Najlepsze filmy z okazji Dnia Pamięci do obejrzenia z całą rodziną - Grudzień 2022

filmy dla dzieci z okazji Dnia Pamięci Getty Images

dzień Pamięcito święto poświęcone pamięci tych, którzy zginęli służąc naszemu krajowi. Świetnym sposobem na oddanie hołdu tym bohaterom jest obejrzenie przez całą rodzinę filmu poruszającego tematy patriotyzmu, męstwa i historii Stanów Zjednoczonych. Nawet jeśli niektóre dzieci są za małe, by w pełni zrozumieć znaczenie tych wyjątkowych wakacji, pokochają naukę czegoś nowego - i pokochasz te wspaniałe amerykańskie filmy.

Zobacz galerię 8Zdjęcia 1z 8Yankee Doodle Dandy

STREAM TERAZGeorge M. Cohan udaje się do Białego Domu, aby odebrać złoty medal Kongresu od prezydenta Franklina Delano Roosevelta, ale zanim zostanie uhonorowany, wspomina swoje życie. Pamięta swoje przejście od borykającego się z problemami autora tekstów do odnoszącego sukcesy aktora i kompozytora, najbardziej znanego ze swoich patriotycznych piosenek, takich jak „Yankee Doodle Dandy”, „You're a Grand Old Flag” i „Over There”.

4 USDamazon.com

dwaz 8Skarb narodowy

STREAM TERAZcomo tener el mejor orgasmo masculino

Historyk Ben Gates przez całe życie szukał skarbu sięgającego czasów powstania Stanów Zjednoczonych. Ale kiedy on i jego były przyjaciel, Ian Howe, znajdują wskazówkę łączącą skarb z Deklaracją Niepodległości, zaczyna się wyścig, aby zobaczyć, kto może się do niego dostać pierwszy.

4 USDamazon.com

3z 8To jest Ameryka, Charlie Brown

STREAM TERAZGang Fistaszków powraca w ośmioczęściowej serii, która przedstawia najważniejsze momenty w historii Ameryki, takie jak podróż Pielgrzymów statkiem Mayflower i pisanie Konstytucji. To świetny sposób, aby dzieci mogły dowiedzieć się więcej o Stanach Zjednoczonych w zabawny sposób.

15 USDamazon.com

19 deserów z okazji Dnia Pamięci, które sprawią, że Twoje wakacje będą jeszcze bardziej imponujące

4z 8Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

STREAM TERAZ

Kapitan Ameryka (znany również jako Steve Rogers) próbuje naprawić swoje miasto i dostosować się do współczesności, ponieważ pochodzi z przeszłości, ale kiedy pojawia się nowy wróg, musi współpracować z nieoczekiwanym sojusznikiem, aby uratować dzień.

4 USDamazon.com

5z 8Iniemamocni

STREAM TERAZ

Pan Iniemamocny prowadzi przyziemne życie jako zwykły facet na Ziemi ze swoją rodziną - ale ma sekret. Iniemamocni są superbohaterami, a kiedy Pan Iniemamocny ma okazję walczyć z robotem, sprawy idą bardzo źle, więc jego żona i dzieci muszą go uratować.

4 USDamazon.com

6z 8Molly: amerykańska dziewczyna na froncie domu

STREAM TERAZ

cómo deshacerse de la barriga hinchada

Trzeci film z serii American Girl, to historia Molly, amerykańskiej dziewczyny żyjącej w 1944 roku. Kiedy angielska dziewczyna przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, aby uciec przed bombardowaniem Londynu, wraz z rodziną Molly zamieszkuje ona w obu światach. do góry nogami.

4 USDamazon.com

10 filmów, na które z pewnością zechcesz zabrać swoje dzieci tego lata

7z 8Schoolhouse Rock !: Election Collection

KUP TERAZ

Rodzice poczują nostalgię, gdy usłyszą „I'm Just A Bill”, ale Schoolhouse Rock to o wiele więcej niż jedna piosenka. To cała kolekcja chwytliwych melodii, która uczy widzów o historii Stanów Zjednoczonych i ich rządu.

10 USDamazon.com

cosas calientes que decirle a tu esposa
8z 8Dzień Niepodległości

STREAM TERAZ

Obcy nadchodzą i chcą przejąć kontrolę nad Ziemią w tym super-zabawnym filmie. Niezwykła grupa musi się zebrać, aby ich pokonać. To wszystko, co powinien być hitem lata, z mnóstwem świetnych scen akcji i dużą dawką dobrego samopoczucia patriotyzmu i humoru.

4 USDamazon.com

11 z najbardziej ekscytujących filmów dla dzieci, które ukażą się w 2018 roku