Cynamonowe cukierki laski - Styczeń 2022

Czerwony barwnik spożywczy sprawia, że ​​te ciasteczka w kształcie lasek cukierków są jeszcze bardziej świąteczne. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:24Składniki1/2 c. masło niesolone do. cukier cukierników 1 duże jajko 1 łyżeczka. mielony cynamon 1 łyżeczka. ekstrakt z cynamonu 1/4 łyżeczki. Sól koszerna 1 1/2 c. mąka uniwersalna Czerwony kolor pasty lub żelu Gruboziarnisty biały cukier dekoracyjny (opcjonalnie)Ten moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W misce, mikserem na średnich obrotach, ubij masło, cukier, jajko, cynamon, ekstrakt z cynamonu i sól na kremową i gładką konsystencję. Na wolnych obrotach ubij mąkę, aż się zmiksuje.
  2. Ciasto podzielić na pół i włożyć do 2 misek. Wymieszaj czerwony barwnik spożywczy z jedną porcją ciasta, aż zabarwi się na jaskrawoczerwony. Miski z ciastem wstaw do lodówki na 30 minut do utwardzenia.
  3. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F. Ułóż arkusze ciastek z wkładkami pergaminowymi lub nieprzywierającymi. Okrągłe łyżeczki czerwonego i białego ciasta zawinąć w kulki. Dla każdej laski rzuć czerwoną kulkę i białą kulkę na posypanej mąką powierzchni, aby zrobić dwie 6-calowe liny. Ułóż liny obok siebie, nałóż na siebie koniec 1 liny i delikatnie odwiń obie liny od siebie, pozwalając im skręcić się razem. Podnieś do blachy do pieczenia; zakrzyw jeden koniec, aby uzyskać kształt trzciny. Zrób jeszcze 7 lasek, oddalając je od siebie o 2 cale na blasze do pieczenia. W razie potrzeby posyp cukrem dekoracyjnym.
  4. Piec 12 do 14 minut, aż będą twarde w dotyku, a dolne brzegi zaczną lekko koloryzować. Powtórz z pozostałym ciastem.
laski cukierków cynamonowych Tina RuppCzerwony barwnik spożywczy sprawia, że ​​te ciasteczka w kształcie lasek cukierków są jeszcze bardziej świąteczne.