Klasyczne stekowe frytki - Styczeń 2022

Po prostu doskonały, ten łatwy wariant klasycznego francuskiego steku i frytek sprawi, że będzie wspaniały obiad każdej nocy w tygodniu. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:545Plony:4Składniki12 uncji. Alexia Yukon Gold Frytki dwa Steki bez kości New York Strip 1/4 c. grubo zmielony czarny pieprz 3/4 łyżeczki. Sól 1 łyżka. Oliwa z oliwek 1/4 c. Brandy 1/2 c. ciężki krem 1 główkowe brokułyTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 450 stopni F. Ugotuj frytki zgodnie z instrukcją na opakowaniu.
  2. Całość doprawić czarnym pieprzem i 1/2 łyżeczki soli.
  3. Podgrzej dużą żeliwną patelnię lub patelnię z powłoką zapobiegającą przywieraniu na średnim ogniu. Dodaj oliwę z oliwek. Gdy olej skwierczy, dodaj steki. Gotuj 3 do 4 minut, następnie obróć i gotuj jeszcze 3 do 4 minut, aby uzyskać średnio wypieczone ciasto. Przenieś na talerz; trzymaj się ciepło.
  4. Zdejmij patelnię z ognia i dodaj brandy. Umieść patelnię na średnim ogniu i zagotuj brandy. Dodaj śmietanę i gotuj na dużym ogniu, aż zredukuje się i zgęstnieje, 2-3 minuty. Dodać 1/4 łyżeczki soli. Polać steki. W razie potrzeby podawać z frytkami i brokułami gotowanymi na parze.
klasyczne frytki stekowe Steve GiraltPo prostu doskonały, ten łatwy wariant klasycznego francuskiego steku i frytek sprawi, że będzie wspaniały obiad każdej nocy w tygodniu.