Boczek Brązowo-Cukrowy - Styczeń 2022

Bekon jest zawsze ulubionym brunchem, a ten przepis uwydatnia zwykłą stronę polewą z pikantnej musztardy i karmelizowanego brązowego cukru. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:12SkładnikiSpray do gotowania 1/2 c. Jasnobrązowy cukier 1 łyżeczka. świeżo zmielony czarny pieprz 1 lb. boczek grubo krojony musztarda DijonTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F. Ułóż 2 blachy do pieczenia folią. Umieść ruszt (taki jak ten, na którym kładziesz ciasteczka do ostygnięcia) na każdej patelni; spryskać stojak sprayem do gotowania.
  2. W płytkim talerzu do ciasta połącz brązowy cukier i czarny pieprz. Boczek pokrój w paski i posmaruj z obu stron cienką warstwą musztardy Dijon. Dodaj plasterki bekonu do mieszanki cukrowej, dobrze wcierając.
  3. Ułóż plasterki w jednej warstwie na stojakach. Piec, obracając raz bekon, aż mieszanina cukru będzie karmelizowana, około 30 minut. Nie jedz go tak szybko, że poparzysz sobie język.
boczek z brązowego cukru Grace HuangBekon jest zawsze ulubionym brunchem, a ten przepis uwydatnia zwykłą stronę polewą z pikantnej musztardy i karmelizowanego brązowego cukru.