Broken Girls Blossom Into Warriors - Grudzień 2022

Myślałem, że przetrwamy całe życie i naprawdę wierzyłem w naszą miłość. Nawet kiedy nie traktowałeś mnie tak, jak powinieneś, zawsze usprawiedliwiałem twoje zachowanie, ponieważ chciałem, abyśmy odnieśli sukces. Chciałem, abyśmy pozostali razem i zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby cię zatrzymać. Zmusiłeś mnie do myślenia, że ​​potrzebujesz mnie w swoim życiu i że wszystkie problemy, które mieliśmy, były tylko moją winą. Byłem gotów unieść ciężar świata na ramiona dla ciebie.

Ale nigdy nie dorównałeś moim wysiłkom. Oddałem się Tobie całkowicie i zamiast tego docenić, wykorzystałeś mnie. Dla ciebie nasz związek nigdy nie był tak ważny jak dla mnie. Podobało ci się, że zawsze masz do dyspozycji kogoś, kto zawsze stawia cię na pierwszym miejscu. A kiedy mnie opuściłeś, nigdy nie oglądałeś się za siebie, jakbym nigdy nie istniał.¿Cómo es una mujer de 53 años?

Kiedy po raz pierwszy odszedłeś, pomyślałem, że to najgorsze, co mogło mi się przytrafić. Niektórzy mogą powiedzieć, że przesadzam, ale ból, przez który mnie przeszedłeś, był silniejszy niż wszystko, czego wcześniej doświadczyłem. To było nawet silniejsze niż miłość, którą do ciebie czułem. Czułem, że moje serce i dusza rwą się na kawałki. Czułem nawet fizyczny ból - myślałem, że nie mogę żyć ani oddychać bez ciebie.

Wkrótce stałem się wrakiem kobiety, którą kiedyś byłem. Byłem zrujnowany i nie mogłem nic z tym zrobić. To było proste - nie byłbym kompletny bez ciebie u mojego boku. Złamałeś mnie i nie było nikogo, kto pomógłby mi poskładać kawałki z powrotem.

Po wszystkim, przez co przeszedłem, po więcej nieprzespanych nocy, niż mogłem zliczyć, po wszystkich łzach, które dla ciebie płakałem, zdałem sobie sprawę, że czekam na coś, co nigdy nie nadejdzie. Uświadomiłem sobie, że tylko ja mogłem się uratować. Tylko ja mogłam się skleić.Wtedy zaczęła się moja ścieżka do odzyskania. Po tym wszystkim, co przeszedłem, w końcu zobaczyłem swoją prawdziwą wartość. To było tak, jakbym po raz pierwszy spojrzał na siebie wyraźnie. Widziałem, jak piękna i mądra jestem. Widziałem wszystko, do czego byłem zdolny. Ale przede wszystkim, Widziałem, jak silny i potężny byłem naprawdę.

Zamiast więc myśleć o naszym zerwaniu jako o mojej porażce, postanowiłem to potraktować jako cenną lekcję życia i postanowiłem jak najlepiej z tego skorzystać.

Gdybyś mnie nie opuścił, nigdy bym nie wiedział, jak miłość nie powinna wyglądać. Nigdy bym nie zdał sobie sprawy, że człowiek, który nigdy nie mógłby mnie pokochać, nie zasługiwał na mnie. Nigdy bym nie zdał sobie sprawy, że padłem ofiarą manipulacji emocjonalnej.formas fáciles de perder peso sin hacer ejercicio

Gdybyś nie odszedł ode mnie, nigdy nie poznałbym swojej prawdziwej wartości. Bardzo próbowałeś zniszczyć moją pewność siebie i prawie ci się udało. Niemal przekonałeś mnie, że jestem bezużyteczny, a to znacznie ułatwiło mi złamanie. Gdybyś pozostał przy moim boku, nadal byłbym wdzięczny, że cię miałem i nigdy nie widziałbym twoich prawdziwych kolorów.

Gdybyś mnie nie opuścił, nigdy bym nie wiedział, ile mogę wziąć. Nigdy bym nie wiedział, jak silny i odważny jestem. Nigdy bym nie wiedział, że jestem w stanie żyć samotnie. Nigdy nie przyjąłbym swojego jedynego życia i nie cieszyłbym się nim.

Gdybyś mnie nie opuścił, nigdy nie stałbym się kobietą, którą jestem dzisiaj. Na zawsze byłabym niepewną, małą dziewczynką, która nie wyobrażałaby sobie swojego życia bez ciebie.

Nigdy nie stałbym się dziś silną, niezależną kobietą. Nigdy nie dowiedziałbym się, że tylko ja mogłem się uszczęśliwić i nigdy nie wiedziałbym, że nie potrzebuję mężczyzny w swoim życiu, aby to było kompletne.

peinados medianos para caras en forma de corazón

Gdybyś mnie nie opuścił, nigdy nie stałbym się wojownikiem, jakim jestem dzisiaj.

To dotyczy wszystkich dziewczyn. Wiem, że myślisz, że nigdy nie wyzdrowiejesz z bólu spowodowanego przez jakiegoś faceta. Ale zaufaj mi - zrobisz to. Wiem, że myślisz, że twoje serce jest złamane na zawsze, ale oto coś, co może pomóc Ci naprawić złamane serce: Złam swoje złamane serce i zacznij znów cieszyć się życiem

Chociaż teraz mi nie wierzysz, zaufaj mi - wydostaniesz się z tego silniejszy niż kiedykolwiek. Wcześniej czy później wszystkie złamane dziewczyny rozkwitają w wojowników. A kiedy to robią, nie ma nic takiego i nikt nie może ich powstrzymać. Dopiero wtedy, gdy tak się dzieje, zdają sobie sprawę, że powinni walczyć tylko o siebie.