Sałatka Waldorf z Kurczakiem

W pełni załadowany - ale nadal chudy! - Sałatka. Nasz ma wszystkie tandetne, chrupiące dodatki, które dostajesz w California Pizza Kitchen, z połową kalorii. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:599Plony:4Składniki Dressing:do. maślanka beztłuszczowa do. zwykły jogurt grecki bez tłuszczu 2 uncje. niebieski ser 1 łyżeczka. starta skórka z cytryny 1 łyżeczka. Sól koszerna 1/2 łyżeczki świeżo zmielony pieprzSałatka:2 łyżki stołowe. kochanie 1 Cz. kawałki orzecha włoskiego 4 piersi z kurczaka bez skóry i kości 1 łyżka. Oliwa z oliwek 1/2 łyżeczki Sól koszerna 1/4 łyżeczki. świeżo zmielony pieprz 16 c. mieszane warzywa sałatkowe 4 c. cienko pokrojony seler 4 c. cienko pokrojone jabłko Granny Smith 3 c. czerwone winogrona bezpestkowe 2 uncje. dobry ser pleśniowyTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W małej misce wymieszaj wszystkie składniki dressingu.
  2. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F. W małej misce, miód w kuchence mikrofalowej przez 30 sekund. Dodaj orzechy i wrzuć do płaszcza. Rozłóż orzechy w jednej warstwie na blasze do pieczenia pokrytej folią zapobiegającą przywieraniu i piecz około 15 minut, mieszając raz lub dwa na złoty kolor. Przełóż na ruszt do całkowitego ostygnięcia.
  3. Podgrzej nieprzywierający grill lub patelnię grillową na średnim ogniu, lekko szczotkując je olejem. W dużej misce wrzuć kurczaka z oliwą, solą i pieprzem. Grilluj od 6 do 7 minut z każdej strony, aż będą ugotowane. Ostudź lekko, a następnie pokrój na 1-calowe kawałki.
  4. W dużej misce wymieszaj warzywa, kurczaka, orzechy włoskie, seler, jabłko, winogrona, ser i sos, aż wszystkie składniki zostaną pokryte. Natychmiast podawaj.
Sałatka Waldorf z KurczakiemW pełni załadowany - ale nadal chudy! - Sałatka. Nasz ma wszystkie tandetne, chrupiące dodatki, które dostajesz w California Pizza Kitchen, z połową kalorii.