Owoce w Czekoladzie - Styczeń 2022

Deser inspirowany przepisem Marcela Desaulniera na Czekoladowe Owoce w jego najnowszej książce kucharskiej,Desery, za które można umrzeć,Simon and Schuster, 1995. Reklama - Czytaj dalej poniżej Cal / Serv:600Plony:6Składniki8 uncji. półsłodka czekolada 8 uncji. dobrej jakości biała czekolada 1 różowy grejpfrut 1 bezpestkowa pomarańcza ze skórką 1 kiwi 4 duże Świeże truskawki 4 suszone połówki brzoskwini 4 suszone połówki gruszki 4 suszone krążki ananasa Gałązki mięty lub liście cytrynyTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Umieść półsłodką czekoladę w małej misce; ustawić miskę na patelni z delikatnie gotującą się wodą, upewniając się, że miska nie dotyka wody, a woda nie przedostaje się do czekolady. Mieszaj od czasu do czasu, aż czekolada się rozpuści i będzie gładka. Używając osobnej miski, podobnie rozpuść białą czekoladę.
  2. W międzyczasie pokrój grejpfruta, pomarańczę i kiwi zgodnie z powyższym opisem; ustawić na ręcznikach papierowych, aby wchłonąć wszelkie soki. Ustawić drucianą kratkę chłodzącą na patelni z galaretką lub blasze do ciastek.
  3. Zanurz połowę kawałków grejpfruta, plasterki pomarańczy i kiwi oraz 2 truskawki, połówki brzoskwini i gruszki oraz krążki ananasa w rozpuszczonej półsłodkiej czekoladzie. Umieść na stojaku do wyschnięcia. Powtórz, używając pozostałych owoców i zanurzając w rozpuszczonej białej czekoladzie; pozostaw do wyschnięcia zgodnie z zaleceniami.
  4. W razie potrzeby zanurz zęby widelca w rozpuszczonej białej czekoladzie i skrop je go owocami pokrytymi ciemną czekoladą. Podobnie, skrop gorzką czekoladą na owocach pokrytych białą czekoladą. Wstaw do lodówki, aby całkowicie ustawić czekoladę. W czasie serwowania ułóż owoce w misce, w razie potrzeby wrzuć gałązki mięty.
E34b70c8-4e64-47e7-a3a3-4075acc7fa16 Czerwona książkaDeser inspirowany przepisem Marcela Desaulniera na Czekoladowe Owoce w jego najnowszej książce kucharskiej,Desery, za które można umrzeć,Simon i Schuster, 1995.