Baby Summer Squash z Ricottą i Miętą - Grudzień 2022

Letnie warzywa są w sezonie, więc skorzystaj ze świeżych przepisów, takich jak ten, stworzonych przez byłą mistrzynię Top Chef, Stephanie Izard. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:133Plony:4Czas przygotowania:0godziny10min Czas gotowania:0godziny6min Czas całkowity:0godziny16min Składniki1 łyżka. Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 1 łyżka. Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 2 funty mieszana cukinia dla niemowląt, żółta dynia i pattypan squash 1/2 łyżeczki Sól koszerna łyżeczka świeżo zmielony czarny pieprz 1/4 łyżeczki. pokruszone płatki czerwonej papryki 1/4 c. podarte liście mięty 1/2 c. ser ricotta całe liście miętyTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Podgrzej dużą patelnię na średnim ogniu. Dodaj olej i mieszaj, aby pokryć patelnię. Dodać kabaczki, sól, pieprz czarny i płatki czerwonej papryki. Gotuj od 5 do 6 minut, często mieszając, aż dynie będą miękkie.
  2. Zdejmij z ognia i wymieszaj podarte listki mięty. Dynię przełożyć do półmiska i posypać Ricottą. Udekoruj listkami mięty.
Baby Summer Squash z ricottą i miętą Z PoulosemLetnie warzywa są w sezonie, więc skorzystaj ze świeżych przepisów, takich jak ten, stworzonych przez byłą mistrzynię Top Chef, Stephanie Izard.