Maureen McCormick z Brady Bunch opowiada o przezwyciężaniu narkomanii - Wrzesień 2022

Maureen McCormick

Maureen McCormick, a.k.a. Marcia Brady, nie spędzała zbyt wiele czasu w centrum uwagi odBrady Bunchwyemitowany, ale niedawny występ w reality showJestem gwiazdą, zabierz mnie stądprzywrócił ją do telewizji - w Australii.

W teleturnieju gwiazdy rywalizują, aby zobaczyć, kto wytrzyma najdłużej w jakimkolwiek trudnym, raczej mało efektownym środowisku, które producenci są na tyle uprzejmi, aby wybrać. To trochę jakNiedobitekspotyka sięCzynnik strachupoza tym, że przedstawia ludzi, którzy są lub przynajmniej byli sławni.Z tego, co możemy powiedzieć ze zwiastunów, Maureen radzi sobie ze wszystkimi zwierzęcymi wnętrznościami i rażącymi wybrykami jak totalna mistrzyni, co nie jest zaskoczeniem. W swojej książce opowiadającej wszystkoOto historia: Przetrwać Marcia Brady i znaleźć mój prawdziwy głos,58-letnia aktorka nie ukrywa swojej przeszłości i wydaje się, że to, przez co przechodzi w serialu, wcale nie jest tak trudne, jak to, z czym już się spotkała.

W swoich wspomnieniach przyznaje, że pomimo swojej piskliwie czystej osobowości telewizyjnej, poza kamerą, oprócz walki z bulimią, od 18. roku życia walczyła z uzależnieniem od kokainy.

„Szukałem schronienia w pozornie efektownych norach kokainy nad Hollywood. Myślałem, że tam znajdę odpowiedzi, podczas gdy w rzeczywistości po prostu uciekałem dalej od siebie. Stamtąd zszedłem spiralnie w dół na ścieżkę autodestrukcji, która kosztowała mnie karierę i prawie całe życie ”- napisała.Jej uzależnienie stało się tak wyniszczające, że przyznaje w książce do uprawiania seksu ze swoim dilerem w zamian za narkotyki. Miała także romans z Barrym Williamsem, który grał jej brata Grega.

cosas sexys para hacerle a tu novio

Ostatecznie powiedziała, że ​​jej uzależnienie zmarnowało jej potencjał zawodowy, ponieważ pojawiała się na spotkaniach z reżyserami i producentami całkowicie wysoko.

Ostatecznie udała się na odwyk i przypisuje swojemu mężowi, Michaelowi Cummingsowi, którego poślubiła w 1985 roku, uratowanie jej życia.Ta zawartość jest importowana od strony trzeciej. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Chociaż technicznie nadal brnie przez błoto, przynajmniej tym razem może zostać koronowana na „Królową Dżungli” (tak, to naprawdę wyróżnienie w serialu), jeśli wyjdzie na szczyt.