Bachory z Kapustą i Jabłkami - Styczeń 2022

Zrób tę kiełbasę z kapusty i jabłek na świeży, superszybki i satysfakcjonujący obiad! Podawaj ze śmietaną i ciesz się. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:286Plony:4Czas gotowania:0godziny17min Czas całkowity:0godziny17min Składniki4 gotowane wędzone linki bratwurst 2 łyżki stołowe. olej rzepakowy 1 duża cebula 2 łyżki stołowe. ocet jabłkowy 1 Cz. cydr 1 lb. szatkowana kapusta (5 filiżanek) dwa Jabłka Golden Delicious 1 łyżeczka. Nasiona kminku 1 łyżka. posiekana szałwia kwaśna śmietanaTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Podsmaż przecięte ogniwa olejem rzepakowym na głębokiej patelni przez 3 minuty; zdjąć z patelni. Cebulę włożyć na patelnię i smażyć, aż zmięknie, około 4 minuty. Dodaj ocet jabłkowy i jabłkowy; zmniejszyć o połowę. Dodaj kapustę, jabłka, kminek i posiekaną szałwię. Przykryj i gotuj na wolnym ogniu 5 minut; włożyć bachory do mikstury z kapusty, przykryć i gotować 5 minut dłużej. Podawać ze śmietaną.
bachory z kapustą i jabłkami Tina RuppZrób tę kiełbasę z kapusty i jabłek na świeży, superszybki i satysfakcjonujący obiad! Podawaj ze śmietaną i ciesz się.