Niesamowite pomysły na piknik, których (prawdopodobnie) nigdy wcześniej nie próbowałeś

Spakowanie pikniku i udanie się do parku, na podwórko - lub, gdy jest zbyt zimno lub mokro, dywan na podłodze w salonie - może być świetna tania randka . Pikniki to także zabawa dla całej rodziny! Nie potrzebujesz wyszukanego wiklinowego kosza pełnego drogich wykwintnych potraw, aby zorganizować idealny piknik. Zamiast tego weź stary koc, wypróbuj te proste wskazówki i pyszne pomysły na menu i przygotuj się na niezapomniany posiłek.NIE MAMY NIEWITALNYCH (OWADÓW) GOŚCI

Namioty z jedzeniem w stylu retro-chic chronią przed muchami i innymi skrzydlatymi przedmiotami. Oraz Lisa i Ron Beres, autorzy książkiJust Green It!, oferują najlepsze rozwiązania w zakresie odstraszania mrówek - bez stosowania agresywnych chemikaliów.Posyp nogi stołu cynamonem, czarnym pieprzem lub mieloną kawą. Te zapachy odstraszają mrówki i nie odważą się przekroczyć tych naturalnych granic.

Napełnij butelkę z rozpylaczem 50-50 stężeniem soku z cytryny i wody i spryskaj obszar jedzenia. W przeciwieństwie do większości ludzi mrówki nie lubią zapachu cytryn.

Zrób małą fosę z wodą mydlaną wokół nóg stołu piknikowego. To powstrzyma mrówki przed wspinaniem się po nogach.Najsmaczniejszy, najłatwiejszy przepis na cytrynę

1 szklanka cukru

3 szklanki wodyhombres y mujeres teniendo sexo en la ducha

1 szklanka świeżego soku z cytryny

plasterki cytryny i mięta

gałązki do dekoracji

1.W małym rondelku podgrzej cukier i 1 szklankę wody do wrzenia, mieszając, aby rozpuścić cukier; gotować na wolnym ogniu przez 5 minut. Ostudzić; Wstaw syrop do lodówki, aż ostygnie.

dwa.W dzbanku wymieszaj pozostałą wodę, sok z cytryny i schłodzony syrop. Podawaj w wysokich szklankach z lodem. W razie potrzeby udekoruj plasterkami cytryny i listkami mięty.

7 ŚWIEŻYCH POMYSŁÓW DO PAKOWANIA NA PIKNIK

&byk; Schłodzone szparagi

&byk; Sofia Minis (puszki szampana dostarczane z malutkimi słomkami)

&byk; Cienko pokrojony grillowany stek

&byk; Wiatraczki z wędzonym łososiem i twarogiem

&byk; Ciecierzyca pieczona solona

&byk; Kanapki z masłem orzechowym wykonane z ciasta anioła

&byk; Mrożone winogrona lub banany

Co lubisz przynosić na pikniki? Czy masz zszywkę, którą zawsze robisz?