Hot Dogs i Bratwurst z piwem chili - Styczeń 2022

Hot dogi i kiełbaski gotowane w piwie od dawna są ulubionymi podczas sezonu piłkarskiego - nasz płyn do gotowania doprawiliśmy czosnkiem, cebulą i chili w proszku, który nadaje każdemu smacznemu kęsowi mocny smak. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:305Plony:8Składnikidwa piwo butelkowe 1 duża hiszpańska cebula 3 ząbek czosnku 1/2 pęczek kolendry 1 łyżka. chili w proszku 1 mała limonka 8 hot dogi wołowe lub w pełni gotowane kiełbaski 8 bułeczki do hot dogów z górnej półki Dodatki: smak kukurydziany, smak marynowany, cebula w sosie, kapusta kiszonaTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Wlej piwo do 5-litrowego holenderskiego piekarnika. Dodać cebulę, czosnek, kolendrę i chili w proszku; wyciśnij limonkę do garnka i dodaj połówki limonki do mieszanki. Doprowadzić do wrzenia.
  2. Hot dogi lub kiełbaski przebijaj widelcem w kilku miejscach. Wrzucić do garnka i delikatnie gotować 10 minut, aż kiełbaski będą pełne. Zdejmij garnek z ognia i przykryj. Marynować kiełbaski przez 20 minut w temperaturze pokojowej lub do 3 godzin w lodówce.
  3. Przygotuj grill na średnim ogniu. Usuń kiełbaski z marynaty. Grilluj przez 5 minut, często obracając, aż będą chrupiące. Tosty bułki z grilla. Umieść kiełbaski w bułkach. Podawaj z wybranymi dodatkami.
2673510a-7647-4d47-8da2-98f3a1678b4eHot dogi i kiełbaski gotowane w piwie od dawna są ulubionymi podczas sezonu piłkarskiego - nasz płyn do gotowania doprawiliśmy czosnkiem, cebulą i chili w proszku, który nadaje każdemu smacznemu kęsowi mocny smak.