Najlepsze książki dla rodziców, aby przejść przez te włochate chwile wychowywania dzieci - Grudzień 2021

najlepsze książki dla rodziców Amazon Prime

Wszyscy rodzice mogą się zgodzić, że wychowanie dziecka nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście te książki dostarczają przydatnych informacji, które pomogą Ci przejść od etapu noworodka aż do dorosłości. Przejrzyj je, kiedy masz chwilę do stracenia (wiemy, że nie jest to często!) I miejmy nadzieję, że rodzicielstwo będzie odrobinę łatwiejsze.

Zobacz galerię piętnaścieZdjęcia jak nie nienawidzić męża po książce dla dzieci Amazon Prime 1z 15Jancee Dunn „Jak nie nienawidzić męża po dzieciach”

13 USDKUPUJ TERAZ

Prawdopodobnie myślisz: „Nigdy bym go nie nienawidził!”. Ale gdy w pobliżu jest nowe dziecko, czasami relacje mogąupaść na bok. Rada Dunna pomoże ci uniknąć tego śliskiego zbocza.

mieszanka książki dla rodziców Losowy dom pingwina dwaz 15„Blend” autorstwa Mashonda Tifrere

26 USDKUPUJ TERAZ

Wspólne rodzicielstwo z byłym może być trudne, zwłaszcza jeśli pojawia się nowy partner. Ta książka od piosenkarki i autorki tekstów Mashondy Tifrere szczegółowo opisuje, w jaki sposób indywidualne kolacje i drobne akty uprzejmości pomogły jej nauczyć się, jak to działa z jej byłym producentem muzycznym Swizz Beatz i żoną Alicią Keys.rodzicielstwo poza różową i niebieską książką dla rodziców Amazon Prime 3z 15Christia Spears Brown „Parenting Beyond Pink & Blue”

12 USD

KUPUJ TERAZ

Zanim rozdasz córce sukienki księżniczki, a synowi monster trucki, przeczytaj tę książkę dla rodziców. Pomoże Ci pielęgnować wyjątkowe mocne strony i zainteresowania Twojego dziecka bezstereotypy dotyczące płci.

tam Amazon Prime 4z 15„Nie ma czegoś takiego jak zła pogoda” Lindy Åkerson McGurk

14 $

KUPUJ TERAZ

Kiedy urodzona w Skandynawii McGurk przeprowadziła się do Indiany z mężem i dziećmi w Ameryce, była zaskoczona brakiemzabawa na świeżym powietrzu dla dzieci- zwłaszcza gdy została ukarana grzywną, ponieważ jej dzieci bawiły się w strumieniu. W tej książce bada ideę, że dzieci są zdrowsze i szczęśliwsze, przyjmując mantrę Skandynawii: „Nie ma czegoś takiego jak zła pogoda, tylko złe ubrania”.

whoa, książka dla rodziców dziecka Amazon Prime 5z 15`` Whoa, kochanie! '' autorzy: Kelly Rowland i Tristan Bickman, MD

16 $

KUPUJ TERAZ

Ciążato nie tylko słońce i róże, dlatego piosenkarka Kelly Rowland połączyła siły ze swoim OBGYN, aby stworzyć przewodnik, który rzuca światło na mniej niż czarujące części bycia rodzicem.

jak mówić, żeby małe dzieci słuchały książki dla rodziców ScribnerAmazon Prime 6z 15„Jak mówić, żeby małe dzieci słuchały” Joanny Faber i Julie King

8 USD

KUPUJ TERAZ

Czy twoje dziecko ignoruje zasadę nie rysowania na ścianach, bez względu na to, ile razy mu przypominasz, że to nie-nie? Faber i King oferują strategie, które pomagają dotrzeć z przekazem do małych dzieci w wieku od dwóch do siedmiu lat, a także jak zaszczepić w nich ducha współpracy.

jak wychować książkę dla dorosłych dla rodziców Amazon Prime 7z 15„Jak wychować dorosłego” Julie Lythcott-Haims

