej.

W ten sposób poczuje się bardziej zrelaksowana wokół ciebie. Nie bałaby się dać ci szansy ani otworzyć się po tym, jak uzyska wszystkie niezbędne informacje o tobie.

8. Pokaż swój urok

Prawda jest taka, że ​​z tą dziewczyną nie będziesz mieć wielu okazji. W rzeczywistości powinieneś uważać się za szczęściarza, że ​​masz szansę zaprezentować się w najlepszym możliwym świetle.

Nie masz zbyt wiele czasu, aby zrzucić ją z nóg, więc jest to czas, kiedy musisz wyciągnąć ciężką artylerię i pokazać jej cały swój urok. Bądź dowcipny i spontaniczny.

Zaskocz ją umiejętnościami konwersacyjnymi i poczuciem humoru. Graj w gry słowne i spróbuj ją uwieść na miejscu.

9. Bądź bezpośredni

Niezależnie od tego, czy lubią to przyznać, czy nie, każdy zimny artysta podejdzie do ciebie, że dziewczyny lubią bezpośrednich mężczyzn.

Bardziej prawdopodobne jest, że zakochają się w facecie, który ma odwagę wyjaśnić swoje zamiary, który jest na tyle odważny, by powiedzieć im, jak bardzo ich lubi, i który od razu prosi o numer telefonu, nie kręcąc się po krzakach i bez strachu odrzucenia.

Więc proszę, spróbuj pokonać swoje niepewności. Nie bój się, że wyśmieje twoje próby jej pozyskania i zamiast tego powie jej wprost, czego chcesz.

Najgorsze, co możesz zrobić, to być zbyt nieśmiałym, aby rozpocząć rozmowę lub zapytać ją, co robi następnego dnia.

Mimo że większość kobiet powie Ci, że nie lubią graczy, w rzeczywistości nie lubią chłopców, którzy mają problemy z pewnością siebie i są zbyt tchórzliwi, aby się do nich zbliżyć.

10. Ale bądź uprzejmy

Niemniej nie oznacza to, że możesz być niegrzeczny lub zapomnieć o manierach.

Zamiast tego stwórz idealną równowagę; pokaż jej, że wiesz, czego i kogo chcesz, i że nie poddasz się, dopóki go nie dostaniesz, ale zawsze pozostanie dżentelmenem.

Zapomnij o brudnych dowcipach i aluzjach, dzięki którym masz nadzieję na zwiększenie napięcia seksualnego.

Uzupełnij jej wygląd, ale nawet nie myśl o mówieniu jej, że cię podnieca lub że ma na przykład niesamowitą dupę.

Tak, ta dziewczyna wie, że przyciąga ją dzięki swoim atrybutom.

Ma świadomość, że prawdopodobnie wyobrażasz ją sobie w sypialni od pierwszej chwili, gdy na nią spojrzysz.

W końcu wciąż jej nie znasz, a jedyne, co możesz polubić, to jej wygląd.

Jednak to wszystko nie oznacza, że ​​powinieneś zachowywać się jak palant i sprawiać, że czuje się nieswojo z powodu twoich komentarzy.

Zamiast tego postaraj się pokazać jej, że jesteś dżentelmenem, który wyciągnie krzesło, podrzuci kurtkę lub nalej drinka.

6 zalet podejścia na zimno

1. Pomaga w podejściu do lęku

Jeśli jesteś zwykłym, przeciętnym facetem, który nie miał szczęścia z atrakcyjnymi kobietami od liceum, prawdopodobnie cierpisz na coś, co nazywa się lękiem przed zbliżeniem.

Tak jak lubisz pewną dziewczynę, oddanie jej strzału wydaje się misją niemożliwą.

Ilekroć próbujesz zbliżyć się do dziewczyny, poddajesz się, zanim zrobisz coś konkretnego.

Możesz bać się, że cię poniża lub zawstydza przed innymi, może wątpisz w swoje umiejętności społeczne, może próbujesz utrzymać swoje ego w nienaruszonym stanie lub spędzasz zbyt dużo czasu nad przemyślaniem sytuacji.

Tak czy inaczej, lęk przed podejściem uniemożliwia ci uderzenie w dziewczyny, a zwłaszcza znalezienie dziewczyny. Cóż, ostatnią rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pozwolić, aby rządziła tobą i akceptowała rzeczy takimi, jakimi są, bez wkładania żadnego wysiłku w ich zmianę.

