Serowe Pieczone Ravioli - Styczeń 2022

Ravioli w godzinach szczytu: to mrożonki, które uwielbiają nawet smakosze, ponieważ można je ubrać w bogate, pyszne sosy. Wypróbuj ten przepis na serową wypiekaną wersję przypominającą lasagne. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:318Plony:4Składniki1 1/4 c. świeży szpinak baby 1 1/2 c. Sos marinara 1 uncja. suszone pomidory (nie w oleju) 3/4 c. tarty częściowo odtłuszczony ser mozzarella 2 łyżki stołowe. tarty parmezan 12 uncji. ravioli z seremTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 425 stopni F. Umieść szpinak w durszlaku w zlewie. W dużej misce wymieszaj sos marinara i suszone pomidory. W mniejszej misce wymieszaj mozzarellę i parmezan.
  2. Zagotuj duży garnek osolonej wody. Dodaj ravioli i gotuj, aż wypłyną na powierzchnię, 1 do 2 minut. Odcedź ravioli na szpinaku, aby zwiędło.
  3. Dodaj ravioli i szpinak do mieszanki marinara. Ułóż wystarczającą ilość ravioli, aby przykryła dno naczynia zapiekanego o wymiarach 9 na 1 1/2 cala (lub piecz w pojedynczych zapiekanych naczyniach o wymiarach 4 1 / 2- do 5 cali). Na wierzch posyp 1/3 mieszanki serów. Powtórz z pozostałymi ravioli i mieszankami serowymi, kończąc na wierzchu serem.
  4. Piec do momentu, aż będzie gorące i musujące przez 10 do 12 minut.
serowe pieczone ravioli philip friedman / studio D.Ravioli w godzinach szczytu: to mrożonki, które uwielbiają nawet smakosze, ponieważ można je ubrać w bogate, pyszne sosy. Wypróbuj ten przepis na serową wypiekaną wersję przypominającą lasagne.