5 USD

KUPUJ TERAZ

Jeśli martwisz się, że chcesz zostaćnadopiekuńczy rodzicLytchott-Haims ma potężne spostrzeżenia od nauczycieli i ekspertów, które wyjaśniają, w jaki sposób bycie człowiekiem wyrządza więcej szkody niż pożytku - i jak można przełamać ten nawyk.

pompa pracy powtórz książkę dla rodziców Amazon Prime 8z 15'Praca. Pompa. Powtarzać.' przez Jessica Shortall

14 $

KUPUJ TERAZ

Karmienie piersią w pracy nie jest łatwe, a wiele matek musiało bardzo się starać, aby odciągać pokarm w mniej przyjaznym środowisku biurowym. Właśnie dlatego Shortall przygotowała ten przewodnik przetrwania, który pomaga młodym mamom nauczyć się radzić sobie z pułapkami powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim.

książka dla rodziców na temat korzystania z nocnika Amazon Prime 9z 15'O kurcze! Nauka korzystania z nocnika ”Jamiego Clowackiego

7 USD

KUPUJ TERAZ

Jeśli walczysz o zdobycie swojego totiść na pulę, pozwól ekspertowi od nauki korzystania z nocnika Jamie Clowacki pomóc ci z jej sześciostopniową metodą, która na dobre wyprowadzi ich z pieluch.

koniec książki dla rodziców wrednych dziewcząt Amazon Prime 10z 15„No More Mean Girls” Katie Hurley

12 USD

KUPUJ TERAZ

Wraz z rozwojem mediów społecznościowych i cyberprzemocy, gimnazjum i liceum mogą być dla dzieci polem bitwy. Ta książka dla rodziców zawiera przydatne wskazówki dla rodziców, które pomogą im wychować silnych, pewnych siebie i, co najważniejsze, życzliwychcórki.

de donde obtiene su alimento el huerto de olivos
gorący bałagan w książce dla rodziców dla uważnej mamy Amazon Prime jedenaściez 15„Hot Mess to Mindful Mom” autorstwa Ali Katz

10 USD

KUPUJ TERAZ

Ten przewodnik po codziennym zen zawiera 40 krótkich lekcji, które pokazująjak stworzyć uważnośćpośród codziennego bycia rodzicem.

brak książki dla rodziców z dyscypliną dramatyczną Amazon Prime 12z 15Dyscyplina bez dramatu, dr Daniel J. Siegel i dr Tina Payne Bryson

11 USD

KUPUJ TERAZ

Zanim odlecisz z szyn z powodu niewłaściwego zachowania swojego dziecka, weź pod uwagę tę książkę dla rodziców. Seigel i Bryson opracowują inteligentne strategie, jak zdyscyplinować swoje dziecko - i powstrzymać napady złości - bez narażania zdrowia psychicznego.

niesamowita książka dla rodziców samotnej matki Amazon Prime 13z 15„The Kickass Single Mom” autorstwa Emmy Johnson

11 USD

KUPUJ TERAZ

Ten przewodnik dla samotnych rodziców zawiera wskazówki dotyczące pracy,pieniądze, irandkikiedy nie masz partnera do pomocy w wypełnianiu obowiązków rodzicielskich.

koniec książki o zastraszaniu dla dzieci Amazon Prime 14z 15„The No More Bullying Book for Kids” Vanessy Green Allen

10 USD

KUPUJ TERAZ

Ta książka jest przeznaczona do udostępniania dzieciom, więc jeśli zmagają się z prześladowaniem, przekaż ją, a nauczą się praktycznych wskazówek, jak sobie radzić, gdy określone słowa lub czyny są rzucane w ich kierunku.

zrozumienie swojej książki dla rodziców Amazon Prime piętnaściez 15„Understanding Your Teen” autorstwa Jima Burnsa

14 $

KUPUJ TERAZ

Kiedy twoje dzieci zmieniają się w nastolatki, może się wydawać, że z dnia na dzień zmieniły się w inną osobę. Ta książka dla rodziców pomoże Ci pokierować nimi z miłością, wsparciem i zachętą, gdy zmierzą się w kierunku niezależności.