Klasyczna Sangria - Styczeń 2022

Wymieszaj ten imprezowy klasyk, aby uzyskać happy hour ze swoimi najlepszymi dziewczynami. To takie proste, a goście mogą serwować sobie z dzbanów lub misek na poncz. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:5Czas przygotowania:0godziny10min Czas całkowity:0godziny10min Składnikidwa butelka czerwonego wina 1 Cz. Grand Marnier lub triple sec 2 Cz. sok pomarańczowy 1/2 c. prosty syrop NAPÓJ 7 UP 1 Pomarańczowy 1 Cz. truskawki Kilka kropli mielonego cynamonuTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Połącz wszystkie składniki (z wyjątkiem 7-UP) w dużym słoiku.
  2. Przechowywać pod przykryciem i przechowywać w lodówce przez noc. (Jeśli masz mało czasu, zrób to co najmniej kilka godzin wcześniej i przechowuj w temperaturze pokojowej).
  3. Dodaj 7-UP tuż przed podaniem, ale tylko w razie potrzeby. (Im dłużej sangria stoi, tym jest słodsza, więc możesz jej nawet nie potrzebować.)
sangria w szklance Alexandra GrablewskiWymieszaj ten imprezowy klasyk, aby uzyskać happy hour ze swoimi najlepszymi dziewczynami. To takie proste, a goście mogą serwować sobie z dzbanów lub misek na poncz.