List urodzinowy do mojego chłopaka w niebie: te urodziny jestem sam

Droga miłości mojego życia,Te urodziny nie będą takie jak reszta, ponieważ tym razem cię tu nie ma.

Tym razem będę płakać zamiast się śmiać i zapalę świece na twoim grobie, zamiast dmuchać trochę z tobą na tort urodzinowy.Nie ma cię już wśród nas. Jesteś teraz w lepszym miejscu. Prawdopodobnie patrzysz na mnie z góry, uśmiechasz się i mówisz, że jestem głupcem, że płaczę za tobą. Ale widzisz, nie wiem, jak sobie z tym radzić inaczej. Gdybym tak bardzo cię nie kochał, nie płakałbym na twoim grobie.

Trzymam w ręku białą różę i myślę o tobie.

Nadal pamiętam tę noc, kiedy przyszedłeś mnie odebrać i przynieść mi białą różę. Był to symbol naszej miłości, który był tak czysty i czysty. Dzisiaj kładę ten sam kwiat na twoim grobie, aby ci przypomnieć o mnie. Mówiąc ci, że nie jesteś sam. Mówiąc ci, że wciąż tu jest ktoś, którego serce bije dla ciebie, chociaż twoje serce dawno przestało bić.cómo hablar dulcemente a un hombre

Może nie powinienem tego robić. Może powinienem po prostu zapomnieć o rzeczach i iść dalej. Może to tylko sposób, w jaki sam siebie torturuję. Ale nie byłbym sobą, gdybym nie napisał do ciebie tego urodzinowego listu.

Więc nawet jeśli cię tu nie ma, chcę tylko, żebyś wiedział, że nadal cię kocham.

Wciąż za tobą tęsknię i wciąż pragnę. Proszę, nie zapomnij o tym. Będziesz miał specjalne miejsce w moim sercu i zawsze będę o tobie myśleć.Dziś nie tylko ja płaczę. Dzisiaj Ziemia również płacze, ponieważ straciła anioła, który przeniósł się w lepsze miejsce. Dzisiaj nie jest czas na świętowanie - to czas na żałobę. Już cię tu nie ma, a wszyscy twoi przyjaciele i twoja rodzina strasznie za tobą tęsknią. A przede wszystkim jestem ja.

Tęsknię za tobą i myślę, że mogłoby być inaczej.

Gdybyś został ze mną tej nocy, nie prowadziłbyś samochodu i nie miałbyś wypadku samochodowego. Gdybyś został ze mną, mógłbyś mieć szansę. Szansa na życie. Ale przeznaczenie stworzyło dla ciebie inną historię. Teraz nikt nie słucha moich krzyków w nocy, kiedy śnię o tobie. Tym razem nikt nie widzi moich łez. Tym razem nikt nie słyszy, jak wołam twoje imię, mając nadzieję, że wyskoczysz tuż za rogiem. Nikt mnie nie słyszy, nawet ty.

alimento rico en proteínas para bajar de peso

Wiesz, kiedyś słyszałem, że Bóg zabiera anioły z Ziemi.

retener la orina demasiado tiempo, los riñones duelen

Teraz w końcu rozumiem, dlaczego cię zabrał. Byłeś zbyt idealny, by żyć w tak okrutnym świecie. Byłeś zbyt dobry, aby mógł być prawdziwy. A teraz jesteś w miejscu, w którym zasługujesz. Wiem, że dobrze się bawisz, ale my wszyscy, którzy nas tu zostawili, nie czujemy się tak samo. Czujemy się źle, ponieważ straciliśmy mężczyznę, przyjaciela, kochanka, bratnią duszę. I to boli. To naprawdę działa. Ale musimy tylko przyzwyczaić się do tego, że już cię tu nie ma.

Wiem, że muszę być silny.

