Bądź z kimś, kto się boi cię stracić - Marzec 2023

Bądź z kimś, kto boi się cię stracić

Thantofobia (n.) fobia przed utratą kogoś, kogo kochasz

W świecie 7 miliardów ludzi prawie niemożliwe jest odgadnięcie swojej bratniej duszy. Nie możesz umówić się z nimi wszystkimi i zdecydować, kto najbardziej Ci odpowiada.Ale możliwe jest znalezienie kogoś, kto jest godny twojego czasu i uwagi.

Możesz być z kimkolwiek chcesz, ale chodzi o to, aby znaleźć kogoś, kto zostanie. Po co przechodzić przez cały proces wpuszczania kogoś tylko po to, by znów mieć złamane serce?

Haczyk polega na tym, że musisz go wpuścić. Musisz być gotowy, aby odsłonić przed nim swoją duszę.Wiem, że to brzmi przerażająco po tym wszystkim, przez co przeszłaś, ale zaufaj mi w tej sprawie.

Pokaż mu swoje blizny, pokaż mu swoje rany i pozwól mu pocałować je, aby się zagoiły. Możesz bawić się z każdym, ale czy możesz pokazać wszystkim swoje prawdziwe ja? Myślałem, że nie.

Mężczyzna całuje kobietę w czoło siedząc na motocykluZrezygnuj z ścigania graczy, zrezygnuj z poświęcania czasu niewłaściwym ludziom, wybierz głupkowatego faceta, który boi się cię stracić. Ten facet nie jest taki jak reszta.Ten, kto boi się cię stracić, nigdy nie będzie w stanie długo się na ciebie gniewać. Może być z jakiegoś powodu zdenerwowany, ale jego strach przed utratą ciebie zawsze będzie silniejszy niż jego gniew.

¿Puedes elegir tener un niño o una niña?

Zamiast przebywać z kimś, kto tak łatwo pozwala ci odejść, bądź z kimś, kto boi się zobaczyć cię u boku kogoś innego.

Bądź z kimś, kto nie może znieść nierozmawiania z tobą lub niewiedzy, co dzieje się w twoim życiu.

qué ponerse cuando hace 70 grados

Bądź z facetem, który zrobiłby wszystko, aby cię zatrzymać, który jest dumny z ciebie i twoich osiągnięć;
z facetem, który zna twoją wartość nawet w najgorsze dni.

Zostań z kimś, kto zna twoje demony, ale się ich nie boi.

Wybierz przebywanie z facetem, który szanuje cię bardziej niż ktokolwiek na świecie i który ceni twoją opinię.

płytkie skupienie kobiety z jej dłonią na dłoni mężczyzny

Zatrzymaj faceta, który się tobą nie zmęczy i który będzie cię uwodził, nawet gdy będziesz stary i pomarszczony. Bądź z facetem, który nigdy nie zmęczy się opowiadaniem ci, jaka jesteś piękna lub jak bardzo cię kocha.

Uczyń go odważnym i pozwól mu walczyć za ciebie – zasługujesz na to.

Zasługujesz na kogoś, kto poszedłby na wojnę tylko po to, by mieć cię u swojego boku. Wielu królów walczyło w wojnach, aby mieć swoją miłość. Jesteś równie godny takiej walki.

Zapomnij o marnowaniu czasu na mężczyzn, którzy tylko widzą Twój wygląd. Wybierz faceta, który jest gotowy zburzyć twoje mury, aby mógł zobaczyć twoje blizny i też cię za nie kochać.

Bądź z kimś, kto całuje cię całkowicie — twoje ciało i duszę; z kimś, kto jest dumny, że ma Cię w swoim życiu i który myśli, że jesteś największym błogosławieństwem w jego świecie.

Dla kogoś, kto umieszcza cię na szczycie swojej listy priorytetów, kogoś, kto naprawdę cię obchodzi.

Diseños de uñas fáciles del 4 de julio

Bądź z facetem, który boi się cię stracić. Z facetem, który nie wyobraża sobie spędzenia reszty życia z kimkolwiek innym oprócz ciebie.

mężczyzna łapiący kobietę w uścisku

Z facetem, który nie pozwala ci odejść, bez względu na to, jak mocno go odpychasz.

Bądź z facetem, który o ciebie walczy.

Ponieważ w życiu chodzi o spójność. A facet, który boi się cię stracić, nigdy nie zrobi niczego, by cię skrzywdzić.

Nie da ci pustych obietnic, włoży pieniądze tam, gdzie są jego usta i zrobi wszystko, co w jego mocy, abyś była najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Facet, który śmiertelnie boi się, że cię straci, zostanie dla ciebie, dla niego. Ten facet będzie cię wybierał dzień po dniu, rok po roku, życie po życiu. Trzymaj się tego faceta.

Zasługujesz na to, by być kochanym we właściwy sposób, zasługujesz na to, by być kochanym w ten sposób.

I chociaż może się bać, że cię straci, mogę ci obiecać, że nie musisz się bać, że go stracisz. Nigdzie się nie wybiera.

Bądź z kimś, kto boi się cię stracić