Wyzwania zakochania się w najlepszym przyjacielu - Sierpień 2022

Jedną z najbardziej uspokajających rzeczy, które mogę wam teraz powiedzieć, jest to, że niektóre z najpiękniejszych historii miłosnych zrodziły się z bliskiej, intymnej przyjaźni.

Więc jeśli obecnie zmagasz się z uczuciami, które uważasz, że prawdopodobnie nie powinieneś czuć do swojego najlepszego przyjaciela, nie bądź dla siebie taki trudny. Są szanse, że może to być początek historii miłosnej na wieki! Jeśli nie spróbujesz, nigdy nie dowiesz się, co możesz przegapić.Rozumiem teraz, że zebranie się na odwagę, aby poinformować przyjaciela, jak naprawdę się z nim czujesz, jest jedną z najtrudniejszych rzeczy, z którymi się spotkałeś.

Po pierwsze, ryzykujesz utratą jednej z najważniejszych i najbliższych osób w swoim życiu ... i nie jesteś pewien, czy warto podjąć tak ogromne ryzyko. Po drugie, nieunikniony strach przed odrzuceniem…

Nie pozwól, żeby cię to powstrzymało. Jeśli twój przyjaciel jest dla ciebie taki ważny, bez względu na to, jaka będzie jego reakcja, nigdy nie pójdzie na kompromis, mając cię w życiu. Twój najlepszy przyjaciel zawsze będzie twoim najlepszym przyjacielem. I bez względu na to, wiedz, że cię kochają bez względu na to, co się stanie.Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to potwierdzić swoje samopoczucie. Daj mu czas i nie spiesz się. Upewnij się, że nie jest to tylko faza, ale rzeczywiste, rzeczywiste połączenie, które przekroczyło poziom znajomości i ma charakter czysto romantyczny.

cómo conocer nuevos amigos a los 30

Związki mogą być ciężką pracą. Zastanów się przez chwilę i ponownie oceń, czy to, co masz teraz, jest warte stracenia na coś, co może nie mieć tego, co wystarczy.

Trudno to usłyszeć, ale ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz robić to we właściwy sposób. Masz niesamowitą, bliską relację ze swoim przyjacielem. Prawdopodobnie oznaczają dla ciebie świat, a twoja przyjaźń jest dla ciebie święta. Czy to naprawdę coś, co chcesz zagrozić?Jeśli jesteś pewien, że tak, to dobrze. Oznacza to, że naprawdę musisz zakochać się w swoim najlepszym przyjacielu. Teraz ważne jest, aby obserwować ich sygnały i zachowanie wokół siebie.

Czy on / ona wyraźnie lubi spędzać z tobą czas? Czy czujesz, że mogą czuć się tak samo, ale boisz się powiedzieć to na głos z powodu tych samych obaw, które Cię niepokoją?

Być może twój przyjaciel walczy z tymi samymi uczuciami w stosunku do ciebie i ze strachu przed zrujnowaniem twojej niesamowitej przyjaźni, wahają się działać tak jak ty.

To niezbadane terytorium dla was obojga. Nie ma żadnych zasad dotyczących tego, co powinieneś robić, a czego nie powinieneś… W tego rodzaju sytuacjach jesteś jedynym, który może zdecydować, czy powinieneś to robić, czy nie. Nie ma tutaj złej odpowiedzi, tylko to, co mówi ci przeczucie.

Moja rada to próba zaangażowania się w jakieś niewinne flirtowanie. Zobacz, jak oni to biorą. Bądź trochę bezczelny i wykonuj ruchy, aby zobaczyć, jak zareagują. W przypadku, gdy nie idzie dobrze, zawsze możesz powiedzieć, że tylko żartujesz i żartobliwie go odrzucasz.

vi a mamá y papá haciéndolo

Ale może również pójść dobrze! Twój przyjaciel może być bardzo przychylny wobec twojej figlarnej flirtowania i może to być twój znak, na który czekałeś!

Zachowaj ostrożność. Uczciwość jest twoją najlepszą polityką. Jeśli Twoja zalotna próba przebiegła pomyślnie, znajdź wymówkę, aby być z nimi samemu i być z nimi szczerym. Nie oczekuj niczego w zamian, w przeciwnym razie może to być dla ciebie szkodliwe.

Zrozum, że twój przyjaciel może być naprawdę zaskoczony twoim przyjęciem. Nawet jeśli czują w ten sam sposób, być może nie będą gotowi się do tego przyznać, a ty możesz wziąć ich z zaskoczenia, więc nie zdziw się, jeśli twój przyjaciel zareaguje nieco gorzej, niż byś chciał.

Jeśli jest to najgorszy scenariusz, a uczucia nie są odwzajemnione ... to nie koniec świata. Twoja przyjaźń może być po prostu zbyt cenna dla twojego przyjaciela, aby porzucić ją w taki sposób i musisz to uszanować.

Jeśli jesteście prawdziwymi przyjaciółmi, znajdziecie sposób na obejście tego. Wiem, że to taka walka zakochany z najlepszym przyjacielem i cały czas rozdarty… ale spójrz na to w ten sposób; nie straciliście ich i najprawdopodobniej nigdy nie stracicie. Miłość między wami jest po prostu zbyt silna.

A jeśli znalazłeś siłę, aby być szczerym wobec swoich uczuć i odkryłeś, że są one odwzajemnione, gratulacje! Teraz widzisz, że bez uczciwości, przejrzystości i trochę nieuniknionej walki nic nie można osiągnąć.

Czasami musisz po prostu wejść all-in, ponieważ niektóre rzeczy są po prostu tego warte!

Zakochanie się w swoim najlepszym przyjacielu to naprawdę wyjątkowe uczucie… To osoba, która zna wszystkie twoje sekrety. To osoba, która zna was wszystkich, dobre i złe strony. I trzymają się u twego boku piekła lub wysokiej wody!

Są pierwszą osobą, która cię pociesza, gdy jesteś na dole, i pierwszą, która zna twoje szczęśliwe wiadomości. Nie ma nikogo, z kim wolałbyś dzielić wszystkie chwalebne chwile i nikogo, z kim wolałbyś mieć przy sobie w najtrudniejszych chwilach.

I nigdy nie powinieneś brać takiej przyjaźni za pewnik. Jest to rzadkość w tym skorumpowanym świecie i nawet gdy pojawiają się te uczucia, których się nie spodziewałeś… czasami musisz po prostu wziąć to z podniesioną głową i po prostu wiedzieć, że bez względu na to, co się stanie, ta więź jest nierozerwalna.

mayor excitación para un chico

Najważniejsze jest, aby być szczerym wobec siebie. Nie próbuj oszukać swojego umysłu, aby poczuł coś, czego tam nie ma. Wasze sumienie jest czyste, a wasze intencje czyste. A kiedy wiesz, że pochodzisz z dobrego, prawdziwego miejsca, nigdy nie żałuj.

Ci, którzy nie spróbują, na zawsze będą prześladowani przez to, co mogło być, ale nigdy nie było. Cokolwiek dzieje się z twoim przyjacielem, wiedz, że więź, którą łączysz, jest zbyt silna, aby ją zerwać. Znajdź w tym pocieszenie, ponieważ niektórzy nawet tego nie mają.