Nowy teledysk Blake'a Sheltona może być początkiem genialnego trendu kosmetycznego - Styczeń 2022

Nos, warga, policzek, fryzura, skóra, podbródek, czoło, rzęsy, ramię, brwi, youtube

Kiedy szukam nowego trendu kosmetycznego, ostatnią osobą, o którą pytam, jest Blake Shelton. Nie chodzi o to, że facet nie wygląda dobrze - na pewno tak - po prostu, no cóż, wolałbym pójść do niego po radę, które piwo powinienem spróbować w następnej kolejności lub który utwór country powinien zostać dodany do mojej listy odtwarzania.

como hacer un trabajo manual

Gdybym jednak zadał to drugie pytanie, wyobrażam sobie, że skierowałby mnie w stronę „Sangrii” przez nikogo innego, jak tylko on. Właśnie wydał oficjalny teledysk i nie wiedzielibyście o tym - jest na potencjalnie rosnącym i nadchodzącym trendzie kosmetycznym ... i założę się, że nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.Film przedstawia parę, która robi się gorąca i ciężka (oczywiście) oraz kobietę kąpiącą się - jak się domyślacie - sangrii. I chociaż jestem pewien, że Blakey zrobił to tylko po to, by być seksownym, cała kąpiel w czerwonym winie może nie być takim złym pomysłem. Tak powiedzieli mi eksperci.

`` Czerwone winogrona używane do produkcji wina i sangrii są bogate w przeciwutleniacze polifenole i resweratrol '' - mówiJoshua rysownik, MD, dermatolog w Nowym Jorku i asystent profesora dermatologii w Mount Sinai Medical Center na Manhattanie. „Antyoksydanty gaszą w skórze pożary wywołane przez wolne rodniki, które w przeciwnym razie doprowadziłyby do uszkodzenia komórek skóry, a także kolagen, który dodaje skórze jej siły. Wykazano, że resweratrol jest pomocny nie tylko w spowalnianiu starzenia się skóry, ale także w zmniejszaniu stanu zapalnego i poprawie zdrowia serca ”.

Więc mówisz mi, że kąpiel w czerwonym winie to moja przepustka do młodszego i zdrowszego wyglądu? Gdzie mogę dostać trochę wina w pudełku (ludzie, staram się być opłacalny)? W sumiewinoterapia—Właściwe określenie kąpieli w winie - jest modne w Europie, a zwolennicy zabiegu są zgodni co do tego, że spowalnia starzenie się skóry, poprawia krążenie i minimalizuje cellulit.Ale zanim pójdziesz i napadniesz na lokalny sklep monopolowy (wiem, to kuszące), pamiętaj, że jest niewiele badań, które potwierdzają, że to wszystko jest prawdą. „Istnieje wiele danych wskazujących na skuteczność czerwonych winogron lub czerwonego wina przyjmowanych doustnie lub w niektórych preparatach do stosowania miejscowego” - mówi Zeichner. „Ale nic nie wskazuje na to, by kąpiel była skuteczna”. A jeśli masz suchą skórę lub egzemę, może skorzystaj z przepustki. Alkohol w winie może wysychać, mówi Zeichner. Jeśli jednak masz na to ochotę, zaleca spłukanie chłodną wodą, aby usunąć nadmiar wina, a następnie wyszorowanie zakamarków (pomyśl o paznokciach i za kolanach), aby upewnić się, że nie pozostanie po nim purpurowy ślad.

Jeśli stanie się to trendem, lepiej niech ktoś da Blake'owi część zysków. Moja jedyna rada? Po prostu idź na czerwone wino i zostaw część sangrii na zewnątrz - nikt nie chce, aby pływające owoce dostały się do jego damskich części.

Obejrzyj wideo Blake'a tutaj:Ta zawartość jest importowana od strony trzeciej. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

6 hacków na kaca, które uratują twoją niedzielę
5 zabawnych sposobów na zhakowanie standardowej sangrii
4 Absolutnie doskonałe połączenie wina i czekolady