Chłopaki są oceniani od oszustów wiernych do złych dupków na podstawie ich znaków zodiaku

Chłopaki są oceniani od oszustów wiernych do kiepskich na podstawie ich znaków zodiaku

Nowotwór

Ten znak zodiaku to ktoś kochający, opiekuńczy i wierny. Jeśli umawiasz się z Rakiem, nie powinieneś się martwić, ponieważ jest opiekunem. Uwielbiają być w związku i jeśli jesteś dla nich odpowiedni, zrobią wszystko, aby cię zatrzymać.Twoje szczęście jest o wiele ważniejsze niż jego i opuści cię tylko wtedy, gdy przeżyje wiele bólu w twoim związku. Oszukiwanie nigdy nie jest dla nich opcją, ponieważ po prostu nie chcą zrujnować przyszłości, którą już sobie wyobrażali!

juegos sexuales para jugar en la cama

Lew

Król dżungli lubi eksperymentować z różnymi partnerami. Ponieważ Leos są perfekcjonistami-rodzaje chłopaków, ich partnerzy również muszą być doskonali. Nie zadowoli się niczym mniejszym, ponieważ wie, że może dostać, kogo chce.Ale prawdziwa prawda o nich jest taka, że ​​bardziej kochają staromodną miłość niż współczesną. Oznacza to, że będą pielęgnować i wspierać swojego prawdziwego partnera we wszystkich jego życzeniach. Jego idealne życie to ogromny dom z gromadką dzieci i szczeniakiem na werandzie. Czy nie są słodkie?

Koziorożec

Ten znak zodiaku czuje się znacznie lepiej będąc singlem niż spotykać się z kimś. Ale jeśli znajdą odpowiedniego partnera, nie będą mieli żadnych problemów.

Kiedy im na kimś zależy, są gotowi zrobić wszystko, aby utrzymać go w swoim życiu. Kiedy kochają, dają z siebie wszystko i dobrze się z tym czują.Wodnik

Szczerze mówiąc, ten znak zodiaku jest zbyt leniwy, by oszukiwać. Oszukiwanie i ukrywanie wiadomości przed partnerami wcale nie jest wygodne. Nie chcą przechodzić przez cały ten stres związany z byciem z dwiema kobietami jednocześnie. Jeden partner jest im więcej niż wystarczający.

Jeśli jesteś wszystkim, o czym marzyli, nie musisz się martwić, że cię zdradzą. Ale jeśli to zrobią, będą całkowicie szczerzy, ponieważ nie wiedzą, jak zachować tajemnice.

byk

Ten znak zodiaku jest bardzo czepliwy i lubią poczucie bezpieczeństwa i emocjonalnego związku podczas bycia w związku. Złą rzeczą w nich jest to, że czasami mogą popaść w paranoję z niczego, więc nie zdziw się, jeśli Byk wymyśli o tobie historie, które nie mają sensu.Jeśli cię oszukują, to dlatego, że są niepewni. Ale jeśli rozpoznają prawdziwą miłość, nigdy nie zrobią czegoś, co mogłoby zaszkodzić twojemu związkowi.

panna

Panna nigdy cię nie zdradzi. Chyba że dostaną szansę. Może to być przygoda na jedną noc i powiedzą ci, że to dla nich nic nie znaczyło, ale nie możesz wymazać faktu, że oszukiwali, prawda?

hinchazón de la hernia de hiato y aumento de peso

Powiedziałbym, że naprawdę mają wysokie oczekiwania od swoich partnerów. Jeśli nie sprawisz, że będą usatysfakcjonowani, zdradzą cię z pierwszą gorącą laską na ulicy.

Baran

Ten znak zodiaku łatwo się nudzi. Jeśli chcesz je zachować, musisz pójść o krok dalej, aby utrzymać starą iskrę przy życiu. Jeśli je zaniedbujesz, będą cię oszukiwać lub po prostu z tobą zerwać.

Lubią eksperymentować w związku, więc jeśli nie dasz im potrzebnej adrenaliny, po prostu zastąpią Cię kimś nowym. To jest recepta na udany związek z nimi, a jeśli tego nie zrobisz, jesteś zgubiony!

6 alimentos secretos para aliviar el estrés instantáneamente

Libra

Wagi są wierne przez większość czasu, ale jeśli zaczną się źle czuć w związku, zrobią to z pierwszą osobą, na którą wpadną.

Nie mają skłonności do oszukiwania, ale jeśli tak się stanie, zrobią to, ponieważ nie czują się wystarczająco seksownie lub przystojni. Oszukując cię, po prostu pokazują sobie, że nadal są pożądane i że ktoś inny chce ich oprócz ciebie.

Skorpion

Ten znak jest dość żądny przygód i głodny adrenaliny. Jeśli chcą cię oszukać, zrobią to. Tak proste jak to. Nie będą odczuwać wyrzutów sumienia po zrobieniu tego, ponieważ jest to coś, co sprawia, że ​​czują się lepiej.

Relacje z nimi mogą być naprawdę wyczerpujące, ponieważ tworzą wiele zasad, których musisz przestrzegać, jeśli chcesz z nimi być.

Ryby

Najczulszy znak zodiaku uważa, że ​​zdrada jest grzechem śmiertelnym. Ale jeśli nie dasz im tego, czego potrzebują, nie zastanowią się dwa razy i będą cię oszukiwać.

Oszukiwanie emocjonalne jest dla nich gorsze niż fizyczne, ale zorientują się na czas, co zrobili, i spróbują ponownie cię zdobyć.

strzelec

Ten znak zodiaku oszukuje, nawet jeśli o tym nie wiedzą. Lubią flirtować i poznawać nowych ludzi i nie widzą nic złego w byciu blisko więcej niż jednej kobiety.

Najważniejszą rzeczą jest to, że nie będą cię oszukiwać, żeby cię skrzywdzić, ale żeby poczuli się lepiej. Ale to jest coś, czego żadna kobieta nigdy nie kupi.

Bliźnięta

Jeśli Bliźnięta Cię zdradzą, spróbują Cię przekonać, że to nie była ich wina. Sprawią, że uwierzysz, że jesteś winny, ponieważ nie okazałeś im wystarczająco dużo miłości.

cómo terminar una larga relación

Ale z drugiej strony ich inteligencja może sprawić, że zastanowią się dwa razy nad tym, co mają przy sobie, więc upewnią się, że będą trzymać kutasy w spodniach.

Zobacz też:Te 3 znaki zodiaku to te, które najprawdopodobniej oszukują