Bądź z mężczyzną, który zburzy twoje mury - Grudzień 2022

Bądź z mężczyzną, który zburzy twoje mury

Po tym wszystkim, przez co przeszedłeś, nie jest zaskoczeniem, że stworzyłeś ściany wokół siebie tak grube, że są prawie niemożliwe do rozbicia.

Nie miałeś innego wyboru. Musiałeś znaleźć sposób, abychroń się przed ponownym zranieniem.Ściany wewnątrz ciebie są jak niewidzialna, nieosiągalna forteca. Trzymają z daleka tych, którzy mogą cię skrzywdzić i przynoszą ból serca i ból.

Chronią Twoje serce i sprawiają, że czujesz się bezpiecznie. I choć bezpieczeństwo jest miłe, to jednocześnie uniemożliwia odnalezienie Cię przez tych, którzy mogliby wnieść radość i szczęście do Twojego życia.

Dlatego musisz być z kimś, kto sprawi, że te ściany się zawalą. Kogoś, kto sprawi, że znów poczujesz. Kogoś, kto sprawi, że znów będziesz kochać.Rozpoznasz go, gdy będzie cię szukał. Sprawi, że poczujesz się bezpiecznie. Będzie miał w sobie dobro, które sprawi, że mu zaufasz.

To na niego otworzysz się po raz pierwszy od dłuższego czasu i pozwolisz mu stać się częścią twojego świata.

hechos sobre la gran pirámide de giza

Nigdy tego nie pożałujesz. Ponieważ swoimi działaniami pokaże ci, że tam jest, że nie odchodzi. Że ma zrozumienie dla wszystkiego, przez co przeszłaś.Że rozumie twoją nieco twardą powierzchowność i dlaczego jesteś tak strzeżony.

On cię nie zmusi. Będzie cierpliwy. Ponieważ będzie wiedział, że jesteś godny i bez względu na to, ile czasu to zajmie, będzie nalegał, aby dać ci wszystko, czego kiedykolwiek potrzebowałeś od mężczyzny.

Da ci miłość, której zawsze chciałeś, ale której nigdy nie miałeś. Ta miłość sprawi, że twoje ściany same się zawalą, zanim jeszcze zdasz sobie z tego sprawę.

Zrozumie każdą łzę, która spłynie po twojej twarzy. Pokaże ci, że cały ten ból nie był na nic. Że wszystkie te trudności ukształtowały cię w kobietę, na której mu najbardziej zależy.

Podziękujesz Bogu, że z nikim innym nie wyszło, bo teraz wiesz, dlaczego.

Poczujesz, że wszystko w twoim życiu – wszyscy niewłaściwi mężczyźni, wszystkie te niechlujne rozstania – były tego warte, ponieważ w nim masz wszystko, czego szukałeś, a nawet więcej.

On będzie tym, który przypomni ci o twojej wartości. Będzie miał dla ciebie tylko szacunek i wszystko, za czym się opowiadasz.

Będzie kimś, kto przypomni Ci, jak wyjątkowy i wyjątkowy jesteś. Nie będzie próbował cię zmienić. Nigdy nie spojrzy na ciebie z góry ani nie sprawi, że poczujesz się mniej. Będzie traktował cię jak równego sobie.

Jako jego wspólnik w zbrodni. Jako jego kolega z drużyny. Jako ktoś, kogo szukał przez całe życie.

Zobacz też:Zakochaj się w kimś, kto kocha cię takim, jakim jesteś

Coś, co go wyróżnia, to to, że nigdy nie przestanie próbować. Zawsze da tyle, ile może. Będzie wiedział, że czasami wystarczy samo bycie tam.

Nie będzie bez skazy. Popełni błędy. Ale ty też. Ważne jest to, że nikt z was nigdy się nie podda.

Budowanie murów zapewniało ci bezpieczeństwo, ale także uniemożliwiało znalezienie tego, z którym zawsze miałeś być.

Więc kiedy dobry człowiek stoi przed tą fortecą, przed tymi wysokimi murami, które zbudowałeś, wpuść go do swojego życia. Zaufaj mu i ponownie otwórz swoje serce – będzie tego wart.

BĄDŹ Z CZŁOWIEKIEM, KTÓRY SURĄ TWOJE ŚCIANY