Babs on the Road: Bayou Bakery, Coffee Bar & Eatery, Waszyngton - Grudzień 2022

Nasz redaktor kulinarny Babs Chernetz podróżuje po całym kraju (i świecie) w poszukiwaniu smacznego jedzenia; sprawdź z nią tutaj, aby zobaczyć niektóre z jej najnowszych odkryć! Oto Babs podczas jej ostatniej wizyty wDavid GuasNowa kawiarnia w Waszyngtonie.

Babs i David Babs Chernetz

Jeśli znajdziesz się w dzielnicy Waszyngtonu, Bayou Bakery, Coffee Bar & Eatery - położona w pobliżu piekarnia / kawiarnia, która została otwarta w zeszłym roku w Arlington w Wirginii - z pewnością zasługuje na trzy krótkie przystanki na trasiemetrood centrum Waszyngtonu, żeby to sprawdzić.David Guas (to jest David i ja przed kawiarnią), szef kuchni / właściciel pochodzący z Nowego Orleanu, całe swoje lata doświadczenia jako jeden z najlepszych cukierników w kraju wykorzystuje do tworzenia jednych z najbardziej smakowitych południowych desery na północ od Luizjany.

¿Tus senos se vuelven más pequeños después de amamantar?
Pączki. Babs Chernetz

Robi najlepsze beignety, jakie kiedykolwiek jadłem (nawet lepsze niż te oKawa świataw Nowym Orleanie).[Od redakcji: popieram Babs tutaj; Miałem też pączki Davida Guasa i są przerażająco dobre. -Lauren]

Czekoladowa Babeczka z Maślanki. Babs Chernetz

Czekoladowa babeczka z maślanką jest jedną z najlepszych w okolicy, podobnie jak jego wersje budyniów (twaróg cytrynowy i czekolada).David Guas Babs Chernetz

I sprawdź jego wersję Oreo - teraztoto ciastko!

lugares para ir en un viaje por carretera
Praline. Babs Chernetz

Również pyszne praliny z cykorii i kawy.

que posicion es mejor para tener un chico
Pikantna kanapka. Babs Chernetz

Oferuje również pikantne potrawy, takie jak herbatniki, krewetki w stylu nowoorleańskim, rostbef po 'boys (przypominającyParkwayw NOLA), kanapki z wieprzowiną BBQ, ryżem i fasolą, jambalaya i wiele więcej. Chciałbym, żeby to było w Nowym Jorku, abym mógł częściej naprawiać moją NOLA!Poszukaj przepisu na ciasto orzechowe Davida w gwiazdorskiej historii Dziękczynienia w naszym listopadowym wydaniu (w kioskach 18 października). Niektórzy z naszych pracowników powiedzieli, że to najlepsze, jakie kiedykolwiek próbowali!

Jeśli pójdziesz

Bayou Bakery, Coffee Bar & Eatery, 1515 N. Courthouse Rd., Arlington, VA; 703-243-2410.