Przepis na koktajl balkonowy: Świątynia Shirley w Tennessee (z wiśniami bimberu) - Sierpień 2022

Ach, sierpień na Manhattanie: Słońce wisi do ósmej, East River jest pokryta promami podczas wieczornych rejsów, a my zaczynamy fantazjować o tym, jak miło będzie, gdy dojdzie do pierwszej jesieni. Takie sesje na balkonie wymagają słodkich, nostalgicznych letnich drinków, a mój nowy ulubiony ma doskonały, regionalny akcent.

Jeśli jeszcze nie słyszałeś oBądź Smoky Moonshine, wkrótce będziesz: Ole Smoky Distillery (rodzinna firma z doświadczeniem w zakresie whisky przywieziona do Appalachów przez ich szkockich-irlandzkich przodków) produkuje pierwszy legalny bimber w Tennessee (to whisky kukurydziana dla spoza miasta) i jako wielki George Jones powiedziałby, że takpotężne rzeczy. Wysłali też wiśnie bimber ...Wiśnie Moonshine Lauren Oster

... i usprawniłem mój proces wręczania prezentów jako hostessy w dającej się przewidzieć przyszłości. Butelka wina jest cudowna, ale słoik Masona pełen świeżych wiśni maraschino nasączonych 100-stopniowym bimberem naprawdę mówi: „Mam nadzieję, że zdjęcia z imprezy są„ tylko dla znajomych ”na Facebooku”. Tworzą wredną (i niezwykle smaczną) dorosłą Shirley Temple; podnieś swój własny słoiktutaj, i baw się dobrze!

Świątynia Shirley w Tennessee

cosas que hacer en el dormitorio

- 1/2 uncji świeży sok z limonki- 6-8 uncji. piwo imbirowe

- 2 wiśnie Ole Smoky Tennessee Moonshine

- 1 uncja. bimber wiśniowy (ze słoika Ole Smoky)alimentos ricos en ácido fólico y hierro

Rozpocznij od garści lodu w alowballlub kamyk szklany (czyli krótki kubek); dodaj sok z limonki, wypełnij szklankę przez większość czasu piwem imbirowym, a następnie polej dwiema wiśniami i 1-uncjowym kieliszkiem „soku wiśniowego”.

Porada:Szkło laboratoryjne jest doskonałym naczyniem barowym, szczególnie gdy robisz efektowny koktajl, taki jak ten. To trawione szkło z podziałką (odPrzyszłość doskonałana Brooklynie) jest częścią zestawu karafek, które dostaliśmy jako prezent ślubny; możesz znaleźć 'okulary' i 'karafki'w całym internecie i eureka! Geek chic jest Twój. (Poza tym, hej, twoje dekoracje na Halloween są gotowe!)