Zawsze mówiłeś mi, że nie lubisz, kiedy płaczę lub kiedy czuję się przygnębiony. Nauczyłeś mnie tak wielu rzeczy, a jedną z nich było nigdy się nie poddawać. Nauczyłeś mnie, że życie jest zbyt krótkie, aby czuć się przygnębionym i pocić się z tych małych rzeczy. Nauczyłeś mnie, że powinienem żyć pełnią życia. I widziałem ten błysk w twoich oczach, kiedy o tym mówiłeś. Był w nich ogień, wystarczająco silny, aby ogrzać serca wszystkich ludzi wokół ciebie. Tak bardzo kochałeś życie. Cieszyłeś się każdego dnia, jakby to był ostatni.

I właśnie z tego powodu jestem tak zdruzgotany, ponieważ Bóg zabrał cię stąd. Wiem, że nigdy mu nie wybaczę tego czynu. To było niesprawiedliwe i nie zasłużyłeś na to. Zasłużyłeś na miłość. Zasłużyłeś na życie. Zasłużyłeś na życie. Ale wszystkie moje życzenia są teraz daremne, ponieważ nie mogę cię sprowadzić. Jedyne, co mogę teraz zrobić, to napisać ci list urodzinowy. To znak, że nadal cię głęboko kocham. I nigdy nie przestanę tego czuć. Moja miłość do ciebie była zawsze wielka, ale jakiś czas temu stała się jeszcze większa.

Czy pamiętasz tę noc, kiedy nasz samochód zatrzymał się w połowie drogi i dowiedzieliśmy się, że mamy przebitą oponę? Wciąż się śmieję jak szalony, kiedy pamiętam, jak chciałeś zmienić zapas, ale to nie działało tak, jak się spodziewałeś. Padało i nie mieliśmy gdzie się schować, oprócz małego domku w lesie. Założę się, że wciąż pamiętasz, że to ja rozpalałem ogień, abyśmy mogli się ogrzać.

Tej nocy oddałem Ci całą moją miłość. Tej nocy dwie dusze stały się jedną. Tej nocy powstał owoc naszej miłości.

I to jest teraz we mnie. Z każdym dniem rośnie. I słyszę jego bicie serca za każdym razem, gdy wypowiadam twoje imię. Nie jest to dziwne, ponieważ jest twoim synem, który przyjdzie na ten świat, aby cię zastąpić. Ten, który mnie uszczęśliwi i ten, który będzie mi przypominał za każdym razem, gdy na niego spojrzę.

Tak więc, droga miłości mojego życia, mój aniele, moim najlepszym przyjacielu i mojej bratniej duszy - przepraszam, że nie będzie cię tutaj, by spotkać naszego syna. Ale obiecuję wam, że postaram się być dla niego mamą i tatą. Obiecuję ci, że dużo o tobie opowiem i że poczuje twoją obecność w swoim życiu. Powiem mu, jak jego ojciec był odważny i przystojny. Powiem mu, że byłeś najlepszym człowiekiem, jakiego spotkałem w życiu i że może być dumny z tego, że jest twoim synem. Zrobię wszystko, aby był szczęśliwy. Ale też potrzebuję od ciebie przysługi. Potrzebuję, abyś zaopiekował się nami z nieba. Chcę, żebyś nas kochał tak jak my. Ponieważ potrzebujemy cię teraz bardziej niż kiedykolwiek. Potrzebuję cię teraz, ponieważ nawet jeśli nie jesteś tutaj fizycznie, chcę, abyś był ze mną duchowo.

Na koniec chcę ci tylko podziękować za wszystko, co mi dałeś.

¿Qué significa si su secreción huele a vinagre?

Dzięki tobie nauczyłem się tak wielu rzeczy i tylu lekcji życia. A przede wszystkim dostałem od ciebie najcenniejszy prezent - naszego syna. Będzie światłem mojego życia, mojego poranka, mojego wieczoru. On będzie moim szczęściem, moim smutkiem i moim strachem. On będzie dla mnie wszystkim, czym byłeś. A najlepsze jest to, że na twoje następne urodziny nie będę sama, stojąc tutaj z białym kwiatkiem w ręku.

Następnym razem otrzymasz dwie białe róże z dwóch bijących Cię serc!

Z miłością,

Twoi dwaj aniołowie