Citrus Vinaigrette - Styczeń 2022

Ten orzeźwiający i lekki winegret - przyprawiony redukcją cierpkiej cytryny, limonki i pomarańczy - jest idealnym dressingiem do każdej letniej sałatki lub świeżego dania wegetariańskiego. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:55Plony:1Puchar Składniki1/2 c. sok pomarańczowy 1/4 c. sok limonkowy 2 łyżki stołowe. sok cytrynowy 1 łyżka. ocet balsamiczny biały 1 czerwone chile 1 duża szalotka siekana mięta 1/2 łyżeczki starta skórka pomarańczowa 1/2 łyżeczki starta skórka z cytryny 1 łyżeczka. musztarda Dijon Sól koszerna czarny pieprz 1/4 c. Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczeniaTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W rondelku gotować na wolnym ogniu sok pomarańczowy, sok z limonki i sok z cytryny przez 4 minuty lub do uzyskania 1/3 filiżanki; wlać do miski.
  2. Wymieszaj biały ocet balsamiczny, posiekaną czerwoną papryczkę chili, mieloną szalotkę, posiekaną miętę, skórkę pomarańczy i cytryny, musztardę Dijon, sól koszerną i czarny pieprz.
  3. Ciągle ubijając, powoli dodawaj oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, aż się zemulguje.

    Informacje żywienioweopiera się na 1-łyżkowej porcji.
winegret cytrusowy Tina RuppTen orzeźwiający i lekki winegret - przyprawiony redukcją cierpkiej cytryny, limonki i pomarańczy - jest idealnym dressingiem do każdej letniej sałatki lub świeżego dania wegetariańskiego.