Body Positive Social Media Star ujawnia prawdę o pozowanej bieliźnie - Wrzesień 2022

megan jayne crabbe Instagram / @ bodyposipanda

Do tej pory jest oczywiste, że społeczeństwo ma problem z karmieniem kobiet na siłę nierealistycznymi oczekiwaniami dotyczącymi tego, jak powinno wyglądać ich ciało - dziesiątki celebrytów, którzy klaskają, że zostały przerobione na Photoshopie nie do poznania, jasno to dały do ​​zrozumienia.

Ale pomimo faktu, że jest teraz przynajmniej pewna świadomość, że to, co ludzie widzą na stronie lub ekranie, może w rzeczywistości nie być tym, jak ktoś wygląda (lub nawet pół-ścisłym przybliżeniem tego) w prawdziwym życiu, manipulacja obrazem nadal ma miejsce - i często . Tak więc jeden z pozytywnych Instagrammerów z ciałem poświęcił chwilę, aby odsłonić rzeczywistość za inscenizowanymi sesjami zdjęciowymi i uczcić swoje naturalne ciało.cómo excitar sexualmente a tu hombre

W porównaniu obok siebieMegan Jayne Crabbe(ZNANY JAKO@bodyposipanda) udostępniła swoje zdjęcia w tym samym komplecie bielizny. Zdjęcie po lewej jest wyraźnie zdjęciem profesjonalnej jakości, z optymalnym ułożeniem ciała oraz perfekcyjnie wykonanymi włosami i makijażem Crabbe. Zdjęcie po prawej to realistyczna wersja Crabbe, z rozluźnionym ciałem, bez makijażu twarzy, z dumnie widocznymi rolkami brzucha i cellulitem.