Cóż, powiem ci, że to zimne podejście pomaga uporać się z tym problemem w jak najbardziej skuteczny sposób.

Nie będę cię okłamywać; początkowo twoje ręce prawdopodobnie będą się pocić, twój głos będzie drżeć, a ty pomyślisz tylko o najgorszym możliwym scenariuszu.

Jednak zapominasz, że praktyka czyni mistrza. Im więcej dziewcząt się zbliża, tym bardziej będziesz gonić swój niepokój, aż w końcu zniknie na dobre.

2. To jest bardziej romantyczne

Kolejna zaleta zimnego podejścia polega na jego romantycznych aspektach.

Wiesz, jak dzieją się rzeczy w filmach: dziewczyna i facet wpadają na siebie, zaczynają wpatrywać się w oczy, czas się zatrzymuje i oboje wiedzą, że doświadczają miłości od pierwszego wejrzenia.

Nie twierdzę, że to się stanie również Tobie, ale to podejście zdecydowanie dodaje magii Twojemu randkowemu życiu.

Poza tym obiekt twoich uczuć zostanie oczarowany odwagą rycerza, a także faktem, że udało jej się przyciągnąć twoją uwagę, pojawiając się na twoim radarze.

Całą tę sytuację zobaczy jako miłość od pierwszego wejrzenia. To jest więcej niż oczywiste; nie mogłeś się oprzeć jej urodzie i urokowi i musiałeś się do niej zbliżyć, nawet jeśli była to ostatnia rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłeś.

3. Pokazuje, że masz doświadczenie

Nie każdy człowiek ma odwagę na zimne podejście. W rzeczywistości tylko doświadczeni faceci mają umiejętności niezbędne do wykonania takiego wyczynu.

Dlatego nawet jeśli po raz pierwszy robisz coś takiego, ta dziewczyna uzna, że ​​doświadczyłeś.

W związku z tym, gdy zorientuje się, że jesteś w dobrej formie wśród innych dziewczyn, pomyśli, że musi zaryzykować i być z tobą, zanim jakaś inna dziewczyna złapie cię pierwsza.

4. Doceni cię bardziej

Poza tym, zbliżając się zimno do atrakcyjnej kobiety, inspirujesz ją, by doceniała cię bardziej.

Musisz zrozumieć, że w dzisiejszym życiu towarzyskim dziewczyny otaczają faceci, których największym zasięgiem jest wysyłanie im prośby o obserwację, na przykład ich zdjęć lub wysyłania SMS-ów raz na jakiś czas.

Dlatego jest zupełnie normalne, że ta dziewczyna uważa cię za wyjątkowego i wyjątkowego, ponieważ niewielu facetów ma zdolność zimnego podejścia do kobiet.

Oprócz podziwiania twojej odwagi, jest bardziej prawdopodobne, że da ci szansę, gdy zobaczy, że jesteś dojrzałym mężczyzną, który wyróżnia się z tłumu.

5. Sprawiasz, że jest ciekawa

W ten sam sposób, w jaki nic nie wiesz o tej dziewczynie, ona również nie ma o Tobie pojęcia.

Nie wie kim jesteś, skąd pochodzisz ani jakie są twoje hobby i zainteresowania…

Cóż, powiem ci, że to wszystko działa na twoją korzyść. Sam fakt, że jesteś nieznajomym, który uważa ją za atrakcyjną, zmusi ją do zbadania ciebie.

Zimne podejście intryguje i sprawia, że ​​obiekt twoich uczuć jest ciekawy. Widzi cię jako tajemniczego mężczyznę, którego osobowość musi zbadać.

6. Bardziej intensywna atrakcja

Nie będę cię okłamywać - szanse na odrzucenie są znacznie większe przy zimnym podejściu, w przeciwieństwie do ciepłego.

Jednak, gdy tego rodzaju podejście działa najlepiej, a gdy odniesiesz sukces, chemia pojawiająca się między wami może tylko wzrosnąć.

Tak, rzeczy rzadko działają w ten sposób, ale kiedy to robią, pokazują ci, że wszystkie twoje wysiłki były tego warte i że powinieneś był zaangażować się w coś takiego dawno temu.